[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Мобільні кондиціонери

Мобільні кондиціонери - портативні пристрої, за допомогою яких можна локально обігріти або охолодити повітря в конкретному приміщенні. Такий кондиціонер можна пересувати в різні приміщення, він підходить для використання в домашніх умовах або в офісі. використання пристрою дозволить в короткі терміни створити відповідний для роботи або відпочинку мікроклімат саме там, де це необхідно.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір моделей мобільних кондиціонерів за прийнятними цінами. У нашому каталозі - тільки оригінальне обладнання, яке відповідає всім заявленим характеристикам і опису на сайті. Ми також даємо офіційну гарантію на кожну одиницю товару.

Характеристики мобільних кондиціонерів

Мобільні кондиціонери випускаються як без зовнішнього блоку, так і з ним - все залежить від конкретної моделі. У першому випадку техніка комплектується воздуховодом, який потрібно відвести на вулицю. Якщо ж потрібно більш потужний пристрій, то без зовнішнього блоку не обійтися. Весь конденсат, який утворюється в процесі роботи кондиціонера, накопичується в повітроводі і виводиться на вулицю.

Мобільні кондиціонери відрізняються простотою установки. При спрощеній моделі, вам не потрібно буде кріпити на зовнішню стіну будинку блок. Просто виведіть повітропровід через вікно, щоб пристрій почало працювати. Компактні розміри такого обладнання дозволяє йому не позичати багато місця в будинку або в офісі.

Чим відрізняються мобільні кондиціонери від звичайних?

Головна відмінність - відсутність зовнішнього блоку. Також є відмінність і по функціональної частини. Крім функції охолодження повітря, вони також виконують ще дві - очищення та миття повітряних мас. Такий пристрій здатне зволожувати повітря або осушувати його - в залежності від необхідності. У такому режимі температура буде знижуватися несуттєво - на пару градусів.

Пристрій складається з декількох елементів, в чомусь схожий з зволожувачем. Усередині корпусу є вентилятора, ємність з водою і спеціальний губчастий матеріал, який поглинає вологу з повітря. Залежно від режиму, вентилятор проганяє потік через пористий матеріал або резервуар.

Мобільні кондиціонери розраховані на невеликі приміщення від 25 до 40 кв. м. Це дуже зручно, адже не потрібно шукати місце для установки настінного обладнання. Також подібне придбання виправдано, якщо в приміщенні не завжди знаходяться люди і установка іншого типу кліматичного обладнання фінансово необгрунтовано. Мобільний кондиціонер створить відповідний мікроклімат в приміщенні саме тоді, коли це необхідно. Пристрій не споживає велику кількість електроенергії і може працювати як протягом короткого, так і тривалого часу.

Особливості мобільних кондиціонерів:

  • Компактні габарити і лаконічний дизайн.
  • Мобільність конструкції.
  • Можливість встановити кондиціонер в потрібному місці.
  • Повне виключення фреонових комунікацій.
  • Немає необхідності в монтажі.
  • Економне споживання електроенергії в поєднанні з достатньою потужністю.
  • Не потрібно нічого переробляти в приміщенні для установки кондиціонера. Особливо актуально, якщо зроблений дорогий ремонт.
  • Низький рівень шуму.

Замовити мобільні кондиціонери можна в нашому інтернет-магазині! Ми пропонуємо тільки оригінальне обладнання від відомих виробників. Пристрої прослужать багато років, не вимагаючи заміни деталей або ремонту, прості в обслуговуванні.

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з обраною моделлю. Якщо потрібна додаткова інформація, можна звернутися до наших консультантів! Зв'яжіться з ними по телефону або в чаті сайту!

Останні відгуки в категорії "Мобільні кондиціонери"


  • У цій категорії немає відгуків