[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Гнучкі повітроводи

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий вибір гнучких повітропроводів. Ми пропонуємо продукцію високої якості, яка відрізняється довговічністю і ефективністю роботи. Дане обладнання призначене для оснащення систем вентиляції та кондиціонування. Гнучкі повітроводи дозволяють обладнати систему навіть в тих місцях, де приміщення має складну планування.

Такі повітроводи підходять для установки на промислових підприємствах і в громадських місцях. Труби високої якості дозволяють ефективно видалити непотрібну газоподібним середовищем. Як результат - чистих повітря, придатний для роботи і відпочинку. Гнучкі повітроводи підходять для установки в різних кліматичних умовах.

Особливості гнучких повітропроводів

Гнучкі повітроводи з'явилися на ринку відносно недавно - значно пізніше інших конструктивних варіантів. Виконані вони з особливого матеріалу - металізованого поліестера. Він відрізняється міцністю, стійкістю до зносу і перепадів температур. Не страшні йому і ультрафіолетові промені. Такий матеріал також не схильний до появи цвілі або корозії, прослужить вам максимально довго.

Гнучкі повітроводи з'єднуються з іншими елементами системи за допомогою сполучно-монтажних аксесуарів, які також можна замовити в нашому магазині. До жорсткого елементу такої повітропровід можна прикріпити за допомогою липкої монтажної стрічки, поверх закріпити хомутом. Обов'язкова умова - по всій довжині такий повітропровід повинен бути розтягнутий і не мати провисань або прогинів. Якщо потрібен поворот гілки, то вибирайте великий радіус такого повороту, щоб уникнути можливих втратою тиску.

Зверніть увагу на те, що гнучкі повітроводи не підходять для установки в умовах вулиці. У такому випадку потрібно використовувати тільки жорсткі конструкції, адже гнучкі можуть бути пошкоджені в результаті атмосферних явищ.

Щоб замовити гнучкі повітроводи, скористайтеся фільтрами нашого каталогу і виберіть відповідний варіант. Далі натисніть кнопку купити, вкажіть ваші дані для доставки і спосіб оплати. Ми завжди раді відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором!

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар високої якості, який повністю відповідає характеристикам в описі. Такі комплектуючі відрізняються стабільністю роботи, відсутністю шлюбу або недоліків.

Останні відгуки в категорії "Гнучкі повітроводи"


  • У цій категорії немає відгуків