[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електродвигуни з підвищеним ковзанням

Електродвигуни з підвищеним ковзанням виконані на основі стандартних промислових моделей. Застосовуються вони там, де потрібно працювати з механізмами, що мають частий пуск. Двигун даної моделі мають головна відмітна властивість - підвищене ковзання приводу. Саме такі двигуни ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо оригінальний товар, який повністю відповідає опису, отриманий з заводу-виробника.

Особливості електродвигуна з підвищеним ковзанням

Електродвигуни з підвищеним ковзанням створені спеціально для роботи приводу механізмів, які мають високу інерційність і ступінчасте регулювання частоти. Вони призначені для пристроїв, що працюють в повторно-короткочасному режимі або з пульсуючим навантаженням, з частими реверсами або пусками.

При номінальному навантаженні ковзання у даного типу двигуна буде вище, ніж у базових варіантів. При цьому, так зване критичне ковзання дорівнює 40% - воно досягається за рахунок підвищеного опору обмотки ротора. Габаритні розміри таких пристроїв повністю відповідають базовим моделям загальнопромислових двигунів.

Електродвигуни з підвищеним ковзанням використовують в різних галузях. Наприклад, вони необхідні для роботи общебитових приладів, телемеханічних засобів передачі інформації, в механізмах автоматики.

Двигуни даного типу мають цілий ряд переваг, головними з яких є наступні:

  • Міцний корпус пристрою, що витримує постійну експлуатацію.
  • Довговічність деталей і збірки, стабільність роботи.
  • Прийнятна вартість.
  • Простота в експлуатації, відсутність необхідності в частому ремонті.
  • Стабільна і постійна обертальна частота.

Купити електродвигун з підвищеним ковзанням ви можете в нашому інтернет-магазині. Таке обладнання відрізняється стабільністю роботи, відсутністю шлюбу. Наші ціни вас приємно здивують!

Разом з електродвигуном даного типу ви отримаєте все, що необхідно для його підключення, а також докладну інструкцію з його експлуатації. Настійно рекомендуємо вивчити її перед тим, як приступить до монтажу і використання пристрою. Підключення повинен здійснювати людина з досвідом роботи з подібними пристроями.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів - по телефону або прямо в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Електродвигуни з підвищеним ковзанням"


  • У цій категорії немає відгуків