[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Очищувачі повітря

Спеціальні прилади для очищення повітряних потоків все частіше зустрічаються в житлових приміщеннях, в офісах, на виробничих підприємствах. Така популярність воздухоочистителей пов'язана з тим, що атмосфера сильно забруднена всілякими бактеріями, вихлопними газами, пилом та інше.

Сучасне покоління техніки успішно поєднує в собі відразу кілька корисних функцій: очищення і зволоження повітряних мас. У продажу запропоновано великий асортимент різних моделей, що ускладнює процедуру вибору для потенційних покупців.

Стандартна модель складається з наступних комплектуючих:

  • вентилятор;
  • набір фільтрів;
  • іонізатор.

Принцип роботи кожної моделі полягає в тому, щоб пропустити через фільтр повітря, який проходить набір фільтрів. В результаті в приміщення надходять вже зволожені і очищені потоки.

Різноманітність фільтрів

Згідно характеристикам та умовам експлуатації всі різновиди фільтрів класифікуються таким чином:

  • Фільтри грубої очистки виконані з волокон, що мають крупноячеистой структуру. Це тканинні основи, здатні затримувати частинки пилу, бруду розміром близько 10 мкм. Представлена ​​система характеризується тривалим терміном експлуатації, адже при забрудненні її рекомендується промивати водою або пилососити. Заміна здійснюється в результаті сильного зносу - два рази на рік.
  • Фільтри тонкого очищення здатні збирати дрібні елементи розміром більше 1 мкм. Такі моделі виготовлені з поліпропілену волокон або ж міцного поліестеру. Виділяють два види - змінні і багаторазові.
  • Фільтри високоефективної очистки, з яких самим популярними вважається фільтр HEPA (High Efficiency Particulate Arresting). Вони здатні затримувати 99% мікрочастинок більше 0,33 мкм.

Очищувачі повітря з фільтрами HEPA можна зустріти в квартирах і приватних будинках, а також в різних медичних установах. Такі фільтри мають відразу кілька ступенів очищення повітряних мас, прибираючи найважливіші негативні компоненти - алергічні мікрочастинки більше 1 мкм. У цей список відноситься квітковий пилок, шерсть домашніх тварин, спори грибка, продукти життєдіяльності пилових кліщів і багато іншого.

Швидкість повітряного потоку

Наповнити кімнату потоками свіжого повітря досить просто. Для цього необов'язково відкривати вікна і двері. Адже наявність свіжого повітря - це обов'язкова умова для нормального самопочуття кожної людини, незалежно від пори року.

Щоб швидко освіжити приміщення, досить вибрати потрібну швидкість повітряного потоку в воздухоочистителе. Принцип роботи цього приладу досить простий:

  • Воздухозаборная система приймає певну частину повітряних мас, що надходять з кімнати.
  • Потоки проходять через сучасну систему фільтрації.
  • Через отвори панелі в кімнату видуваються вже очищені повітряні маси.
  • Кисень рівномірно поширюється по всьому периметру кімнати, піднімаючись вгору. Таким чином, залишився забруднене повітря опускається вниз - ближче до корпусу.

Тому діє правило: чим більше потужність підібраного фільтра повітря, тим швидше він справляється зі своїм головним завданням.

Правильний вибір певної моделі повітроочисника

Вибираючи сучасний очищувач повітря для своєї квартири, дачного будинку або заміського котеджу, рекомендується звертати увагу на кілька важливих характеристик.

Основні критерії правильної покупки:

  • Потрібно враховувати частоту заміни встановлених фільтрів. Наприклад, фотокаталітичний, моделі з озонатором або іонізацією потребують щомісячному обслуговуванні. За електростатичним доведеться здійснювати частий догляд - один раз в тиждень, а мийка повітря з додатковою функцією зволоження потребує регулярного поповнення резервуара з водою.
  • Найкраще вибирати очищувачі повітря, які мають функцію іонізації повітряних потоків. За рахунок цього вдається забезпечити необхідний баланс негативно заряджених іонів, що знаходяться в повітряних потоках.
  • Рівень шуму включеного приладу - ще один важливий критерій. Якщо прилад надалі буде встановлений в спальні або в дитячій кімнаті, тоді доцільно вибирати моделі з нічним режимом роботи або режимом малошумною експлуатації.
  • Якість очищення вимірюється у відсотках - за допомогою одного фільтра або цілої системи фільтрації.

Крім того, не варто забувати, що кожна модель підбирається з урахуванням габаритів приміщення, де вона буде перебувати. Адже мініатюрні прилади не впораються з величезними повітряними масами, які наповняють просторі приміщення. Тому перед покупкою варто заздалегідь визначитися з майбутнім способом і місцем установки очищувача.

Останні відгуки в категорії "Очищувачі повітря"


  • У цій категорії немає відгуків