[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Vortice

Мікроклімат в приміщеннях не завжди відповідає заявленим вимогам, через що люди страждають від серйозних проблем зі здоров'ям. Кращим рішенням цієї проблеми є забезпечення якісної вентиляції та кондиціонування.

Витяжні вентилятори Vortice - це побутове обладнання, яке забезпечує ефективне очищення повітря і розраховане на тривалу безперебійну експлуатацію. За допомогою таких конструкцій обладнуються приміщення різного типу: санвузли, ванні кімнати, Кухні, промислові цехи та ін.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з широким асортиментом кліматичного обладнання від компанії Vortice за привабливими цінами. Ми підготували тільки кращі варіанти, щоб кожен клієнт залишився задоволеним в результаті співпраці. Вся продукція поставляється з офіційною гарантією від виробника.

Якщо в процесі вибору у вас виникли труднощі, пропонуємо скористатися контактними даними і звернутися до менеджерів ТОВ «ВЕНТ АЛЬЯНС». Наші співробітники проведуть безкоштовну консультацію і оперативно допоможуть в підборі кращої продукції відповідно до побажань клієнта і заявленими технічними вимогами.

Історія розвитку італійської компанії Vortice почалася в Мілані в 1954 році. Спочатку фірма спеціалізувалася на поліпшенні вентиляційних і повітрообмінних систем. Головною метою діяльності компанії було забезпечення максимального комфорту для кожного клієнта. Варто відзначити, що на поточний момент керівники не відхиляються від цього принципу, продовжуючи вдосконалювати продукцію і рівень сервісу. Співробітники компанії Vortice постійно працюють для того, щоб покупці мали можливість відчути всі переваги застосування інноваційних технологій у виробництві вентиляції.

Завдяки правильно обраної стратегії бренд став володарем всесвітньої популярності серед всіх виробників, що поставляють вентиляційне обладнання. З його виходом на ринок альтернативні лінійки товарів пішли на другий план, так як привабливі ціни і відмінна якість є головними критеріями для клієнтів при виборі обладнання.

В асортименті представлені найрізноманітніші вентилятори для адміністративних, індустріальних і побутових будівель. Вивчивши каталог, ви зможете знайти якісне обладнання для побутових і промислових приміщень, яке забезпечить якісну і ефективну вентиляцію. Всі конструкції виготовляються з високоякісних матеріалів, що гарантує максимальну міцність і надійність, а також забезпечує тривалу експлуатацію без додаткових вкладень.

Асортимент товарів і особливості бренду

Продукція Vortice активно підкорює вітчизняні та світові ринки. Найбільшою популярністю серед покупців користуються стандартні комплектації стельових або дахових вентиляторів від цього виробника. Ключовою особливістю такого обладнання є висока якість і тривале використання. Варто відзначити, що це лише мала частина з численних переваг цих вентиляторів.

Вагомою перевагою для кожного постачальника є наявність широкого асортименту товарів. Покупці рідко залишаються задоволені одним незвичайним дизайном і наданням офіційної гарантії. Саме з цієї причини виробники подбали про розширення асортименту. Клієнти зможуть підібрати оптимальний варіант вентиляційного обладнання, враховуючи такі параметри:

 • рівень продуктивності;
 • потужність;
 • вага;
 • показник напруги;
 • матеріал виготовлення.

З урахуванням такого розмаїття навіть найвибагливіші покупці зможуть підібрати якісні вентилятори та комплектуючі до них, враховуючи всі побажання і технічні вимоги.

Не менш важливим фактором, що вимагає підвищеної уваги при виборі, є гідний рівень сервісу від співробітників компанії. В обов'язки фахівців штату входить не тільки розробка проектів і виготовлення конструкцій. Вони також займаються пошуком ринків збуту для продукції і ведуть комунікацію з клієнтами, щоб постійно вдосконалювати діяльність компанії.

До переваг бренду Vortice також відноситься тривалий гарантійний термін. Замовляючи продукцію компанії від офіційних представників, ви автоматично стаєте володарем гарантії. Завдяки цьому ви зможете придбати високоякісну конструкцію і не хвилюватися про її працездатності протягом тривалого часу, а в разі виникнення несправностей негайно зв'язатися з компанією для усунення проблеми.

Серед відмінних характеристик вентиляційних систем від компанії Vortice:

 • Висока якість збірки;
 • забезпечення електробезпеки;
 • стійкість до впливу вологи;
 • простий монтаж і обслуговування;
 • кулькові підшипники, що продовжують використання.

Крім того, вентилятори від Vortice помірно вживають електроенергію, що сприяє істотній економії. Крильчатки виконані в аеродинамічній формі, а плавні рухи видають мінімальний шум. Перед випуском кожної моделі проводиться сертифікація, що підтверджують факт того, що при виготовленні враховуються всі державні та світові вимоги.

Чому варто придбати вентилятор Vortice?

Якщо ви все ще думаєте, чи варто купувати продукцію від даної компанії, пропонуємо ознайомитися з її перевагами.

 1. Відповідність європейським і світовим стандартам якості.
 2. Гарантія надійної і безперебійної роботи конструкції.
 3. Широкий асортимент товарів, що надає покупцеві великий вибір.

Придбання продукції від компанії Vortice - це рішення на користь інноваційних технологій, які гарантують максимальну ефективність вентиляційного обладнання для приміщень різного призначення. Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати кращу модель за привабливою ціною.