[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Сушилки для рук

Цена
- грн
Бренд
Матеріал корпуса

У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні сушарки для рук від перевірених виробників. Без такого обладнання можна уявити санвузли в супермаркетах, офісах, закладах громадського харчування. На промислових підприємствах і там, де необхідний контроль за чистотою рук, також потрібні такі сушарки. Сушарка швидко нагріває потік повітря і з силою видає його назовні, обдуваючи руки. Це дозволять за лічені секунди висушити шкіру, не користуючись рушником мул серветками. Вони дозволяють легко і швидко просушити руки після відвідування туалетної кімнати. Ми пропонуємо таку техніку за прийнятною ціною з доставкою!

Сушарки для рук: переваги обладнання

Сушарка для рук зручна, перш за все, тим, що вона може обслуговувати більшу кількість людей. Тому, особливо затребувана там, де спостерігається велике скупчення людей. Крім цього, придбання та встановлення сушарки для рук має такі переваги:

 • Економія на витратних матеріалах у вигляді паперових рушників або серветок.
 • Автоматичне відключення після використання.
 • Економне витрачання електроенергії - сушарка працює тільки в момент користування нею.
 • Безконтактний спосіб сушіння - найбільш гігієнічний в порівнянні з іншими.
 • Чи не залишає після себе сміття - поруч не потрібно ставити відро для сміття, не потрібна додаткова прибирання.
 • Тривалий термін служби навіть при щоденному інтенсивному використанні.

Саме тому сушарками для рук обладнана велика частина кафе, ресторанів, торгових і розважальних центрів. Це комфортний, гігієнічний і зручний спосіб підтримувати чистоту і піклуватися про відвідувачів.

Сушарки для рук: особливості обладнання

Вибір сушарки залежить від місця її розташування. Існують підлогові і настінні моделі. Другі більш затребувані там, де немає додаткового місця для установки обладнання. Таким чином, економиться просторів. Корпус може бути виконаний з металу або пластику. Найбільш затребуваний і поширений варіант - з автоматичним включенням. Але є і кнопковий варіант.

Сушарка має компактні розміри, лаконічний і непомітний дизайн. Кожна модель відповідає сучасним вимогам до подібного обладнання. Потужність пристрою вибирайте в залежності від передбачуваної завантаженості сушарки. Чим більше потік людей, тим більше потужність має бути пристрій. Це дозволить уникнути черг до сушарок, які часто виникають, якщо потужність не відповідає завантаженості. Є моделі з таймерами і інфрачервоними датчиками. Перші обдувають рівно стільки, скільки поставлено заздалегідь. Інфрачервоні датчики реагують на піднесені до сушарці руки - і обдувають їх стільки, скільки людині потрібно. Додаткова перевага сушарок - наявність захисту від перегріву. Це не дасть їм вийти з ладу навіть при регулярному навантаженні.

Особливості догляду

Щоб сушарки для рук служили вам тривалий час, важливо вчасно прочищати впускні отвори для повітря. Вони знаходяться в основі корпусу двигуна. Крім того, чистку краще довірити фахівцеві, який також огляне пристрою на предмет справності, вчасно попередить поломку. Частий ремонт таких пристроїв не потрібен - звичайно, за умови правильної експлуатації.

Щоб замовити сушарки для рук, скористайтеся кнопкою «купити» поруч з обраним товаром. Вкажіть дані доставки, виберіть спосіб оплати. Ми пропонуємо тільки оригінальні моделі від перевірених виробників. Вони повністю відповідають заявленому опису, а також нормам безпеки і екологічності.

Останні відгуки в категорії "Сушилки для рук"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Кирилл

  Хорошая вещь, очень рад, что остановился именно на этой
  Сушилка для рук Soler&Palau SL-2008

 • Василий

  Мощная вещь, очень доволен
  Сушилка для рук Soler&Palau SL-2008 AUTOMATIC SILVER