[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Тепломаш

Компанії Тепломаш протягом практично чверті століття вдається залишатися в списку лідерів ринку вентиляційної та теплової техніки. Заснування підприємства відбулося в далекому 1992 році. За всі ці роки співробітники фірми старанно працювали над вдосконаленням виробничої структури і підтриманням високих стандартів якості устаткування, що випускається.

Крім того, для бренду завжди найбільшу роль відігравала думка покупців. З цієї причини клієнти отримали можливість придбати найрізноманітнішу продукцію за доступною ціною. Наявність великого асортименту з вентиляційним і тепловим обладнанням є вагомою перевагою компанії.

На поточний момент товари від бренду "Тепломаш" поставляються на ринки різних континентів, що є безумовним успіхом. Постійна розробка нових моделей і вдосконалення вже існуючих дозволяє виготовляти лише високоякісне сучасне обладнання.

Ми пропонуємо замовити продукцію від компанії "Тепломаш" в нашому каталозі з офіційною гарантією. «Вент Альянс " є офіційним представником виробника, що дозволяє продавати вентиляційне і теплове обладнання на найвигідніших умовах. Наші менеджери з радістю допоможуть у виборі відповідної моделі.

ЗАТ "Тепломаш" - це всесвітньо відомий виробник теплового, вентиляційного та кліматичного обладнання. На поточний момент науково виробничому об'єднанню "Тепломаш" вдалося стати повноцінним машинобудівним підприємством, що поставляє теплові завіси, тепловентилятори, Фанкойли, гардинери, вентилятори та інше обладнання.

Якщо оцінювати виробничі обсяги та продажі обладнання, компанію можна назвати безумовним лідером на території багатьох країн. Бренд Тепломаш неодноразово ставав учасником міжнародних виставок на території Італії, Німеччини та США, де показав себе в ролі гідного конкурента для іноземних виробників під час оцінки якості та технічних характеристик. Протягом багатьох років інженер компанії займаються проектуванням, розробкою і виробництвом обладнання, завдяки чому «Тепломаш» є джерелом оптимальних рішень для виконання завдань щодо забезпечення ефективного опалення, теплового захисту і вентиляції для приміщень побутового, торгового і офісного напрямку. При цьому в каталозі є пропозиції в різних цінових сегментах, щоб кожен покупець зміг вибрати техніку, з урахуванням своїх фінансових можливостей.

Основна продукція компанії

На даному етапі існування компанія випускає переважно теплове та вентиляційне обладнання. Компанія підготувала широкий асортимент техніки для своїх покупців, тому на сайті можна купити:

 • електричний тепловий вентилятор;
 • теплову, дизельну або газову гармату;
 • теплову завісу;
 • водяний або промисловий тепловентилятор;
 • фанкойл.

Серед ключових відмінностей кожної моделі з перерахованого вище списку її технічні параметри. Покупці отримують можливість підібрати найкраще обладнання, враховуючи ряд найважливіших факторів: потужність, витрата повітря, габарити, гучність і споживана потужність. Така пропозиція є дуже зручною, оскільки надають вибір продукції з урахуванням певного способу установки і експлуатації конструкції.

Варто відзначити, що обладнання від компанії «Тепломаш» адаптовано як до побутових, так і до виробничих умов. При виготовленні кожного товару з асортименту враховуються європейські та світові стандарти якості, що гарантує тривалу безперебійну експлуатацію. Замовивши продукцію даного бренду, ви зможете самостійно переконатися в тому, що заявлені характеристики на 100% відповідають дійсності. Всі моделі відправляються з офіційною гарантією, що дозволяє спокійно використовувати обладнання, не турбуючись про його справності.

Переваги обладнання бренду Тепломаш

Існує ряд причин, які доводять, що саме обладнання Тепломаш стане кращим придбанням для вашого будинку.

 1. Підтримка високої якості. Всі матеріали, збірка та електронні компоненти ретельно контролюються на кожному етапі.
 2. Виготовлення відповідно до ГОСТ і європейськими нормами. У виробництві беруть участь тільки досвідчені кваліфіковані фахівці і високоточне обладнання, що дозволяє створювати ідеальну техніку.
 3. Прийнятні ціни. Завдяки відсутності тривалого ланцюжка з посередників ціни на продукцію залишаються прийнятними для клієнтів. Офіційні представники постачають обладнання "Тепломаш" з мінімальною націнкою.
 4. Наявність великого досвіду. Оскільки компанія має більш ніж 25-річний досвід, фахівці першими пізнають новітні технології і тенденції, негайно впроваджуючи їх в продукцію.
 5. Оперативна доставка замовлень. Оскільки склади є в багатьох містах, доставка обладнання не займе багато часу, і навіть якщо його не виявиться в наявності, замовлення буде швидко відправлений з найближчої точки.
 6. Робота технічної підтримки. Менеджери готові відповісти на ваше запитання щодо продукції в будь-який час. Вони мають великий досвід і здатні знайти підхід до кожного покупця.
 7. Зручні умови для підбору. Ми підготували зручний і інтуїтивно зрозумілий каталог, де ви зможете підібрати потрібний товар за кілька хвилин.

При розробці обладнання інженери зупинилися на інноваційному підході. Співробітники зайнялися пошуком нових шляхів для створення якісних вентиляторів і теплових завіс з тривалим терміном експлуатації, що є одним з найважливіших факторів у досягненні успіху. При цьому використовується тільки перевірений матеріал від всесвітньо відомих виробників, за рахунок якого отримання конструкції мають високу міцність і надійність.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати продукцію від компанії «Тепломаш» за привабливою вартістю. За допомогою високоякісного обладнання набагато простіше підтримувати здоровий мікроклімат в будинку.