[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Відцентрові вентилятори

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори широко застосовуються у виробництвах будь-якої складності: від фармацевтичної сфери, до сфери важкої металургії та вентиляції шахт. Це одні з найбільш надійних і потужних моделей на сьогоднішній день. Користуються попитом, завдяки високим експлуатаційним характеристикам, зносостійкості, можливості роботи з великими обсягами пилу і відсутності засмічень.

Підбираються залежно від типу виробу:

  • Низького тиску. Чи можливо застосувати в маленьких приміщеннях, де не потрібна висока швидкість виведення та подачі повітря. Наприклад, кондитерські та хлібопекарні.
  • Середнього тиску. Підходить для експлуатації в хімічній сфері, вентиляції шахт, бункерів.
  • Високого тиску. Представлені для важкої, фармацевтичної, хімічної промисловості, тютюнових заводів.
  • Транспортні призначені для текстильної промисловості, столярних майстерень, вентиляції дуже забрудненого повітря.
  • Потужні відцентрові вентилятори з радіальними лопатями підходять для виведення великої кількості пилу, вони не схильні до засмічення і зносу, що важливо для тих апаратів, які щодня задіяні в роботі.

Завдяки своїм конструкторським особливостям, відцентрові вентилятори застосовуються в приміщеннях з високою температурою, а також підходять для припливних і витяжних систем, під час видалення диму, кондиціонування повітря.

Залежно від потужності і матеріалу виготовлення вентилятора, моделі розрізняються за ціною. Роль грає якість збірки, важлива точність технічних розрахунків, в іншому випадку, потужність двигуна при інтенсивній роботі може вийти з ладу.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити відцентрові вентилятори від європейських і вітчизняних виробників з гарантією якості та сертифікатами, що підтверджують високу продуктивність і якість збірки.

Останні відгуки в категорії "Відцентрові вентилятори"


  • У цій категорії немає відгуків