[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Cooper&Hunter

Компанія Cooper&Hunter поставляє високоякісне обладнання для кондиціонування, опалення та вентилювання, яке встигло підкорити покупців з усього світу. Виробничі потужності розташовані в США, де постійно вдосконалюються і розширюються.

Висока якість продукції дозволило бренду увійди в список лідерів ринку побутового обладнання і щільно закріпити свої позиції. На поточний момент співробітники компанії докладають всіх зусиль для розробки і продажу систем клімат-контролю, які успішно реалізують побутові та комерційні завдання.

ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії, тому в каталозі розміщені товари за найпривабливішими цінами і з вигідними умовами співпраці. Ми пропонуємо придбати обладнання з гарантією від виробника, забезпечивши тривале безперебійне використання.

В асортименті найрізноманітніші товари бренду Cooper&Hunter-кондиціонери для вікон, стін, стель, пересувні, касетного, канального, колонного типу і багато інших. Якщо в процесі вибору у вас виникли труднощі, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами для отримання безкоштовної консультації.

Протягом тривалого часу існували дві окремі компанії-C. S. Cooper Company і Hunter Manufacturing Company, які в перспективі об'єдналися і створили бренд Cooper&Hunter. Їх історія досить цікава, так як розвиток був стрімким і непередбачуваним.

Компанія C. S. Cooper першою створила комерційно успішний радіатор, заповнений рідиною. Саме після випуску цієї моделі почалися інженерні інновації, в корені змінили область охолодження і обігріву повітря. Ближче до 1950 років завершилася розробка, і стартували продажі водних і гліколевих охолоджувачів для комерційних і промислових цілей, попит на таку продукцію був великим. У 1960 інженери освоїли нову інноваційну технологію – впровадження роторно-гвинтових компресорів з високою надійністю і ефективністю.

У 2003 власники прийняли рішення реорганізувати компанію Cooper&Hunter International для більш міцного закріплення лідерських позицій серед виробників кліматичного обладнання. У той момент було вирішено перенести виробництво на територію США. Також істотно розширився спектр з пропонованим обладнанням бренду C&H, вдалося підкорити безліч нових ринків збуту. Маркетингова стратегія успішно реалізовувалася, і для відкриття нових представництв були обрані Північна і Південна Америка, Австралія, Європа і Азія.

Компанія працювала за колишніми принципами: товари С & H - це поєднання інноваційних розробок, високої якості і надійності, зручності, і в результаті – великої популярності. Обладнання цього бренду оцінили не тільки споживачі, а й численні дистриб'ютори.

Асортимент продукції компанії

Протягом багатьох років компанія вдосконалювала асортимент, враховуючи потреби клієнтів, що дозволило наблизитися до ідеалу. У каталозі представлені численні моделі:

  • всіх типів кондиціонерів;
  • кулер;
  • обігрівачів, зволожувачів повітря;
  • очищувачів повітря;
  • систем очищення води.

Вся продукція випускається в бездоганній якості-це найважливіший пріоритет компанії.

Лінійка кондиціонерів від компанії С&H стає все більш популярною, адже має високу надійність, унікальні технічні характеристики, функціональний дизайн і наявність різних моделей з відмінними функціями.

Cooper&Hunter поставляє високоякісне кліматичне обладнання. Виробничі потужності розширені до великих масштабів, тому на поточний момент можна сміливо говорити про випуск мільйонів одиниць продукції бренду С&H. споживачі з усього світу особисто переконалися в тому, що кліматичне обладнання від цієї компанії надійне і якісне. Компанія пропонує тільки найпривабливіші товари за вигідними цінами.

Виробнича потужність

Для виготовлення кондиціонерів бренду Cooper & Hunter використовуються найсучасніші виробничі потужності. Їх сконцентрували заводи концерну на території Гонконгу та інші сучасні виробничі лінії Китаю. Застосовуються лише інноваційні технології та якісні комплектуючі деталі від світових постачальників.

Компанія має безліч значущих нагород, але найбільшим досягненням є приєднання до світових брендів кондиціонерів, адже вона увійшла в топ-10.

Досягти таких успіхів не вдалося б без інтенсивного виробництва кліматичного обладнання і постійного вдосконалення використовуваних технологій. Працівники працюють в 300 лабораторіях,а на саму продукцію зареєстрували 3000 + патентів.

Виробництво інверторних моделей Cooper&Hunter здійснюється в місті Zhuhai, розташованому близько до Гонг-Конгу (об'єднана виробнича і науково-дослідна майданчик двох найбільших компаній).

Саме цей завод спеціалізується на виробництві більшої частини техніки, що поставляється, в тому числі інверторних моделей, які реалізуються на японському ринку.

В рамках виробничої бази дотримується найвищий рівень культури і виробничих стандартів:

  • популярність компанії на рівні з іншими успішними виробниками світового рівня;
  • працює науково-дослідний центр, де генерується безліч технологічних рішень (всього більше 300 лабораторій);
  • вся продукція сертифікована, що гарантує екологічну чистоту і безпеку.

Придбання обладнання від надійного виробника, перевіреного часом, стане кращим рішенням для вашого будинку або бізнесу.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати найбільш привабливі позиції за низькими цінами. Вся продукція поставляється з офіційною гарантією від виробника, що гарантує довгу успішну службу, адже вам не доведеться турбуватися про ремонт в разі несправності.