[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Europlast

Історія латвійської компанії Europlast стартувала в 1998 році. Бренд швидко завоював лідерство на ринку вентиляційних систем, завоювавши спочатку довіру клієнтів з Польщі, Фінляндії та Росії. Разом з розширенням виробничих масштабів почав збільшуватися список країн, з якими співпрацює Europlast.

Невелике виробництво незабаром стало швидкозростаючим підприємством з якісною, надійною і функціональною продукцією, цікавими дизайнерськими рішеннями, а також досить широкими можливостями вибору вентиляційної техніки.

ТОВ "ВЕНТ АЛЬЯНС" є офіційним представником бренду Europlast на території України і пропонує безліч високоякісних товарів за привабливими цінами. Компанія пропонує широкий асортимент продукції: електричних вентиляторів, повітроводів, пластмасових елементів для вентиляційних систем, фасонних виробів, решіток і багатьох інших.

Якщо вас зацікавила продукція від Europlast, її можна вигідно придбати на нашому сайті. Кожне замовлення поставляється з офіційною гарантією від Постачальника, що є вагомою перевагою для покупців. Якщо при вивченні каталогу у вас виникли питання, зв'яжіться з нашими менеджерами для уточнення подробиць.

Europlast - це Латвійський виробник, який успішно поставляє ефективні Вентиляційні системи на вітчизняні та міжнародні ринки. За допомогою обладнання від даної компанії облаштовуються житлові, комерційні та промислові об'єкти.

Для виготовлення товарів використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі деталі, що забезпечують максимальну міцність і надійність в експлуатації. Не менш важливу роль для компанії відіграє зовнішній вигляд продукції, тому моделі з кожної серії виконані в індивідуальному оригінальному дизайні. Нові моделі розробляються з використанням сучасних технологій, що дозволяє досягти більшої функціональності і зручності обладнання під час використання. Стрімко зростаюча популярність продукції Europlast на території України забезпечується оптимальним співвідношенням вартості і якості.

Особливості компанії

Бренд Europlast поставляє ефективні Вентиляційні системи в багато країн світу. За допомогою обладнання від цієї компанії облаштовуються житлові, комерційні та промислові об'єкти.

На офіційному сайті розміщена інформація, згідно з якою Europlast - це молоде швидкозростаюче підприємство. Але, незважаючи на відносно короткий час існування, компанії вдалося потрапити в список світових лідерів. Така популярність пояснюється наступними перевагами.

  1. Наявність власного виробництва. Компанія самостійно займається виготовленням всієї продукції з асортименту, уважно контролюючи кожен виробничий етап.
  2. Європейський рівень якості. При виготовленні товарів використовуються виключно першокласні матеріали і комплектуючі деталі, тому в результаті вони досить якісні і надійні.
  3. Стильний дизайн. Для компанії з Латвії важливу роль відіграє зовнішній вигляд обладнання, що випускається, і всі серії випускаються в оригінальному дизайні.
  4. Розширена функціональність. Нові моделі розробляються з впровадженням сучасних технологій, які забезпечують велику функціональність і зручність використання продукції.
  5. Постійно розширюється асортимент. У каталог включені найрізноманітніші розширення, що відрізняються за технічними характеристиками, конструкціям і вартості.
  6. Гідний сервіс. Компанія турбується про якість обслуговування, як до продажу, так і після неї. Клієнти отримують кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких питань під час використання техніки.
  7. Прийнятні ціни. Для покупців дуже важливо, щоб вартість обладнання була доступною і не створювала великої шкоди для бюджету.

Всю продукцію від компанії Europlast можна віднести в бюджетну і середню цінову категорію. Саме з цієї причини аудиторія постійно розширюється. Великий попит спостерігається лише на ті пропозиції, які виконані в європейській якості, але мають прийнятну вартість (без додаткових націнок за популярність бренду).

Ключові цінності бренду Europlast

Стратегічною метою компанії є задоволення постійно зростаючого споживчого попиту на якісне обладнання для вентиляції та кондиціонування. Кожен споживач, який стає власником продукції від Europlast, отримує ефективний інструмент для створення власного стилю і підвищення якості життя. Для цього знадобитися лише установка необхідної вентиляційної системи в будинку або біля робочого місця.

В асортименті вентиляційної компанії Europlast численна нестандартна продукція, серед якої є оптимальне рішення для кожного споживача.

Ефективні рішення

Латвійська компанія постійно розширює каталог, запускаючи у виробництво нову вдосконалену продукцію. Відвідавши сайт, Ви зможете ознайомитися з різними рішеннями.

Витяжна вентиляція. Ряд простих і недорогих пристроїв, освіжаючих кімнатне повітря. Вони призначені для квартир і приватних будинків. Конструкції можуть встановлюватися у ванній, кухні, або будь-який інший кімнаті.

Канальна вентиляція. Зможуть забезпечити якісним повітрям великі приміщення. Практично не видають шуму і з легкістю встановлюються.

Провітрювачі. Припливні клапани для монтажу на стінах і вікнах. Забезпечує безперебійну подачу свіжого і чистого повітря.

Рекуператори побутового призначення. Повноцінні припливно-витяжні установки. Виконують видалення кімнатного повітря і подачу свіжого – вуличного. Також виконують очищення повітряної маси, перш ніж наповнити нею приміщення.

Також ви зможете замовити безліч комплектуючих деталей для вдосконалення вентиляційних систем і забезпечення максимальної їх ефективності. Це стосується повітроводів, повітророзподільних пристроїв та інших пропозицій.