[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятори для сушильних камер

Цена
- грн

Вентилятори для сушильних камер призначені для продування і розрядження повітря в замкнутому просторі, створюють потрібну швидкість повітря всередині потрібного простору. Розділені на відцентрові і осьові. Більшість моделей стійкі до температурних перепадів, вологи, впливу кислот, які можуть перебувати в камері. Матеріалом виготовлення виступає алюміній.

Осьові вентилятори для сушильних камер

Такий тип вентиляторів частіше застосовується в сушильних камерах, так як модель отримала ряд переваг в порівнянні з відцентровими виробами. Встановлюються всередину каналу, є значно меншими габаритами і вагою, мають високу продуктивність. Підібравши правильну модифікацію можна підвищити ККД пристрою. Особливості будови дозволяють регулювати кут повороту і число лопатей робочого колеса.

Відцентрові вентилятори для сушильних камер

Відцентрові моделі представлені в різному конструкторському виконанні, це можуть бути моделі правого і лівого обертання. Розділені на три групи: низького, середнього і високого тиску. Підбираються залежно від потреб виробництва. Моделі низького тиску підходять для приміщень, де не потрібна підвищена кратність повітрообміну. Середнього тиску - використовуються в вентиляції шахт, хімічної сфері. Апарати високого тиску призначені для важкої промисловості.

Щоб правильно підібрати тип вентилятора необхідно враховувати його аеродинамічні характеристики, які демонструють співвідношення між тиском і потужністю ККД вентилятора.

У нашому інтернет-магазині представлені промислові вентилятори від європейських і вітчизняних брендів, вся продукція сертифікована і відповідає високим нормам виробництва.

Останні відгуки в категорії "Вентилятори для сушильних камер"


  • У цій категорії немає відгуків