[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Аспіраційні установки ВУДОС

Цена
- грн

Аспіраційні установки ВУДОС необхідні для вентиляції з одночасним позбавленням від пилу в повітрі. Сам термін «аспірація» означає саме це. Таке обладнання фільтрує потоки повітря від пилу, твердих частинок, які можуть в нього потрапити. Такі установки важливі для охорони навколишнього середовища на підприємстві, адже не допускають забруднення простору пилом. Устаткування затребуване в сфері деревообробки, на підприємствах харчової промисловості, при виробництві паперу і картону, порошків, сипучих матеріалів.

Аспіраційні установки ВУДОС: особливості та переваги

Аспіраційні установки бувають моноблочні і модульні, рециркуляційні і прямоточні. Останні очищених повітря викидають відразу назовні, а з рециркуляцією - частково або повністю повертають його назад. Таке обладнання незамінне на промислових підприємствах.

Аспіраційні установки ВУДОС - це гідна і ефективна альтернатива громіздким комплексам для аспірації. Устаткування призначене для таких цілей:

  • Збереження очищеного повітря в приміщенні дозволить знизити витрати на опалення - завдяки рециркуляції він потрапляє вже підігрітим, без пилових частинок.
  • Повне очищення повітря від пилу та інших частинок за рахунок якісних фільтрів.
  • Спрощене підключення та розміщення в робочому просторі.
  • Економія електроенергії за рахунок двигуна, який не споживає багато електрики.

Кожна аспирационная система ВУДОС оснащена спеціальним мішком, в який потрапляє бруд і пил. Тобто, вона не розлітається по території. Мішки доповнені зручними ручками, щоб було просто і швидко обслуговувати її, замінивши заповнений мішок на новий.

Аспіраційні установки ВУДОС дозволяють дотримуватися оптимальний рівень запиленості, відповідний нормам, прийнятим на державному рівні. Таким чином, персонал захищений від можливих проблем зі здоров'ям. З повітря при роботі установок видаляється до 99,6% пилу. При цьому, кожна модель має оптимальний рівень шуму, який не перевищує допустимий.

Конструкція аспіраційних установок ВУДОС

Аспіраційні установки бувають декількох типів - для метало та деревообробки, а також обладнання контейнерного типу. Складається установка з вентилятора, повітряного каналу, фільтра і вловлює пристрою. Це основні компоненти кожного подібного обладнання. Якщо установка використовується в області обробки металу, то додатково встановлено циклон.

За допомогою потужного вентилятора створюється повітряний потік, який переміщує повітря по транспортним каналам установки. У процесі відбувається кілька ступенів очищення повітря від забруднень різного розміру. Якщо це установка з мішком для збирання сміття, то такий елемент виконаний з міцного матеріалу. Корпус контейнера має оглядове вікно, щоб можна було бачити ступінь наповненості.

Аспіраційні установки ВУДОС створені для різних умов роботи. У каталозі представлено обладнання з різною продуктивністю. Але кожна з установок гарантує високу ступінь очищення. Кожна модель відрізняється простотою в експлуатації і надійністю. Монтаж обладнання не потребує складних технічних навичок, не займає багато часу. однак, важливо, щоб установку виконував чоловік з профільними знаннями.

Щоб замовити аспирационную установку в нашому інтернет-магазині, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. З усіх питань можна звертатися до наших консультантів - зв'язатися з ними можна по телефону або в чаті прямо на сайті.

Останні відгуки в категорії "Аспіраційні установки ВУДОС"


  • У цій категорії немає відгуків