[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau

ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " пропонує ознайомитися з широким асортиментом високоякісного обладнання від іспанського виробника. Всі знайомі з компанією Soler&Palau, як з великим постачальником міцних і надійних вентиляційних конструкцій. Їх якість була підтверджена тисячами покупців і успішною багаторічною експлуатацією. За допомогою товарів від Soler & Palau ви зможете забезпечити ефективну вентиляцію побутових і промислових приміщень.

Безліч моделей вентиляторів від компанії вже встигли підкорити вітчизняні та зарубіжні ринки. Їх головною перевагою є незаперечна якість і технічна перевага. Крім того, в асортименті є позиції в різних цінових категоріях, що дозволяє підібрати варіант в залежності від своїх можливостей.

Компанія Soler & Palau приваблює покупців не тільки великим асортиментом, але і високими стандартами якості, наданням офіційної гарантії, надійністю і довговічністю конструкцій. Якщо ви зацікавлені пропозицією від цього виробника, зв'яжіться з менеджером для безкоштовної консультації, в ході якої наш співробітник відповість на всі ваші запитання і допоможе підібрати кращу модель за привабливою ціною.

Компанія Soler&Palau-відомий виробник широкого спектру вентиляційного обладнання. Завдяки високій якості надійної інноваційної продукції бренд S&P завоював визнання покупців і світову популярність. Важливий ключ успіху компанії-Глобальна філософія і територіальна політика, оскільки ніхто не знайомий з місцевим ринком краще, ніж той, хто на ньому працює.

Виробничі центри СОЛЕР ПАЛАУ є і в Європі, і в Азії, і на Американському континенті. Основний виробничий комплекс, що включає два заводи і науково-дослідний центр, знаходиться в м. Ріполь (Іспанія). Саме тут, 60 років тому, в 1951 році з'явилася компанія SOLER&PALAU. Її заснували два інженери-Едуардо Солер і Джозеф Палау.

Завдяки потужній налагодженій структурі поширення своїх товарів і послуг через дочірні компанії і перевірених дистриб'юторів продукція СОЛЕР ПАЛАУ представлена на всіх світових ринках. Продукція та послуги S&P доступна в більш, ніж 100 країнах планети. У штаті компанії - понад 3 тисячі осіб. Виробничі площі всіх заводів займають понад 200 тисяч кв. м.

Компанія вірить, що дослідження і розробка нової продукції є основою конкурентної переваги. Дотримуючись цього принципу, під брендом S&P випускається більше 10 тисяч моделей вентиляційної техніки. Вона здатна задовольнити будь-які потреби покупців, які бажають придбати якісні вироби з великим терміном експлуатації.

Продукція СОЛЕР ПАЛАУ

Весь асортимент можна поділити на кілька великих категорій. Каталог SOLER&PALAU наповнений:

  • побутовими та промисловими вентиляторами;
  • пристроями для канальних систем;
  • вибухозахищеними вентиляторами;
  • вентиляторами димовидалення;
  • великими вентиляційними установками;
  • вентиляторами для виробництва кліматичних систем;
  • повітряними завісами;
  • тепловентиляторами та інфрачервоними обігрівачами.

Особливу увагу розробники продукції бренду приділяють вдосконаленню енергоефективних вентиляторів, а також модернізації систем управління. Відмінними характеристиками володіють малошумні вентилятори СОЛЕР ПАЛАУ, займаючи лідируючі позиції в своїх класах.

Компанія пишається великою складською програмою і широкою дистриб'юторською мережею, завдяки яким вдається до мінімуму скоротити терміни поставки товару покупцям.

Для S&P на першому місці завжди була якість продукції, що випускається ними, відповідність високим міжнародним стандартам. Для цього всі позиції з асортименту S&P проходять суворий інструментальний контроль.

Вся продукція компанії має сертифікати відповідності вимогам Технічного регламенту, в т.ч. ISO-9001/2008. А лабораторія-атестацію стандарту UNE 6650191 (EN 45001-89).

Три кити бренду СОЛЕР ПАЛАУ

Soler&Palau прагне бути впізнаваним лідером у сфері виробництва вентиляційного обладнання. Офіційний сайт СОЛЕР ПАЛАУ завжди підкреслює, що компанія пишається своєю історією і корпоративною культурою, і це дає їй сили для зростання і розвитку.

1. Запатентовані авторські методики

Щоб утримувати лідируючі позиції на ринку протягом тривалого часу, необхідно виділятися. Зробити це можна завдяки використанню оригінальних розробок і технологій. Вони дозволяють випускати унікальний асортимент продукції, яка вигідно відрізняється від аналогів.

Бренду S&P це вдалося: за всю історію існування компанії було зареєстровано понад 80 авторських патентів, більше двох десятків унікальних промислових моделей високотехнологічного вентиляційного обладнання, а також близько 120 прав на промислові зразки.

2. Інтернаціоналізація і зростання

Щоб забезпечити собі впевненість у завтрашньому дні, компанія прагнула виходити на висококонкурентні ринки і домагатися світової популярності. Це стимулювало її до постійного вдосконалення і поліпшення продукції, що випускається. Зусилля увінчалися успіхом, і сьогодні SOLER&PALAU-визнаний Світовий лідер ринку вентиляційної техніки.

3. Реінвестування

Безперервне зростання потужностей і посилення позицій компанії забезпечується за рахунок реінвестування власних коштів в технологічне удосконалення в області маркетингу, розробки і виробництва. Завдяки такому підходу компанія повністю забезпечила собі фінансову незалежність в розрізі прийняття рішень.

Один з ключових ресурсів S&P-це люди. Для підвищення професійного рівня співробітників і їх особистісного зростання компанія використовує заохочення колективної роботи, проводить внутрішні тренінги, організовує навчання персоналу. А також піклується про заохочення та утримання талановитих співробітників.

Успіх забезпечує також і високий рівень управління. Основні принципи управлінської стратегії компанії-самовідданість, чесність, максимальний рівень стандартів і рішучість робити все правильно, раціонально використовувати людські ресурси. Завдяки цьому співробітникам компанії і вдається досягати найвищого рівня продукції, що випускається і надавати якісний сервіс, якого гідні клієнти S&P.

Наш інтернет-магазин SOLER&PALAU пропонує повний спектр продукції світового лідера вентиляційної техніки за найдоступнішими цінами.