[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Каминные вентиляторы

Камінні вентилятори - якісні пристрої, які бувають декількох видів: витяжні димові моделі (для швидкої витяжки повітряних потоків в разі використання каміна) і вентилятори для опалення житла (нагрівання повітря в приміщенні завдяки роботі каміна).

Відцентрові пристрої від популярної української компанії-виробника ВЕНТС прийнято використовувати в якості прямого впливу з камінними витяжками і бойлерними нагрівачами. В результаті, обладнання дозволяє нагнітати потоки теплого повітря, які потім будуть запущені по вентиляційній системі. Таким чином, здійснюється моментальний нагрів кімнати. Залежно від обраної моделі продуктивність даних пристроїв може досягати до 540 м3 / год.

Представлений вентилятор виконує додаткову функцію спеціального джерела опалення, створюючи ідеальний мікроклімат в житлових приміщеннях. Іноді такі пристрої використовуються для промислових приміщень. Однак побутові моделі вважаються найбільш затребуваними, завдяки їх простому способу монтажу разом з воздуховодной каналами або димоходами (у випадку з приватними будинками).

Різновиди камінні вентиляційних пристроїв

Камінні вентилятори ВЕНТС пропонують користувачам ознайомитися з величезною серією пристроїв, в кожній з яких представлені різні моделі:

 • ВЕНТС КАМ - серія, яка використовується для систем розподілу потоків теплого повітря. В результаті, вдається організувати сучасну повітряну опалювальну систему на основі продуманого каміна. Це обладнання є ідеальним варіантом для обігріву житлових приміщень з сезонним проживанням (відмінне рішення для дачних будинків).
 • ВЕНТС КАМ Еко - пристрій, який використовується для сезонного обігріву житла і може експлуатуватися при температурі від 0 до +150 градусів. Наявність спеціального терморегулятора дозволяє користувачеві контролювати температуру включення і виключення.

Незалежно від обраної серії, всі пристрої відрізняються якісними і міцними матеріалами. Корпусні частина виготовлена ​​з оцинкованої сталі - цей матеріал не піддається впливу корозії і стійкий до різних зовнішніх факторів.

Додатково розробники використовували тепло- і шумоізоляційні матеріали, які були представлені у вигляді негорючої мінеральної вати.

Характерні особливості пристрою

Відцентрові вентилятори допомагають підвищувати температуру в закритих приміщеннях, в яких встановлений камін. Таким чином, можна з легкістю звести до мінімуму енерговитрати на обігрів всього житла. Основний принцип роботи вентилятора на увазі рівномірний розподіл потоків повітря, які пристрій бере від каміна. В результаті, все потоки моментально розносяться по кімнаті, рівномірно прогріваючи кожен метр.

Переваги даного вентилятора:

 • Швидкий обігрів приміщення без використання додаткових електроприладів.
 • Надійна конструкція і міцний корпус, який стійкий до високих температурних показників.
 • Наявність термостата, що сприяє точної підтримки заданого температурного режиму.
 • Простий і швидкий процес монтажу.

Застосування тиристорного приладу дозволяє контролювати швидкість роботи, яка регулюється від 0 до 100%.

Процес включення пристрою здійснюється за наявності температурного режиму від 0 до +90 градусів з урахуванням температури повітря в приміщенні (дана температура задається в теплообмінному кожусі каміна). Продумана конструкція вентилятора запобігає його перегрівання.

Останні відгуки в категорії "Каминные вентиляторы"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Илья

  Работает отлично, огромное спасибо за помощь в выборе!
  ВЕНТС КАМ 125