[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair

Ми пропонуємо кращі рішення для всіх клієнтів, які знаходяться в пошуку якісних промислових вентиляторів або побутових вентиляційних установок. Також в асортименті безліч канальних вентиляторів і провітрювачів, які доводять свою ефективність протягом тривалого часу.

Для вибору відповідної моделі досить вивчити каталог продукції від Systemair і замовити краще обладнання з урахуванням бажаних технічних характеристик. Всій техніці даного бренду притаманна висока якість, надійність і ефективність, адже випуском займається всесвітньо відома шведська компанія.

Systemair-шведський виробник, який займається виготовленням сучасних вентиляційних систем з урахуванням останніх інноваційних технологій. За час існування компанії вдалося зайняти одну з лідируючих позицій ринку і успішно утримувати її протягом багатьох років. В асортименті багато якісних, ефективних і функціональних рішень для використання у побутовій та промисловій сфері.

Відвідавши сайт вент АЛЬЯНС, ви зможете ознайомитися з Актуальною наявністю і оформити заявку на вподобаний товар. Менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо обладнання та умов співпраці.

Компанія "Systemair АВ" почала своє існування в 1974 році. Як уже згадувалося раніше, виробничі масштаби розташовані на території Швеції. Досить швидко Systemair став одним з найбільших постачальників вентиляційних систем для всіх країн світу. Все обладнання від компанії відповідає чинним міжнародним стандартам, за рахунок чого і отримало таку популярність серед покупців.

Продукції даного бренду властива довговічність і надійність. Розробники постійно вдосконалюють використовувані технології для винаходу нових моделей з поліпшеною функціональністю. Крім того, представники компанії активно налагоджують Міжнародні відносини.

Якщо ви хочете придбати вентиляційні конструкції Systemair в Україні, пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину. Асортимент товарів постійно вдосконалюється і розширюється, щоб покупці мали можливість вибрати найкраще обладнання за прийнятною вартістю.

Особливості обладнання виробника " Systemair»

Працівники компанії Systemair виконують абсолютно всі виробничі цикли. Вони проектують обладнання, виготовляють його, тестують і готують до відправки покупцям. Від шведського бренду поставляється високоякісна продукція, яка володіє наступними перевагами:

  • використання передових технологій і власних розробок;
  • придбання сучасного обладнання та сертифікованих матеріалів;
  • співпраця з більш ніж 47 країнами;
  • функціонування 12 центрів для дослідження, 22 підприємств на території 17 країн;
  • постачання надійних вентиляційних пристроїв після багаторівневого контролю якості.

В процесі виготовлення техніки враховуються всі сучасні вимоги. Відвідавши наш інтернет-магазин, ви зможете підібрати Вентиляційні системи від цієї та багатьох інших компаній світового рівня за вигідними цінами.

Різновиди техніки

Каталог продукції від Systemair містить найрізноманітніші вентиляційні пристрої. Ми пропонуємо безліч моделей побутового та промислового призначення. Бренд поставляє обладнання наступних категорій.

Теплове обладнання. Компанія Frico також відноситься до даного виробника. Вона спеціалізується на обігрівальному обладнанні, серед якого повітряні завіси, теплові вентилятори та інфрачервоні обігрівачі. Вони допоможуть створити і підтримувати комфортний внутрішній клімат з мінімальними витратами електроенергії.

Якщо оцінювати інші види обладнання, пропозиції від цієї компанії є найбільш вигідними. Всі конструкції міцні, надійні і практичні. Крім того, вони мають низьку вартість і дозволяють економити кошти в процесі експлуатації за рахунок низького споживання.

Вентилятори та аксесуари. Systemair пропонує найрізноманітніші вентилятори для будь-яких приміщень. Їх можна встановлювати в житлових будівлях, офісах, лікарнях. Більш габаритні конструкції розраховані на підтримку мікроклімату в промислових об'єктах. При виробництві продукції враховуються всі міжнародні екологічні норми.

Побутові системи. Всі вентиляційні установки оснащені функцією рекуперації тепла, тому зможуть ефективно функціонувати в квартирах, офісних приміщеннях, котеджах і готельних номерах. Вони підтримують максимальний комфорт, вловлюючи потоки повітря, усуваючи забруднення і нагріваючи і до заданої температури. В процесі істотно економиться Електрика.

Повітророзподільні пристрої. На підприємствах Systemair здійснюється розробка і виробництво повітророзподільних пристроїв (повітряних клапанів, вентиляційних решіток, дифузорів та інших), які набувають в приватні та громадські будівлі. За допомогою цих пристроїв організовується прийнятний мікроклімат приміщення. Крім того, вони виконані в стриманому дизайні, тому підійдуть для різних інтер'єрів. Для перевірки всіх технічних показників використовується сучасна лабораторія, яка виключає ймовірність похибок.

Кондиціонування. Компанія виробляє найрізноманітнішу техніку для кондиціонування, яка практично не має обмежень в застосуванні. Конструкції встановлюються в школах, офісах, комерційних будівлях і готелях, промислових об'єктах.

Скориставшись нашими послугами, ви зможете замовити продукцію від Systemair з офіційною гарантією на два роки. Ми пропонуємо приємні ціни на весь асортимент, індивідуальний підхід до кожного клієнта і швидку доставку замовлення. У разі виникнення труднощів при вибір рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії для докладної консультації та допомоги в оформленні замовлення.