[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електродвигуни кранів

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір кранових електродвигунів. Це пристрої, які відрізняються стабільною роботою, довговічністю, безпекою. Електродвигуни кранів здатні працювати не тільки в звичайних умовах, але також і в тих, що мають підвищену тряску або вібрацію, високу температуру, концентрацію парів і газів в повітрі. При цьому, гарантована безперебійна робота.

Технічні характеристики кранових електродвигуни

Електродвигуни кранового типу трифазного змінного і постійного струму працюють в повторно-короткочасному режимі. При цьому, є можливість широкого регулювання частоти обертань. Такі двигуни можуть працювати з значними перевантаженнями, частими реверсами і гальмування, пусками. Вони мають закрите виконання з ізоляційними матеріалами високого класу стійкості до нагрівання.

Особливості кранових електродвигунів:

  • При перехідних процесах під час роботи знижуються втрати електроенергії, момент інерції ротора - мінімальний.
  • Великий магнітний потік забезпечує високу перевантажувальну здатність.
  • Можливість регулювання швидкості і плавного пуску при невеликих показниках навантаження.

Електродвигуни кранового типу встановлюють на кранових механізмах при самих різних режимах роботи - середньому, важкому і дуже важкому. Також їх застосовують для механізмів підйому. Вони незамінні у випадках, коли потрібно плавне і широке регулювання швидкості роботи. Двигуни підходять для тих приводів, які мають велике число включення в годину.

Головною перевагою електродвигунів кранового типу є їх значно доступніша вартість, а також простота ремонту і обслуговування. При цьому, їх маса набагато менше.

Купити крановий електродвигун ви можете в нашому інтернет-магазині. Таке обладнання відрізняється стабільністю роботи.

Разом з електродвигуном даного типу ви отримаєте все, що необхідно для його підключення, а також докладну інструкцію з його експлуатації. Настійно рекомендуємо вивчити її перед тим, як приступить до монтажу і використання пристрою. Підключення повинен здійснювати людина з профільними знаннями в даній області.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку купити поруч з обраною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки, виберіть спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів - по телефону або прямо в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Електродвигуни кранів"


  • У цій категорії немає відгуків