[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Кондиціонери

Наш інтернет-магазин пропонує якісні кондиціонери, від відомих виробників. Це надійна кліматична техніка, яка буде ефективно працювати довгі роки, забезпечуючи стабільно комфортний мікроклімат. У каталозі ви знайдете кондиціонери для приміщень різної площі, з різним набором функцій. Але, не залежно від обраної моделі, ви можете бути впевнені, що результат вас порадує - і ви будете насолоджуватися ідеальною для вас температурою повітря в будинку.

Основні функції кондиціонерів

Кожен кондиціонер має свій набір функцій, але є основні, які присутні практично в кожній моделі. Додаткові можливості просто роблять управління пристроєм простіше, дозволяють підібрати ідеальний мікроклімат для конкретного приміщення або ситуації.

До основних функцій відносяться такі:

 • Охолодження і обігрів - два основні режими, завдяки яким кондиціонером можна користуватися в міжсезоння. У цей період часто опалення ще не включено, а в приміщенні вже відчутно холодно.
 • Вентиляція - дозволяє рівномірно розподілити потоки повітря по приміщенню. У такому режимі включений тільки вентилятор, компресор не діє. Режим корисний тим, що дозволяє уникнути застою повітряних мас.
 • Автоматичний режим роботи - кондиціонер самостійно управляє охолодженням або обігрівом, підлаштовуючись під особливості температури в приміщенні.
 • Осушення - прилад зменшує вологість повітря, що не охолоджуючи його.
 • Напрямок повітряного потоку - кондиціонер автоматично налаштовує жалюзі на потрібне положення, в залежності від режиму. Для охолодження приміщення повітря прямує уздовж стелі, а при нагріванні -стремітся вниз.
 • Таймер - можна задати автоматичне включення і виключення пристрою.

Функція нічного режиму дозволяє відпочивати при включеному кондиціонері. Він працює з мінімальним шумом за рахунок низької швидкості роботи вентилятора. Серед додаткових функцій можуть бути:

 • Турборежим - вентилятор працює на максимальній швидкості, щоб швидко охолодити або нагріти приміщення.
 • Запобігання обмерзання зовнішнього блоку або функція його розморожування.
 • Самодіагностика - кондиціонер самостійно фіксує несправність і повідомляє про неї.
 • Датчик руху - в цьому випадку пристрій працює в режимі енергозбереження, якщо в приміщенні нікого немає або спостерігається мінімальна активність.
 • Фільтрація надходить в приміщення повітря - очищення від пилу, алергенів і інших частинок. Може бути також іонізація повітря.

У нашому інтернет-магазині представлені кондиціонери від відомих виробників. В наявності інверторні і неінверторние моделі, спліт-системи. Площа, на яку розраховані пристрої, варіюється від 20 до 60 кв.м. - все залежить від конкретної моделі. У комплекті є пульт управління.

Як правильно вибрати кондиціонер?

Вибираючи кондиціонер, враховуйте не тільки площа квартири, але також рівень освітленості сонцем, кількість людей, наявність побутової техніки. Відповідну потужність визначають, виходячи з того, що при висоті стель не більше трьох метрів на кожні 10 кв. м. площі повинен бути 1 кВт потужності. Якщо в приміщенні знаходиться багато побутової техніки, то потужність потрібно підвищувати. Також це правило поширюється на кімнати, що знаходяться на південній стороні. Якщо ви купуєте пристрій для установки в комерційному приміщенні, то потужність теж потрібно збільшити, адже велика прохідність - це великі втрати тепла або прохолоди. Рекомендуємо звернути увагу на енергоефективні моделі з класом споживання А ++. Якщо пристрій буде працювати практично постійно, це буде суттєва економія на оплаті комунальних рахунків.

Останні відгуки в категорії "Кондиціонери"


 • У цій категорії немає відгуків