[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Apator

Компанія вент АЛЬЯНС є офіційним дистриб'ютором європейського виробника вимірювальної техніки Apator, купуючи товар в нашому інтернет-магазині Ви отримуєте офіційну гарантію на всю продукцію Апатор Повогаз. Всі питання ви можете задати будь-якому з наших менеджерів, ми будемо раді співпрацювати з Вами.

АПАТОР ПОВОГАЗ-міжнародна група компаній, що об'єднала більше 10 великих виробників і дистриб'юторів вимірювальних приладів і систем, а також постачальників сучасних рішень для автоматизації роботи електромереж. Їх продукція представлена в трьох великих сегментах ринку. Це Електроенергетика, газова сфера, а також область водо - і тепло обладнання.

APATOR виробляє і поставляє обладнання, яке використовується для вимірювання та обліку даних про витрату комунальних ресурсів всіх видів. Йдеться про електролічильників, а також про вимірювальні пристрої для підрахунку витрачання води, газу і тепла. Крім того, виробник займається розробкою інформаційних і технічних рішень для інтелектуальних мереж у сфері електроенергетики, водо - і газопостачання.

Місія та цінності

Місія групи компаній Апатор-розробка та постачання інноваційних систем, заснованих на відкритих стандартах, а також технологічного обладнання та послуг для ефективної та безпечної експлуатації мережевих активів.

Основні цінності компанії:

  • технічна компетентність у поєднанні з багаторічним досвідом;
  • ентузіазм;
  • лояльність, відкритість і щирість у відносинах з клієнтами;
  • турбота про навколишнє середовище;
  • безпека;
  • соціальна відповідальність.

Присутність на ринку

Центральний офіс Grupa Apator знаходиться в Польщі. Представництва дочірніх компаній працюють на території найбільших країн Європи-Великобританії, Німеччини, Данії, Словенії, Чехії та Росії. Штат співробітників Групи Apator налічує близько 3000 співробітників. У їх числі і кілька сотень висококваліфікованих конструкторів, інженерів і програмістів.

Продукція компанії представлена на ринку Польщі, а також в інших країнах. Згідно з інформацією, яку надає POWOGAZ офіційний сайт, більше 60 % доходів компанії - від зарубіжних ринків. Цього вдається домогтися в тому числі і завдяки курсу на розвиток в області інтелектуальних пристроїв і активній співпраці з європейськими партнерами в області системної інтеграції.

Досвід і сучасні розмах виробництва

Не кожна компанія може похвалитися 116-річним досвідом у виробництві лічильників електроенергії. У APATOR така можливість є, оскільки відправною точкою її історії можна вважати 1897 рік. Саме тоді Герман Арон, німецький вчений і промисловець, заснував у Свидниці (зараз це місто в Нижньосілезькому воєводстві Республіки Польща) філію Берлінського підприємства H. Aron Elektrizitätszähler-Fabrik GmbH.

У 30-х роках XX століття від невеликого виробничого підприємства в Познані відокремилася група фахівців, які заснували "майстерню з ремонту водолічильників". Саме вона дала початок виробництву водолічильників, ставши прототипом сучасної групи компаній Apator Powogaz.

АПАТОР сьогодні-це 9 потужних виробничих підприємств. А ще 12 великих конструкторських бюро. Вони спеціалізуються на розробці інновацій у сфері автоматики, обладнання для зручного обліку витрат комунальних ресурсів, а також технологічних систем управління і контролю електромереж.

Унікальні пропозиції

Апатор є одним з європейських лідерів виробництва вимірювальних і зчитувальних приладів в секторі розподілу електроенергії. Каталог APATOR POWOGAZ включає величезну кількість моделей пристроїв для обліку витрати комунальних ресурсів, в тому числі і найнадійніші Водолічильники сухого типу.

У числі унікальних розробок компанії:

  • сучасний ультразвуковий водолічильник Ultrimis W. він дозволяє вимірювати витрату води з t до 50C. використовується в закритих системах з повним заповненням водою при максимальному робочому тиску до 16 бар (PN16).

Це незамінний прилад в тому випадку, коли необхідно виконати гранично точні вимірювання витрати води із застосуванням сучасних технологій зв'язку, в т.ч. NFC і радіорічітиваніе показань.

Апарат, оснащений електронним дисплеєм, встановлюється в будь-якому робочому положенні (U; V; H/V), виключаючи необхідність використання прямих відрізків U0D0.

  • суперточний лічильник INVONIC H для вимірювання витрати енергії в системах охолодження та опалення. Призначений для установки на об'єктах житлового, комерційного та промислового призначення.

Конструкція приладу передбачає наявність ультразвукового перетворювача витрати, поміщеного в латунний корпус. Цей компонент гарантує високу точність, динаміку і стабільність виконання вимірювань, незалежно від того, якому положенні монтується прилад (горизонтальному або вертикальному). Крім того, латунь забезпечує нечутливість пристрою до впливу магнітного поля.

Зчитувати інформацію з лічильника можна віддалено за допомогою бездротового або проводового з'єднання. За рахунок цього апарат може працювати з різними системами зчитування даних і автоматизації будівель.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент продукції APATOR POWOGAZ за оптимально доступною ціною. Ми завжди готові допомогти з вибором!