vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Очищувачі повітря

Спеціальні прилади для очищення повітряних потоків все частіше зустрічаються в житлових приміщеннях, в офісах, на виробничих підприємствах. Така популярність воздухоочистителей пов'язана з тим, що атмосфера сильно забруднена всілякими бактеріями, вихлопними газами, пилом та інше.

Сучасне покоління техніки успішно поєднує в собі відразу кілька корисних функцій: очищення і зволоження повітряних мас. У продажу запропоновано великий асортимент різних моделей, що ускладнює процедуру вибору для потенційних покупців.

Стандартна модель складається з наступних комплектуючих:

 • вентилятор;
 • набір фільтрів;
 • іонізатор.

Принцип роботи кожної моделі полягає в тому, щоб пропустити через фільтр повітря, який проходить набір фільтрів. В результаті в приміщення надходять вже зволожені і очищені потоки.

🌀 Різноманітність фільтрів

Згідно характеристикам та умовам експлуатації всі різновиди фільтрів класифікуються таким чином:

 • Фільтри грубої очистки виконані з волокон, що мають крупноячеистой структуру. Це тканинні основи, здатні затримувати частинки пилу, бруду розміром близько 10 мкм. Представлена ​​система характеризується тривалим терміном експлуатації, адже при забрудненні її рекомендується промивати водою або пилососити. Заміна здійснюється в результаті сильного зносу - два рази на рік.
 • Фільтри тонкого очищення здатні збирати дрібні елементи розміром більше 1 мкм. Такі моделі виготовлені з поліпропілену волокон або ж міцного поліестеру. Виділяють два види - змінні і багаторазові.
 • Фільтри високоефективної очистки, з яких самим популярними вважається фільтр HEPA (High Efficiency Particulate Arresting). Вони здатні затримувати 99% мікрочастинок більше 0,33 мкм.

Очищувачі повітря з фільтрами HEPA можна зустріти в квартирах і приватних будинках, а також в різних медичних установах. Такі фільтри мають відразу кілька ступенів очищення повітряних мас, прибираючи найважливіші негативні компоненти - алергічні мікрочастинки більше 1 мкм. У цей список відноситься квітковий пилок, шерсть домашніх тварин, спори грибка, продукти життєдіяльності пилових кліщів і багато іншого.

🌀 Швидкість повітряного потоку

Наповнити кімнату потоками свіжого повітря досить просто. Для цього необов'язково відкривати вікна і двері. Адже наявність свіжого повітря - це обов'язкова умова для нормального самопочуття кожної людини, незалежно від пори року.

Щоб швидко освіжити приміщення, досить вибрати потрібну швидкість повітряного потоку в воздухоочистителе. Принцип роботи цього приладу досить простий:

 • Воздухозаборная система приймає певну частину повітряних мас, що надходять з кімнати.
 • Потоки проходять через сучасну систему фільтрації.
 • Через отвори панелі в кімнату видуваються вже очищені повітряні маси.
 • Кисень рівномірно поширюється по всьому периметру кімнати, піднімаючись вгору. Таким чином, залишився забруднене повітря опускається вниз - ближче до корпусу.

Тому діє правило: чим більше потужність підібраного фільтра повітря, тим швидше він справляється зі своїм головним завданням.

🌀 Правильний вибір певної моделі повітроочисника

Вибираючи сучасний очищувач повітря для своєї квартири, дачного будинку або заміського котеджу, рекомендується звертати увагу на кілька важливих характеристик.

Основні критерії правильної покупки:

 • Потрібно враховувати частоту заміни встановлених фільтрів. Наприклад, фотокаталітичний, моделі з озонатором або іонізацією потребують щомісячному обслуговуванні. За електростатичним доведеться здійснювати частий догляд - один раз в тиждень, а мийка повітря з додатковою функцією зволоження потребує регулярного поповнення резервуара з водою.
 • Найкраще вибирати очищувачі повітря, які мають функцію іонізації повітряних потоків. За рахунок цього вдається забезпечити необхідний баланс негативно заряджених іонів, що знаходяться в повітряних потоках.
 • Рівень шуму включеного приладу - ще один важливий критерій. Якщо прилад надалі буде встановлений в спальні або в дитячій кімнаті, тоді доцільно вибирати моделі з нічним режимом роботи або режимом малошумною експлуатації.
 • Якість очищення вимірюється у відсотках - за допомогою одного фільтра або цілої системи фільтрації.

Крім того, не варто забувати, що кожна модель підбирається з урахуванням габаритів приміщення, де вона буде перебувати. Адже мініатюрні прилади не впораються з величезними повітряними масами, які наповняють просторі приміщення. Тому перед покупкою варто заздалегідь визначитися з майбутнім способом і місцем установки очищувача.

Останні відгуки в категорії "Очищувачі повітря"


 • У цій категорії немає відгуків