[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Кабелі й проведення

Кабелі й проведення для систем вентиляції - такий же важливий елемент її створення, як і основна техніка, датчики, системи контролю і автоматизації. Без проводів і кабелів все це просто не зможе функціонувати - це зрозуміло за замовчуванням. Однак, багато що залежить від якості комплектуючих. Якщо вони не відповідають стандартам безпеки, це може привести до аварійної ситуації або виходу пристроїв з ладу. Наша компанія пропонує якісні дроти та кабелі для створення систем вентиляції.

Особливості електропостачання системи вентиляції

Створення системи електропостачання для вентиляції - відповідальна процедура, яка повинна виконуватися з використанням якісних проводів і кабелів. Від цього безпосередньо залежить те, як вона функціонуватиме, чи буде безпечною і довговічною.

Щити розподільні для електричного вентиляції повинні знаходитися в венткамерах або електрощитових. Якщо такої можливості немає, розмістити їх можна в будь-якому іншому приміщенні, яке не несе небезпеки для обладнання. Якщо щит буде встановлено в виробничому приміщенні, він повинен мати вбудований захист.

Кожна лінія харчування вентилятора передбачає наявність автоматичного вимикача. Щоб вентиляція автоматично відключилася під час пожежі, потрібно використовувати незалежний расцепитель.

Управління вентилятором здійснюється за допомогою електромагнітних пускачів. Вони можуть перебувати на щиті вентиляції або за місцем управління самим вентилятором. Якщо пускачі знаходяться на щиті, то кнопки управління потрібно вивести в приміщення, де працює ця вентиляція. При малої потужності допустимо використовувати ручні пускачі або звичайні вимикачі приміщення.

Якщо управління вентилятором здійснюється дистанційно або автоматично, за місцем знаходження двигуна потрібно встановити відключає пристрій. Воно не потрібно, якщо вентилятор розташований в зоні видимості з місця знаходження керівного органу ним же. А ось встановлювати комутаційні апарати в горищних приміщеннях заборонено.

Кабелі до вентиляторів в виробничих приміщеннях прокладають з використанням металевих лотків. Якщо приміщення має побутове призначення, то можна застосовувати короба ПВХ або ж - прокладка кабелів повинна здійснюватися за підвісними стелями або штукатуркою.

У вентиляційних камерах або на горищі кабелі до вентилятора можуть прокладатися за допомогою електрозварювальних труб по підлозі. На горищі для електропроводки потрібно використовуватися мідні кабелі.

Якщо є резервні вентилятори, то кабелі до них потрібно прокладати в різних коробах або з використанням перегородки. Спільна прокладка неприпустима. Розподільні або групові мережі до 16 мм2 потрібно виконувати за допомогою мідних кабелів. Для вентиляторів, які встановлені на віброоснованіі, не можна використовувати кабелі з алюмінієвими жилами. Для цього знадобиться перехідна клемна коробка або використання дроти ПВЗ. Клемна коробка повинна бути в тому кліматичному виконанні, яке підходить для робочих умов.

Металеві частини централізованих систем вентиляції потрібно приєднувати до системи зрівнювання потенціалів.

Зверніть увагу на те, що здійснювати підключення системи вентиляції до електрики повинен професіонал. Дана процедура має безліч тонкощів і особливостей, які потрібно враховувати для стабільної роботи. Тому, професійне виконання підключення - запорука безпеки і ефективності вентиляційної системи.

Кабелі й проведення для систем вентиляції: чому варто замовити у нас?

Ми пропонуємо тільки якісні і оригінальні кабелі та проводи для створення систем вентиляції. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними виробниками і постачальниками. Тому, ми з упевненістю гарантуємо якість кожної одиниці товару.

Нашим покупцям ми також пропонуємо наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Великий вибір товарів.
  • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Допомога у виборі найбільш відповідного варіанту.

Підібрати підходящий варіант можна за допомогою фільтрів основних характеристик - процедура займе кілька секунд. Також ви завжди можете звернутися до наших фахівців за допомогою або задати їм питання, що цікавить. Зробити це можна за телефоном або в чаті сайту.

Для замовлення товару додайте його в віртуальну корзину, натиснувши кнопку купити. Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення. Всі актуальні контакти для зв'язку є на сайті!

Останні відгуки в категорії "Кабелі й проведення"


  • У цій категорії немає відгуків