[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Анемостати і дифузори

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір анемостатів і дифузорів - комплектуючих для обладнання витяжних і вентиляційних систем. Ми пропонуємо тільки товари високої якості, які користуються попитом у наших покупців, довели свою надійність і безпеку.

Як анемостати, так і дифузори виконані з якісного пластику, мають круглий перетин і невелику вагу. Їх легко монтувати в підвісних стелях для обладнання систем повітроводів.

Анемостати: особливості та функції

Анемостати бувають припливного і витяжного типу. З їх допомогою відбувається регулювання надходження повітря в приміщення. Також їх встановлюють і в витяжних системах, де вони здійснюють контроль за забором повітря. Дана робити має округлу поверхню в формі тарілки. Навколишній її повітря легко огинає таку «тарілку», потрапляючи в витяжної повітропровід.

Важливо не плутати припливні і витяжні анемостати. Якщо припливним обладнати витяжну систему, то повітря не буде рівномірно розподілятися під стелею. Регулювати пропускну або витяжну здатність анемостати можна за допомогою спеціальної рухомої частини. Це дозволяє підбирати оптимальний режим повітрообміну.

Виконано анемостати з якісного і міцного пластику. Він не псується від різних несприятливих факторів зовнішнього середовища. Також він не вигорає при попаданні сонячних променів. Устаткування відрізняється довговічністю, прослужить чимало часу, не вимагаючи заміни або ремонту.

Встановлювати анемостат можна в гіпсокартонну конструкцію, на стелю або на стіну. Він монтується на гнучкий повітропровід. Такі роботи повинні проводитися ще на етапі будівництва, коли вентиляційна конструкція ще не закрита гіпсокартоном. Закріплюють анемостат на воздуховоде, а потім- окремо на гіпсокартоні за допомогою саморізів.

Придбати припливні або витяжні анемостати можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір варіантів від перевірених постачальників. Замовити потрібну модель можна, натиснувши кнопку «купити». Всі питання можна задавати консультантам магазину в чаті або по телефону.

Дифузори витяжні і припливні

Дифузор складається з пластикової решітки і фланця, має круглу або квадратну форму. Решітка має ламель з нахилом в 45 градусів. Таке обладнання використовується в припливно-витяжних системах. Пропускна здатність цієї деталі вентиляційної системи набагато вище, ніж у анемостати. Підбирають дифузор в залежності від розмірів приміщення.

Матеріалом для виготовлення служить міцна пластмаса. Також в конструкції використаний алюміній. Він захищений від негативного впливу навколишнього середовища, не деформується, не псується від вологи. Регулювати пропускну здатність дифузора не можна. Можна тільки доповнити заслінками різного типу. Важливо правильно підібрати цей елемент вентиляції, щоб уникнути протягів.

Переваги дифузорів:

  • Якісна вентиляція приміщення різної площі;
  • Простота в установці і експлуатації разом з тривалим терміном служби;
  • Можливість усунути застій повітря там, де немає можливості провітрювати приміщення за допомогою відкривання вікон;
  • Лаконічний дизайн, завдяки якому дифузор не порушуватиме гармонійність будь-якого інтер'єру.

Придбати якісні дифузори можна в нашому інтернет-магазині. Для замовлення натисніть кнопку «купити» і вкажіть дані для доставки. У нас діють різні способи оплати. З усіх питань звертайтеся до консультантів по телефону або в чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "Анемостати і дифузори"


  • У цій категорії немає відгуків