[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Gree

Кліматичне обладнання від компанії Gree заслужило величезну популярність на території України. Це незамінна покупка для забезпечення комфортного перебування в приміщенні під час зимових холодів, адже навіть за умови сильного морозу техніка працює ефективно і безперебійно. Незважаючи на те, що продукція володіє істотними перевагами в порівнянні з альтернативними пропозиціями, її вартість залишається доступною для покупців з різним рівнем доходу.

У нашому асортименті безліч багатофункціональних кліматичних систем від бренду Gree з можливістю придбання на вигідних умовах. ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії в Україні, що гарантує поставки за найбільш привабливими цінами. Крім того, всі товари мають гарантію від виробника, завдяки чому покупці можуть не турбуватися про працездатність обладнання.

Якщо в процесі вибору ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними для зв'язку з нашими менеджерами. В ході безкоштовної консультації Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо асортименту і допомогу в підборі кращої пропозиції.

Кліматичне обладнання від популярної китайської компанії Gree Electric Appliances завоювало довіру покупців по всьому світу. Інженери різних країн, які займаються виробництвом побутових і промислових мереж, давно знайомі з розробками фахівців цього бренду і активно впроваджують їх в свою продукцію.

Ключовими особливостями, які дозволили домогтися успіху, стали: підтримка найвищої якості, надійності, використання передових технологій комфорту. Розвиваючись з 1989 року, компанія істотно виросла у всіх планах. Якщо раніше це був невеликий вузькоспеціалізований цех, то зараз у розпорядженні Gree 9 власних заводів і сучасні наукові лабораторії, для розташування яких обрані різні контингенти по всьому світу. Така популярність пояснюється і перекладом назви китайської компанії на інші мови, адже воно означає «привабливий, що має потужність, силу».

В асортименті компанії є безліч лінійок з товарами:

  • кондиціонери для побутових і промислових приміщень;
  • системи вентиляції припливно-витяжного типу;
  • теплові насоси з широким функціоналом;
  • осушувачі та очищувачі повітря.

На поточний момент у компанії є безліч представництв в різних куточках планети, вони охоплюють більше 100 країн. Але співробітники не зупиняються на наявних досягненнях і постійно вдосконалюють свою продукцію для того, щоб розширювати цей список.

З недавніх пір обладнання від компанії Gree можна придбати і на території України. Такі послуги надає наша компанія. Всі покупці отримають гарантію, високий рівень сервісного обслуговування і всі супровідні документи. ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником, що і дозволяє поставляти продукцію на найвигідніших умовах.

Історія розвитку компанії

У 1995 році, коли діяльність компанії стала більш масштабною, вона з'явилася в багатьох національних і міжнародних списках виробників з найвищим рейтингом. Бренд регулярно отримує інтернаціональні нагороди, стає володарем престижних сертифікатів якості та енергетичної ефективності. Для того щоб ознайомитися з даними про компанію більш детально, можна відвідати офіційний сайт.

Кондиціонери від компанії Gree займають близько 30% моделей, що продаються у всьому світі, що є дуже значним показником.

Завдяки чому бренд Gree домігся успіху?

На успіх компанії вплинуло безліч факторів. Для початку, важливу роль зіграв той факт, що компанію заснували в Гонконзі, коли він мав колоніальну залежність від Великобританії. Виробництво було організовано в англійському стилі, працювало з низькими податками, не виплачувало мита і мало ряд інших економічних свобод, завдяки чому швидко подолало шлях від дрібного бізнесу до великого економічного концерну.

Крім того, з самого початку існування і до поточного моменту на підприємстві Gree Electric Appliances діє жорсткий контроль якості обладнання на кожному виробничому етапі. Використання комплектуючих деталей не допускається без попереднього ретельного тестування, і вся випущена техніка проходить ряд серйозних випробувань. Завдяки такому підходу співробітникам компанії вдалося досягти рекордних показників. Незалежні Сервісні центри і представники компанії з упевненістю заявляють, що бракована техніка може зустрітися лише в 0,2% з усієї випущеної серії. Тобто в кількісному співвідношенні цей показник дорівнює 2-м випадкам з 1000.

Ще один серйозний фактор, який надає популярність компанії – це низька спрямованість виробництва. Протягом 30 років інженери розробляють і випускають кліматичну техніку. Максимальні зусилля докладаються для створення інноваційних технологій і вдосконалення вже наявних.

Переваги кліматичного обладнання бренду Gree

Чому варто вибрати техніку від компанії Gree? На це є ряд вагомих причин:

  • наявність різноманітного асортименту кондиціонерних систем;
  • безліч моделей різних типів (настінних, мобільних, віконних, касетних, колонних, канальних та ін.);
  • численні серії (більше 400), більшість з яких можна придбати в нашому магазині;
  • моделі в різних конструкціях і різному призначенні (для побутових і промислових приміщень).

Також в асортименті є кілька сучасних мультизональних систем GMV, які здатні підігрівати воду.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати високоефективне обладнання для створення хорошого мікроклімату в будинку, офісі або на виробництві. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали, що гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію.