[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Водяні нагрівачі

Водяні нагрівачі - моделі канального типу, які використовуються в різних сферах і призначені для швидкого підігріву припливного повітря. Саме тому вони активно використовуються в сучасних вентиляційних системах і системах кондиціонування.

Нагрівальний блок складається з комплекту двох або відразу чотирьох (в залежності від конкретної моделі) рядів трубок, виконаних з міді. Ці трубки укомплектовані спеціальними ребрами, що виготовлені з алюмінієвого сплаву, а також мають мідні штуцери.

Конструкція моделі:

  • Нагрівач має надійний корпус. У процесі його виготовлення розробники використовували оцинковану сталь - легкий матеріал з необхідним запасом міцності. Корпус складається з однієї стіни, кількох кожухів, що виконують захисну функцію і виконаних зі сталі.
  • У корпусі є вбудований нагрівальний блок, який передбачає наявність мідних труб, що з'єднані в відповідні комплекти. Кінці трубок мають впаяні колектори, за рахунок яких відбувається вхід і вихід теплоносія.

Проточний повітря нагрівається в процесі того, як його потоки проходять через теплообмінник і контактують з мідними трубками, а також алюмінієвими пластинами. Перед запуском в серійне виробництво кожен з нагрівачів проходить спеціальну процедуру перевірки: експлуатація при робочому тиску в 1,6 МПа і температурних показниках води +100 градусів.

Особливості круглих водяних нагрівачів

Круглі нагрівачі використовуються для експлуатації з круглими деталями вентиляційної системи. На вихідному колекторі розташований патрубок, який призначений для швидкого монтажу погружного датчика. За допомогою такого датчика здійснюється можливість вимірювання температури і захисту калорифера від обмороження. Додатково кожен пристрій укомплектовано ніпелем, що вкрай необхідно для обезвоздушіванія системи.

Розмір патрубка варіюється в межах від 100 до 315 мм. У вигляді основного джерела теплоносія використовується вода. Цей прилад прийнято експлуатувати в парі з пристроями, що відповідають за регулювання та контроль витрати води. При цьому установка нагрівача може бути виконана в двох можливих варіантах - перед або за вентилятором. Пристрій може працювати при максимальному нагріві води до +100 градусів з оптимальними показниками робочого тиску - близько 0,8 МПа.

Особливості прямокутних Подяну нагрівачів

Представлені нагрівачі також мають міцний корпус з оцинкованої сталі, набір мідних труб і доповнені алюмінієвими пластинами (поверхня теплообмінника).

У продажу представлено відразу кілька видів:

  • дворядні;
  • трьохрядні;
  • чотирирядні.

Дані моделі призначені для прямокутних каналів з розмірами від 400х200 мм до 1000х500 мм.

Монтаж представленого пристрою також можливий в двох варіантах - перед і за вентилятором. В останньому випадку важливо пам'ятати про збереження спеціального ділянки між вентилятором і нагрівачем. Це потрібно для активного воздуховода - близько 1 м.

Сучасні нагрівачі прийнято встановлювати виключно всередині приміщень. У разі монтажу на вулиці, рекомендується додатково застосувати відповідний незамерзаючий склад. Крім того, потрібно буде подбати про те, щоб забезпечити надійну теплоізоляцію ділянки, де встановлений нагрівач. Це сприяє помітному зменшенню втрат тепла. Щоб гарантувати правильну і якісну роботу всього обладнання, можна скористатися додатковою системою автоматики.

Останні відгуки в категорії "Водяні нагрівачі"


  • У цій категорії немає відгуків