[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Віброізолятори

Віброізолятори - комплектуючі, створені для зменшення вібрації під час роботи певної апаратури. В процесі може виникати певна вібрація, яка швидше зношує систему або апаратуру, скорочуючи термін її служби. Віброізолятори не тільки знижують її, але також зменшують шум, що є закономірним наслідком вібрації. У нашому інтернет-магазині ви знайдете віброізолятори, відмінно справляються з обома функціями.

Віброіолятори: технічні особливості

Ці комплектуючі істотно скорочують динамічні зусилля, які передаються від вентиляторів на різні конструкції системи. Вони також знижують рівень шуму, скорочують механічні навантаження. Як результат вентиляційна або витяжна система працює тихіше, її складові менше зношуються, прослужать довше.

Виброизолятор складається з циліндричної пружини з торцевими витками, в які щільно закріплені металеві штамповані пластини. Нижня пластина має гумову прокладку. Для зручності і надійності монтажу передбачені болти і додаткові гумові прокладки.

Віброізолятори відрізняються низькою власною частотою - це дозволяє використовувати їх для ізоляції обладнання з низькими частотами і ефективністю до 90%. Вони допомагають ефективно знизити динамічне навантаження на саму опору під час роботи.

При підборі виброизоляторов важливо враховувати те, що навантаження на кожен з таких елементів повинна бути максимально близькою до номінального значення. Якщо воно перевищено, то відбувається так зване «схлопування» пружини. Розміщувати віброізолятори під вентилятором там, щоб навантаження розподілялося рівномірно.

Віброізолятори мають наступні переваги:

  • Відрізняються ефективністю своєї роботи - здатні тривалий час працювати з високим ККД.
  • Надійні - мають тривалий термін експлуатації, не ламаються і не деформуються, розраховані на щоденні навантаження.
  • Здатні працювати протягом тривалого часу без перерви;
  • Виконано згідно з усіма стандартами якості та безпеки.
  • Безпечні - виконані з якісних матеріалів, які містять шкідливих домішок.
  • Прості в монтажі і обслуговуванні.

Віброїзолятори виготовлені з якісних матеріалів. Вони не схильні до утворення корозії, не псуються від попадання вологи, розраховані на регулярні механічні навантаження. Частий ремонт або заміна таких комплектуючих не потрібно. Установка виброизоляторов дозволить істотно знизити шумове навантаження, а також продовжити термін служби всієї системи. Їх установка особливо необхідна, якщо планується обладнання системи вентиляції в житловому приміщенні. У нашому інтернет-магазині представлені якісні віброізолятори - з тривалим терміном служби, практичні, ефективні. Вироби виконані за всіма стандартами безпеки і якості, опис на сайті повністю відповідає тому, що заявлено самі виробником. Віброізолятори відрізняються простотою в монтажі. Вони не вимагають частої заміни або ремонту. Встановлювати виброизоляцию має людина, яка розбирається в тонкощах цієї роботи. Від дотримання правил монтажу безпосередньо залежить те, наскільки ефективно віброізолятори працюватимуть, чи довго прослужать.

Щоб замовити віброізолятори, виберіть відповідну модель, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону або в чаті.

Останні відгуки в категорії "Віброізолятори"


  • У цій категорії немає відгуків