[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Осушувачі повітря

Осушувачі повітря застосовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю: на виробництві, в квартирах, заміських будинку, аквапарках і басейнах. Таке обладнання дозволяє знизити кількість вологи в повітрі, зробити оптимальний мікроклімат, який підходить для життєдіяльності людини і роботи обладнання.

Осушувачі повітря: технічні характеристики і особливості

Принцип роботи осушувача повітря заснований на тому, що волога конденсується в момент зіткнення повітря з холодною поверхнею. При цьому, волога стікає в спеціальний піддон, а осушене від неї повітря потрапляє назад в приміщення.

Головна характеристика будь-якого осушувача повітря - це його продуктивність. Те, скільки літрів повітря на добу він здатний позбавити від вологи. Таке обладнання буває покриттям, настінним або канальним.

Моделі можуть мати різну продуктивність. Все залежить від того, на яку площу розрахована читалка, де його можна застосовувати. Моделі, які мають невеликий розмір і таку ж продуктивність, створені для установки усередині приміщення, яке не відрізняється великою квадратурою. Якщо ж говорити про промислових приміщеннях або тих, що мають чималу площу, то тут не обійтися без осушувачів повітря, чия продуктивність обчислюється тисячами літрів повітря на добу.

Де використовують осушувачі повітря?

Основна сфера використання осушувачів - це лазні, басейни, аквапарки, підвали й льохи, спецсховища, де потрібно підтримувати мінімальний вміст кількості вологи в повітрі. Також на базі осушувачів можна зробити різні технологічно пристрої, наприклад, для сушки зерна або деревини. Також за допомогою осушувачів можна впоратися з наслідками затоплення або протікання.

Осушувачі здатні знизити вміст вологи в повітрі до 50 відсотків при температурі в 20 градусів, що буде нормою. Осушувачі можуть мати додаткове приладдя для більш ефективної та надійної роботи. Наприклад, є моделі з гигростатом - такі будуть автоматично підтримувати необхідний рівень вологості. Вбудовані термостат і калорифер дозволяє регулювати температуру в приміщенні.

Для продовження терміну служби пристрою вони обладнуються фільтрами. Вони вловлюють пил і бруд з повітря, не даючи їм потрапляти на робочі частини обладнання. Це дозволяє уникнути швидкого забруднення. Періодично фільтр потрібно чистити, щоб забезпечити стабільну роботу осушувача.

Останні відгуки в категорії "Осушувачі повітря"


  • У цій категорії немає відгуків