[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Trotec

Щодня люди страждають від занадто високого рівня вологості у виробничих і житлових приміщеннях. Згодом це призводить до серйозних наслідків для здоров'я. Через постійне впливу цвілі і грибка люди стикаються з багатьма захворюваннями. Крім того, небажана волога стає причиною зіпсованого обладнання, меблів, стін, паркету, харчових заготовок і багато чого іншого. Квартира або цех наповнюються конденсатом, що провокує виникнення цвілі і неприємного запаху. В результати власники приміщень з новим ремонтом несуть величезні збитки.

Ми пропонуємо усунути цю проблему. Повернути комфортне перебування в приміщенні можна за допомогою професійних осушувачів повітря бренду Trotec. Вони є надійними помічниками, здатними забезпечити необхідний рівень вологості в об'єктах з різними габаритами. Своєчасне початок боротьби з цією проблемою допоможе усунути її до виникнення наслідків.

ТОВ "Вент Альянс" - це офіційний представник компанії Trotec, що саме по собі є гарантією поставки оригінальної продукції за прийнятною вартістю. Ми пропонуємо купити високоякісне обладнання з вигідними умовами. Менеджери готові відповісти на всі питання і допомогти з вибором відповідної пропозиції.

Компанія Trotec поставляє промислові та побутові осушувачі повітря на вітчизняні та зарубіжні ринки. Покупці вибирають обладнання цього бренду завдяки об'єктивній ціні і чудовій якості. Протягом багатьох років Trotec є виробником якісної техніки, яка схильна до тривалої і безперебійної служби.

Популярність продукції Trotec перевищує пропозиції всіх конкурентних компаній в країнах СНД. Кожен клієнт залишається підкореним надійністю і довговічністю виробів. Щорічно на ринку з'являється безліч нових вдосконалених моделей, які мають неповторний дизайн і додаткові функції. При створенні продукції співробітники компанії Trotec використовують новітні технології, тому все обладнання сучасне і багатофункціональне.

Історія розвитку компанії

Корпорація була заснована на території Німеччини. Протягом багатьох років активного розвитку фахівцям Trotec вдавалося вивчати новітні технології, завдяки чому вони стали власниками значного досвіду в створенні техніки для контролю рівня вологості. Велика частина технічних рішень, які були впроваджені в багато модельні ряди компанії – це власні розробки німецьких фахівців.

Розташування виробничих потужностей

Для розташування головного офісу групи компаній Trotec GmbH & Co. KG було обрано місто Хайнсберг. Згодом Німеччина, Франція, Австрія, Бельгія, Голландія і Китай стали партнерами бренду, тому на їх території також розміщені заводи. Таке поширення дозволяє в короткі терміни доставити замовлення клієнту з будь-якого куточка планети.

Призначення осушувачів

Серед основних призначень осушувачів:

  • усунення проблем з протіканням дахів;
  • запобігання витоків в системах з негерметичними трубами;
  • осушення об'єктів, в близькості від яких знаходяться водойми, що є причиною підвищеної вологості;
  • усувають недоліки в роботі Старої вентиляційної системи приміщення;
  • Забезпечують високу якість мікроклімату на довгі роки.

Також в асортименті фірми безліч ефективних осушувачів для саун, басейнів та інших приміщень з підвищеною вологістю. З їх допомогою запобігається корозія на металевих виробах, усувається цвіль і грибок на стінах приміщень.

Компанія оптимізує вартість приладів, щоб кожен покупець мав можливість забезпечити комфортне перебування в приміщенні.

Переваги обладнання від компанії Trotec

Секрет успіху німецького бренду досить простий-розробкою сучасних моделей займається група професійних інженерів, які спеціалізується на реалізації цих цілей. Для власників важлива репутація компанії, тому кожен виробничий етап ретельно контролюється. Такий відповідальний похід дозволяє виключити ймовірність шлюбів. Довговічність і стабільність обладнання є гарантією прибутковості виробництва. Власники дорожать своєю репутацією в очах клієнтів.

Серед відмінних рис модельного ряду Trotec Висока потужність обладнання. Але при цьому рівень споживання електроенергії залишається на оптимальному рівні. З цієї причини продукції бренду вдається залишатися революційною і сучасною. У клієнтів не виникає не найменших сумнівів в тому, що покупка виробів від компанії Trotec стане вдалим рішенням. Вони в повній мірі виконують свої функції, забезпечуючи сухість кімнати і відсутність неприємних запахів.

Цілі компанії

Організація має чітку позицію, згідно з якою головним завданням є поставка справжніх високотехнологічних товарів. Виробник домігся успіху саме завдяки виготовленню ефективної техніки, яка на 100% відповідає заявленим вимогам.

Давно відомо, що через неякісну продукцію і негативних відгуків клієнтів репутація світових виробників може бути безповоротно зіпсована. Такий розклад є причиною істотного зниження доходу компанії. Власники уникають найменших проблем саме з цієї причини. Оскільки техніка Trotec завоювала довіру людей з усього світу, сумнівів в її якості бути не може. Стабільне зростання попиту на продукцію компанії є результатом старанних старань співробітників і відповідального підходу до розвитку бренду.

Придбання обладнання Trotec сприяють численні фактори:

  • адекватна ціна і мінімальні націнки;
  • міцність і екологічність матеріалу;
  • тривалий термін використання;
  • різноманітні функції;
  • успішна реалізація поставлених завдань.

На території України техніку цього бренду використовують для побутових і промислових приміщень. Пропонуємо ознайомитися з каталогом і вибрати якісні осушувачі повітря за приємною вартістю.