[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Daikin

Корпорація DAIKIN входить в ряд родоначальників кліматичного обладнання, активно поставляючи високоякісну продукцію на вітчизняні та світові ринки. Корпорації було присвоєно законодавство світової моди і розробці і серійному виготовленні техніки для кондиціонування повітря.

Незважаючи на всі перераховані досягнення, Daikin є не тільки загальновизнаним виробником високоякісної кліматичної техніки. Всі контингенти добре знайомі з корпорацією, як з постачальником різноманітних товарів за привабливими цінами: холодоагенти, мастильні матеріали, Електронні та цифрові пристрої для авіації, косметики, а також багатьох інших промислових галузей.

Ми є офіційним представником виробника на території України, тому пропонуємо придбати гарантовано якісну продукцію за доступною вартістю і на вигідних умовах. Все обладнання поставляється з офіційною гарантією, що забезпечує тривалу і безперебійну службу без додаткових вкладень.

Якщо в процесі вибору у вас виникли труднощі, скористайтеся контактними даними для зв'язку з нашим менеджером-він відповість на всі питання щодо асортименту і підбере потрібний варіант.

Про діяльність японської корпорації Daikin відомо всьому світу. Серед мікрокліматичного обладнання від цього бренду безліч систем кондиціонування, теплових насосів, і очищувачів повітря.

Цікаві факти про Daikin:

  • у компанії є по кілька представництв (заводів, реалізаційних мереж) на території кожного контингенту;
  • розташування виробничих потужностей поширилося на 11 країн, а штат складається більш ніж з 20000 співробітників;
  • на території Європи для виготовлення мікрокліматичного обладнання бренду Daikin задіяні бельгійські та чеські заводи; місце розташування головного офісу-Бельгія;
  • фахівці безперервно відстежують діяльність холдингу, і заявляють про те що на поточний момент він має величезний дослідницько-технічний потенціал, аналоги якому просто відсутні.

Компанія стрімко розвивається, удосконалюючи технології і сервіс, щоб завойовувати довіру все більшої кількості покупців по всьому світу. У мережі можна знайти тисячі позитивних відгуків про продукцію.

Переваги вибору продукції від Daikin

Корпорація є безумовним лідером ринку. Досить особисто ознайомитися з технікою компанії, історією її розвитку, вивчити її найважливіші відкриття і досягнення, щоб переконатися в наявності великого потенціалу, який все більше і більше розкривається.

Компанія Daikin існує більше 50-ти років, і за цей час домоглася вагомих успіхів на ринку. Інженери отримують патенти на нові розробки - вже більше 1500. Це не просто вдосконалені технології, а справжні інноваційні прориви в області кліматичного обладнання. Багато конструкцій, до яких люди встигли звикнути, і не уявляють без них повноцінного комфортного життя, є розробками фахівців бренду Daikin.

  1. Широкий асортимент спліт-систем, які поширилися в побутовому і промисловому кондиціонуванні, були створені на виробництвах компанії Daikin.
  2. Поява на ринку центральних систем кондиціонування також є результатом налагодженої роботи співробітників Daikin.
  3. Перша модель кондиціонера, в яку вбудований очищувач-зволожувач повітря-неперевершений Daikin Ururu Sarara.
  4. Перша модель кондиціонера, в яку був вбудований тепловий насос, також є продукцією компанії Daikin.
  5. Широко відоме інверторне кондиціонування теж було винайдено на заводі цього бренду.

Виходить, компанія Daikin-це орієнтир для більшої частини виробництв. Але вона постачає не тільки мікрокліматичну техніку, яка не має альтернатив у світі. Бренд Daikin є загальновизнаним лідером, в асортименті якого холодоагенти, мастильні матеріали і електроніка для різних промислових галузей.

Численні наукомісткі і високотехнологічні розробки, які компанія впровадила в своє обладнання, були результатом діяльності корпорації Daikin.

Історія розвитку

У 1924 році була зареєстрована компанія Kinzoku Kogyosho, Ltd на чолі з японським підприємцем. Вона спеціалізувалася на металевих виробах і машинобудуванні. На той момент, діяльність була не такою масштабною, тому в асортименті були радіаторні трубки для старих моделей літаків.

На початку 30-х років діяльність фірми була кардинально перенаправлена, після чого в каталозі з'явилося холодильне обладнання та вентиляція. На той момент японські виробники вже запустили виробництво власних холодоагентів, тому пан Ямаде і його колеги змогли стати постачальниками першої світі кондиціонерної системи. Тоді вона призначалася для установки у вагонах і поїздах, і називалася Mifujirator.

1951-почалася розробка кондиціонерів з компактним корпусом. Вони відразу ж набули великого поширення на ринку.

1957-випуск першого ротаційного компресора.

1958-розробка і впровадження першого теплового насоса.

На початку 1963 року було прийнято рішення про проведення ребрендингу, і компанія стала називатися Daikin Kogyo Co. Ltd.. З того дня все обладнання, що випускається цим виробником, отримувало вже відому маркування Daikin Kogyo Co. Ltd.

У 60-х роках розширилося виробництво кондиціонерів для приміщень з різними цільовими призначеннями. Вони були надійними і ефективними, тому завоювали довіру від покупців.

Під час Олімпіади в 1964 році був зафіксований істотний прорив в діяльності компанії, адже саме виробнику Daikin довірили Виробництво обладнання для кондиціонування і вентиляції більшої частини висоток в Токіо. В результаті з'явився окремий завод, де випускалися дахові кондиціонери, який пізніше став спеціалізуватися на масовому виробництві. Далі активно впроваджувалися інноваційні технології.

Пропонуємо відвідати каталог продукції від компанії Daikin, щоб вибрати ідеальне обладнання, яке вдосконалювалося протягом довгих років.