[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла - пристрої, що поєднують в собі прилад для переміщення повітря, очищення та його підготовки для подачі в приміщення, а також для подальшого видалення з нього. Вони працюють в безперервному режимі, підтримуючи комфортний мікроклімат. Припливно-витяжні установки забезпечують безперервний приплив кисню, що потрібно для здоров'я, працездатності і повсякденного комфорту людини. Повітря, насичене вуглекислим газом, видаляється з приміщення. Таким чином, повітряні маси безперервно циркулюють - надходять нові, а відпрацьовані просто не затримуються. Встановлений всередині такого пристрою нагрівач дозволяє подавати в приміщення не холодний, а тепле повітря. Таким чином, досягається економія на опаленні та підтримці комфортної температури.

Технічні особливості установок з рекуперацією тепла

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла складаються з декількох елементів, а саме:

 • Вентилятора - витяжної і припливне.
 • Нагрівач.
 • Охолоджувач.
 • Фільтри для припливного і витяжного режиму.
 • Корпус.
 • Звукоізоляція.
 • Система автоматики.

У процесі роботи установки відбувається очищення повітря від пилу і бруду, яка постійно є на вулиці. Це забезпечує не тільки свіжість, але і безпеку повітряних мас. Фільтри затримують алергени, віруси і мікроби. Періодично їх потрібно міняти, щоб пристрій повноцінно виконувало свою функцію.

Повітря, що надходить ззовні, нагрівається всередині установки і потрапляє в приміщення вже теплим. Це позбавляє від холодних повітряних мас і протягів. Немає втрати тепла - є реальна економія на опаленні. Залежно від моделі та бренду, приточно-витяжні установки можуть мати різні пристрої автоматики. Наприклад, датчики рівня вологості, регулятори швидкості, таймери. Припливно-витяжні установки з рекуператором відрізняються мінімумом шуму під час роботи. Спеціальне шумогасильні покриття і звукоізоляція знижують рівень шуму, вироблюваний вентилятором.

Установки з рекуператорами знаходять широке застосування. Їх використовують не тільки для квартир і будинків, але також для басейнів, в промислових і громадських приміщеннях.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла можуть бути вертикальні, горизонтальні, підвісні.

Переваги припливно-витяжних установок з рекуператором

Припливно-витяжні установки з рекуперацією, перш за все, забезпечують постійний приплив свіжого повітря і видалення відпрацьованого. Вони створюють природну циркуляцію там, де це неможливо через особливості приміщення.

Також обладнання володіє і іншими перевагами:

 • Компактні розміри - в одному пристрої зібрано відразу два.
 • Низький рівень шуму - можна ставити обладнання в будь-якому приміщенні.
 • Простота монтажу і легкість доступу для технічного обслуговування.
 • Рекуперація енергії - використання витяжного повітря для подальшого нагріву надходить ззовні.

Управління припливно-витяжними установками можливо за допомогою кнопок на корпусі або пульта дистанційного керування. Все залежить від моделі обладнання та бренду. Можна регулювати потужність нагрівача і швидкість роботи вентилятора - східчасто або плавно. Є обладнання з таймером, що дозволить програмувати режим роботи.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір припливно-витяжних установок за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла"


 • У цій категорії немає відгуків