[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Фреонові охолоджувачі

Цена
- грн
Бренд

Канальні фреонові охолоджувачі - моделі, що характеризуються прямим випарним охолодженням. Представлені пристрої використовують для охолодження проточних повітряних потоків, що особливо важливо для вентиляційних систем прямокутного перетину.

У багатьох виробничих приміщеннях відзначають занадто високі температурні показники, які підвищуються в результаті тривалої експлуатації обладнання. Стандартні вентиляційні системи, укомплектовані водяними воздухоохладителями, не в змозі впоратися з такими великими обсягами роботи. За допомогою фреонових пристроїв вдається створити у виробничому приміщенні оптимальні умови для роботи техніки і людей в цілому.

Особливо популярно застосування таких охолоджувачів за умови, що в будинку немає можливості підключення централізованої системи водопостачання. Сучасні фреонові охолоджувачі можна використовувати для припливно-витяжної або виключно для припливної вентиляції.

Особливості конструкції охолоджувачів фріонових

Вибираючи відповідну модель, важливо ознайомитися з її конструктивними характеристиками:

  • Корпус виконаний з окремих листів стали.
  • Трубні колектори виконані з мідних труб, що відрізняються особливою міцністю і надійністю.
  • Поверхня теплообмінника представлена ​​у вигляді пластин, виготовлених з алюмінію, який не піддається корозійному впливу.

Сучасні охолоджувачі представлені в трирядного виконанні і експлуатуються в парі зі спеціальними холодильними агентами.

Фреоновий пристрій укомплектовано відповідною системою, що відповідає за видалення скупчився конденсату, який поступово виділяється в процесі експлуатації обладнання. Дана система передбачає наявність краплевловлювача і дренажного піддону, куди збирається, а потім відводиться зайва волога.

Установка фреонового охолоджувача

Початок монтажного процесу має на увазі застосування спеціального фланцевого з'єднання. Моделі прямого випаровування фіксуються виключно в горизонтальному положенні, за рахунок чого може відбуватися процедура - відведення конденсату. Під час установки варто враховувати такий факт - потік повітря повинен рівномірно розподілятися по всій поверхні прямокутного перетину.

Процес монтажу має певні особливості:

  • Перед фреоновим охолоджувачем потрібно закріпити повітряний фільтр, який допоможе запобігти можливому забрудненню системи (у вуличному повітрі міститься велика кількість пилу).
  • Монтаж охолоджувача може проводитися в двох варіантах - перед або за вентилятором. У разі розташування охолоджувача за вентилятором, необхідно залишити між ними отвір - близько 1-1,5 м. Це потрібно для якісної стабілізації повітряних потоків.
  • Підключення пристрою здійснюється за відомим принципом протитечії. Таким чином, вдасться досягти максимальних показників холодопроизводительности.
  • Використання краплевловлювача, виконаного з поліпропілену, сприяє тому, що конденсат не зможе потрапляти в канал. Адже часто краплі конденсату зриваються під силою повітряних потоків.

Вибираючи відповідну модель охолоджувача, варто враховувати той факт, що каплеуловитель може «збирати» весь конденсат тільки за умови, коли швидкість повітряних потоків досягає до 4 м / с.

Відведення конденсату здійснюється із застосуванням спеціального сифона, висота якого залежить від тиску вентилятора. Тому важливо детально вивчити характеристики роботи вентилятора пристрою, що дозволить грамотно підібрати всі необхідні комплектуючі.

Останні відгуки в категорії "Фреонові охолоджувачі"


  • У цій категорії немає відгуків