[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ballu

У теплі пори року практично неможливо забезпечити комфортне перебування в приміщенні без допомоги якісних кондиціонерів. До того ж, їх вдосконалення протягом останніх десятиліть призвело до випуску високоефективної техніки з відмінними експлуатаційними характеристиками. Покупці вже давно не стикаються з галасливою роботою, значними габаритами і дорожнечею.

У кліматичну техніку впроваджені нові функції, зручні режими і компактні розміри. Ринок такого обладнання поступово заповнюється фірмами, які встигли зарекомендувати себе як надійні, перевірені і уважні до клієнтів виробники. Однією з таких компаній є Ballu.

Розвиток даного міжнародного концерту стартував в 90-х роках, після чого продукція бренду активно поширилася на ринки СНД. На поточний момент продукція компанії поставляється в Україну, Росію, Білорусь, азіатські країни і східноєвропейські країни. Якщо говорити про загальну кількість країн, цей показник давно перевищує 30.

ТОВ» Вент Альянс " є офіційним представником бренду Ballu на території України. Ми пропонуємо придбати якісне обладнання за прийнятними цінами.

Рік створення міжнародного холдингу Ballu Industrial Group-1990. Для розташування штаб-квартири власник вибрав Гонконг. У перший час компанія мала досить вузьку спеціалізацію, виготовляючи холодильні та морозильні установки. Виробництвом такого обладнання компанія займалася аж до 1994 року.

Починаючи з 1994 року, компанія зазнала кардинальних змін, так як японська ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВА ГРУПА надала їй вигідне становище. Власники прийняли рішення про вкладення в інвестиційний проект, що спеціалізується на виробництві кліматичного обладнання.

Виробничі потужності були розділені на три частини, одна з яких стала місцем розташування експериментального виду виробництва. Далі цей напрямок отримав роль пріоритетного, і компанія направила всі зусилля на його розвиток.

У 1998 році власники компанії вирішили розширити географію своєї діяльності, охопивши Південно-Східну Азію і Східну Європу. З того часу компанія орієнтована лише на експортну діяльність.

Виробництво кліматичної техніки і систем кондиціонування тривало до 2002 року, далі в асортименті з'явилося безліч кулерів, осушувачів, приладів для очищення повітря та ін У конструкції конвекторів впроваджений нагрівальний елемент, який забезпечує економію електрики, не провокує спалювання кисню і не висушування повітря.

У 2004 році компанія стала лідером азіатського ринку і підкорила тисячі покупців, а далі поширилася на територію інших країн експортерів.

З 2003 всі виробничі потужності компанії сконцентрувалися на новому напрямку – виготовленні напівпромислових і побутових систем кондиціонування, які здатні забезпечити якісний мікроклімат в офісному або торговому приміщенні, житловому будинку. Франція, Японія та Італія долучили кращих фахівців, які розробляють ультрасучасний дизайн для нових конструкцій.

Результати всіх цих зусиль змогли перевищити очікування - вони отримали нагороди найбільших міжнародних виставок. На російському ринку продукція Ballu з'явилася в 2003 році

Всього за кілька років компанія завоювала більшу частину російського ринку, Підкори споживачів високою якістю обладнання, його надійністю і все сезонністю пропозицій. Техніка Ballu, незалежно від сфери застосування, володіє високими споживчими характеристиками. Це стосується всієї продукції: багатофункціональних електричних конверторів, елегантних зволожувачів повітря і інверторних спліт-систем.

Завдяки неперевершеній якості, високим технологіям та інноваційним рішенням компанія Ballu стала володарем стійкої конкурентоспроможності. Вона здійснює активний розвиток дистриб'юторської мережі і експортує обладнання в багато країн світу.

Асортимент продукції

В асортименті продукції від цього бренду безліч поширених типів кліматичного обладнання. Вивчивши каталог, ви зможете знайти безліч моделей :

 • настінних спліт-систем, в конструкції яких два блоки;
 • підлогових мобільних пристроїв;
 • колонних кондиціонерів (для великих об'єктів);
 • касетних кондиціонерів (встановлюються на підвісних стелях);
 • віконних кондиціонерів (для монтажу у віконних отворах);
 • стельових вентиляторів (мають горизонтальне розташування)

Найбільшою популярністю користуються настінні кондиціонери, оснащені зовнішнім і внутрішнім блоком. Вони мають прийнятну ціну і високу продуктивність, і призначені для обслуговування квартир, дачних будинків і офісів.

Компанія випускає кілька серій настінної кліматичної техніки. Всі вони мають різний функціонал, режими роботи, дизайн і потужність (стандартну і підвищену).

Все обладнання ділиться на моделі інверторного і не інверторного типу. Спліт-системи Ballu розраховані на тривалу і безперебійну службу. Вони працюють практично безшумно, і є енергоефективним (на 15% більше, ніж аналогічні прилади).

Переваги компанії

У техніку бренду Ballu впроваджені новітні технології, що дозволило досягти більшої економічності. Вона є компактною і має високу потужність, що є вагомими перевагами для покупців.

Серед переваг настінних кондиціонерів від компанії Ballu:

 • наявність надійних і довговічних компресорів, які служать більше 10 років;
 • Додаткові нагрівальні елементи в конструкції;
 • мідні трубки, що збільшують площу теплообмінників;
 • використання екологічно безпечного хладагента;
 • забезпечення якісного обігріву в умовах температури до -15 градусів;
 • виключені перепади напруги;
 • не схильні до псування за рахунок антикорозійного покриття;
 • виключено протікання конденсату, перегрів і обмерзання;
 • впровадження 8-годинного нічного режиму.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати якісне обладнання за прийнятною ціною.