[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Пластинчасті рекуператори

Цена
- грн

Пластинчасті рекуператори призначені для утилізації тепла витяжного повітря. Вони встановлюються в системах вентиляції і кондиціонування. Таким чином відбувається економія енергії на опалення. Рекуператор акумулює енергію з повітря, що видаляється з приміщення, а потім витрачає її на обігрів надходить всередину. Тобто, свіже повітря з вулиці надходить в уже підігрітому вигляді, а не холодний. У нас ви можете замовити пластинчасті рекуператори за вигідною ціною. Ми пропонуємо якісні комплектуючі для систем вентиляції та кондиціонування, які прослужать вам довгі роки.

Пластинчасті рекуператори: технічні характеристики і особливості

Рекуператор приєднується безпосередньо до повітропроводу - як з перпендикулярної, так і паралельної розводкою. При цьому, що проходить через рекуператор повітря не повинен містити вибухонебезпечні, волокнисті або тверді суміші. Тобто, доцільно поставити фільтр.

Сам пластинчастий рекуператор являє собою блок або теплообмінник. Він оснащений великою кількістю тонких листів, виконаних з таких матеріалів, як алюмінієва фольга, оцинкована сталь і т.п. Все залежить від конкретної моделі. Ці металеві листи можуть бути гофрованими або гладкими.

Потоки вхідного і вихідного повітря не стикаються один з одним під час роботи рекуператора. Відбувається одночасний підігрів вхідного повітря або видалення відпрацьованого. Таким чином, відбувається економія тепла, адже з вулиці не надходить холодне повітря, не знижує температуру в приміщенні.

Рекуператори також здатні не тільки вентилювати повітря в приміщенні, але також видаляти сторонні запахи. Деякі види рекуператорів дозволяють боротися з підвищеною вологістю в приміщенні.

Пристрій виконаний з якісних матеріалів, які не псуються від негативних факторів зовнішнього середовища. Воно прослужить вам тривалий час без необхідності заміни або ремонту. Важливим моментом є сама установка рекуператора - від якості даної роботи залежить подальший функціонування пристрою і його ефективність.

Рекуператор складається з блоку з пластинами і вентилятора. Також до складу входить система відводу конденсату, який утворюється на поверхні пластин. Таким чином відбувається запобігання потрапляння води в канал з повітрям. Тобто, всередині не утворюється полій. Якщо кількість вологи стає надмірною, то робота вентилятора автоматично блокується. Інтенсивність повітряних потоків регулюється за допомогою спеціального пропускного клапана.

Переваги пластинчастих рекуператорів:

  • Мінімальні втрати тепла і висока енергоефективність.
  • Обігрів вхідного повітря, що особливо важливо в холодну пору року.
  • Мінімальне споживання електроенергії та високий рівень ККД.
  • Простота в обслуговуванні, тривалий термін служби і необхідність мінімального втручання.
  • Нескладний монтаж.
  • Можна збільшити потужність рекуператора за рахунок додавання пластин.

Важлива умова використання рекуператора - необхідність періодичного очищення. Якщо цього не робити, ефективність роботи системи буде знижуватися.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір пластинчастих рекуператорів за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "Пластинчасті рекуператори"


  • У цій категорії немає відгуків