[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

O.Erre

ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " є офіційним представником італійського бренду O. Erre на території України. В асортименті безліч якісних, перевірених роками побутових і промислових вентиляторів, а також вентиляційних систем, які мають хорошу репутацію і тисячі позитивних відгуків від покупців.

Скориставшись каталогом, Ви зможете Все для оснащення свого будинку, офіс або підприємства довговічним обладнанням. Придбання вентиляторів O. Erre-це рішення людей, для яких важливо дихати тільки свіжим повітрям.

Популярність вентиляторів O. Erre поширилася як на вітчизняні, так і на міжнародні ринки. Цьому сприяє широкий асортимент, висока якість і сучасний дизайн. При виготовленні використовуються надійні і міцні матеріали, які сприяють тривалій і безперебійній експлуатації обладнання.

Пропонуємо придбати ефективне обладнання за привабливою вартістю і на вигідних умовах. Крім того, вся техніка поставляється з офіційною гарантією від Постачальника. У разі необхідності можна звернутися до менеджерів інтернет-магазину – вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, і допоможуть з оформленням замовлення.

O. Erre - це відомий італійський бренд, який представляє високоякісну вентиляцію і комплектуючі деталі для підвищення її ефективності. На поточний момент можна спостерігати за динамічним розвитком підприємства і поступовим завоюванням європейського ринку, адже якісна продукція і вигідні ціни – це ключові критерії для вибору обладнання.

Розвиток компанії стартував в 1950 році. У перший час вона була відома під іншою назвою - «ОЕВВЕ». Після розширення виробничих масштабів власники прийняли рішення про ребрендинг, після якого торгова марка отримала існуючу назву. Протягом тривалого часу діяльність підприємства обмежувалася внутрішнім ринком, але після перевірок в 1995 році воно стало власникам сертифіката якості 150 9001 що послужило поштовхом для виходу на європейський ринок.

Зараз компанія сконцентрувала свою енергію на виготовленні вентиляційного обладнання для експорту, так як вартість товарів набагато нижче, ніж німецьких, австрійських, скандинавських та інших пропозицій, але якість прирівнюється до знаменитих брендів.

Осьові вентилятори O. Erre-переваги

Якщо говорити про всі вентиляційні пристосування компанії, то найбільший попит спостерігається саме на осьові вентилятори. Такі прилади здатні подавати великі обсяги повітря навіть за умови невеликого тиску. Вони мають численні переваги, за рахунок чого поширилися на всі можливі сфери діяльності. Найбільш вагомими конкурентними перевагами осьових вентиляторів від O. Erre вважаються наступні.

 1. Для того щоб розмістити або встановити вентилятор не потрібно задіяти велику площу, що пояснює широке застосування даного виду приладів.
 2. Навіть якщо в процесі роботи обрана велика потужність потоку повітря, інтенсивність енергоспоживання буде як і раніше низькою.
 3. Конструкція має невелику вагу і знижену металоємність.
 4. Спрямоване обертання можна коригувати, тобто в обладнання впроваджена функція "реверсивності".
 5. Двигун має досить високий ККД.
 6. Споживана потужність і продуктивність самої техніки створюють ідеальне співвідношення.

Саме завдяки цим перевагам осьових вентиляторів вони купуються для різних сфер діяльності. Вони здатні ефективно виконувати безліч завдань, створюючи прекрасний мікроклімат в приміщенні-очищати повітря від шкідливих речовин, провітрювати тунелі від вибухонебезпечних частинок, усувати неприємні запахи в квартирах і будинках, якісно вентилювати житлові та офісні приміщення.

Припливно-витяжні установки бренду O. Erre

Природні ресурси безперервно дорожчають, що вимагає нових рішень від виробників кліматичного обладнання. Встановивши якісний рекуператор, ви зможете досягти максимальної економії тепла в житловому приміщенні. Цей факт варто враховувати під час пошуку оптимальної енергозберігаючої системи. Безсумнівно, для людей з великим достатком цілодобова робота електричних приладів під час зими не є проблемою. Але в своїй більшості громадяни зацікавлені в скороченні витрат на оплату електроенергії, вугілля і дерева, правильно вибравши техніку для опалення житла.

Серед переваг припливно-витяжних установок бренду O. Erre:

 • інтуїтивно зрозуміле управління;
 • компактні габарити;
 • маленька маса;
 • ефективне функціонування фільтрів;
 • економія до 90% тепла;
 • простий і зручний монтаж;
 • дотримання всіх європейських стандартів енергозбереження;
 • мінімальна гучність під час роботи.

Для виготовлення всіх елементів у вентиляційних установках на виробництві використовують тільки якісні та екологічно нешкідливі матеріали, які легко замінні і не потребують наявності спеціальних навичок при обслуговуванні. Придбання припливно-витяжних установок з функцією рекуперації тепла - це крок до створення сприятливого клімату в квартирах, офісу, торгових приміщеннях або навіть спортзалах.

Основні характеристики вентиляторів O. ERRE

Пропонуємо вивчити загальні риси, яким відповідають практично всі вентилятори від компанії O. Erre:

 1. При виробництві побутових вентиляторів використовується АБС пластик. Вони підходять для установки на стелях і стінах.
 2. У конструкції всіх осьових канальних вентиляторів впроваджена низькопрофільна решітка, яка виступає в якості елемента декору.
 3. Деякі серії канальних вентиляторів були випущені з автоматичними жалюзі, які можуть самостійно відкриватися і закриватися.
 4. Для багатьох моделей передбачений корпус, що захищає механізм від забруднень
 5. Стан вентилятора відображається на вбудованих світлодіодних індикаторах.

Вся продукція від цієї компанії має високі характеристики і виконана в лаконічному, універсальному дизайні.