[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Сервіс від ВЕНТ АЛЬЯНС

Наша компанія пропонує інжинірингові послуги під ключ: монтаж і проектування систем, а також подальше їх технічне обслуговування. Ми допоможемо реалізувати проекти різного рівня складності - як для приватних замовників, так і для юридичних осіб.

Інжинірингові послуги: що ми пропонуємо

Інжиніринг представляє собою комплекс послуг, необхідних для впровадження виробничих технологій, оптимізація і створення бізнес-процесів. Інжиніринг дозволяє швидше ввести в експлуатацію об'єкт і створити в ньому комфортні умови для роботи або відпочинку. Ми створюємо проекти з нуля - від етапу проектування до пуску в роботу з подальшим сервісом.

Ми займаємося проектуванням:

 • Систем вентиляції;
 • Систем кондиціонування;
 • Систем опалення;
 • Систем водоочистки.

У процесі створення проекту ми враховуємо всі побажання замовника, а також особливості самого об'єкта. Також наші співробітники беруть на себе всі клопоти по збору необхідних підписів і погоджень для реалізації проекту.

Ми вибираємо таке місце для монтажу будь-який з систем, щоб всі комунікації були максимально приховані від очей, не займали багато простору, але працювали ефективно і стабільно. Крім розробки проекту, наша ж команда допоможе вам реалізувати його. Ми займаємося установкою:

 • Систем кондиціонування;
 • Систем вентиляції;
 • Систем опалення;
 • Систем водоочистки.

Злагоджена робота і координація всіх наших відділів дозволяє оперативно провести установку і запуск системи, її налаштування у встановлені раніше терміни. При необхідності, наші співробітники проконсультують вас або персонал щодо правил експлуатації системи.

Крім створення систем, ми також пропонуємо їх технічне обслуговування. Тому, наша співпраця не закінчується на етапі установки і запуску. Сервісне обслуговування спрямоване, в першу чергу на те, щоб запобігти можливим поломки. А це - істотна економія часу і коштів, які довелося б витратити на ремонт.

Чому співпрацювати з нами - вигідно?

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг - від створення проекту до пуску вже готової системи. Наші співробітники підберуть необхідне обладнання, а проектувальники - оптимальне для його установки місце. Монтажники ж реалізують проекту на практиці. І все це - від однієї компанії, що істотно заощаджує Ваш час і кошти. Робота ж з декількома виконавцями зажадає від вас безліч часу для вирішення питань. До того ж, великий ризик виникнення непорозумінь.

Наша компанія пропонує наступні переваги для співпраці:

 • Гарантія на всі види наданих послуг.
 • Робота без посередників - все виконають наші фахівці, які щорічно підвищують кваліфікацію.
 • Строго дотримання термінів і домовленостей.
 • Прийнятна вартість як на обладнання, так і на всі види послуг.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Великий досвід реалізації проектів різного рівня складності.
 • Індивідуальний підхід до кожного проекту.

Ми розуміємо, що проектування і реалізація проекту - це складна і відповідальна робота, що вимагає уваги до кожної деталі. Тому, довіряти виконання завдання потрібно тільки професіоналам, які знають всі тонкощі і особливості цієї справи. У нас працюють провідні фахівці, досвід яких дозволить вирішити завдання будь-якої складності.

З усіх питань звертайтеся до наших співробітників по телефону. Вони дадуть відповідь на ваші запитання, проконсультують. Ми співпрацюємо як з приватними замовниками, так і з юридичними особами для реалізації проектів в комерційних або промислових будівлях.

  Проектування Проектування інженерних мереж - то, з чого повинні починатися роботи по їх створенню. Це та база, без якої не обійтися, якщо ви хочете отримати готову систему зі стабільною роботою. Проектування необхідно виконувати на етапі будівництва або ремонту будівлі. Але зробити це... Подробнее
  Монтаж вентиляції Установка системи вентиляції - процедура, що вимагає професійного підходу. Тільки така система дасть необхідну циркуляцію повітряних мас, допоможе знизити концентрацію хвороботворних мікроорганізмів, алергенів і пилу. Така система впорається з видаленням газів і диму.... Подробнее
  Монтаж кондиціонерів Важлива характеристика будь-якого приміщення - мікроклімат в ньому. Навіть самий вишуканий інтер'єр або функціональне простір не буде комфортним без продуманої системи кондиціонування. Монтаж такого устаткування повинен виконуватися професіоналами, щоб в майбутньому... Подробнее