[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Гарантія

Інтернет-магазин «Вент Альянс» надає гарантію на запропоновану продукцію в каталозі, що підтверджує відсутність заводського браку. Гарантій термін надається від 12 до 60 місяців - все залежить від конкретної позиції (товару). Термін гарантії для кожної моделі вказується в індивідуальному порядку під описом товару.

Підтвердження про надання гарантії - це спеціальний гарантійний талон компанії-виробника. При отриманні товару кожен покупець повинен перевірити відсутність дефектів на техніці і комплектність згідно із зазначеною документації (наявність певних додаткових запчастин).

Особливості гарантійного обслуговування

Все обладнання, яке знаходиться на гарантії, підлягає сервісному обслуговуванню в відповідних авторизованих центрах. Отримати всю необхідну інформацію, що стосується конкретного місцезнаходження сервісного центру, покупець зможе в гарантійному талоні або перейти на сайт компанії-виробника.

Таким чином, кожен клієнт має можливість скористатися безкоштовним гарантійним обслуговуванням при наявності талона, в якому буде вказана наступна інформація:

  • конкретна модель;
  • точний гарантійний термін на товар;
  • дата продажу товару.

Ми рекомендуємо Вам зробити цей гарантійний талон до закінчення його терміну. Конкретний термін ремонту тієї чи іншої техніки визначається на місці - майстрами сервісного центру, які проводять попередню діагностику.

У разі виникнення проблем в процесі співпраці з працівниками сервісного центру, кожен покупець може перетворити на точку продажу обладнання.

Також, клієнт має можливість обміняти придбаний товар, при збереженні упаковки, товарного вигляду і документів що підтверджують покупку.