[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Підлогові вентилятори

Підлогові вентилятори - один з найбільш популярних варіантів порятунку від спеки. Це бюджетний і простий спосіб, який допоможе вам у буквальному сенсі слова охолонути в літню спеку. Звичайно, вентилятор не остудити повітря, але допоможе відвести зайве тепло від тіла, провітрить приміщення, впорається з застоєм повітря. Сучасні підлогові вентилятори володіють не тільки функцією обдування повітрям, але і рядом інших.

Переваги підлогових вентиляторів

Перевага підлогових вентиляторів не тільки в тому, що вони набагато дешевше кондиціонерів. Вентилятори також користуються попитом і тому, що не завжди є можливість поставити кондиціонер. Не всі приміщення для цього підходять. Крім того, при наявності кондиціонера деякі люди ризикують отримати простудні захворювання або переохолодження. Тому, якщо ви чутливі до протягів, то постійно працює кондиціонер вам не підходить. А ось вентилятор стане ідеальним варіантом - адже він не допускає різких коливань температури повітря.

Підлогові вентилятори також відрізняються мобільністю - ви поставите пристрій там, де це необхідно. Він споживає малу кількість електроенергії - та й користуються їм не постійно, а лише час від часу.

Сучасні вентилятори мають безліч переваг - і вже давно не обмежуються виключно обдувом. Так, швидкість обертання вентилятора можна регулювати залежно від ваших потреб. Можна встановити і бажаний кут повороту. Або ж -; купити модель, яка обертається автоматично до певного кута.

Деякі моделі вентиляторів оснащені пультом управління, що дозволить управляти його роботою з того місця, де ви знаходитесь. Є і варіанти з вбудованим зволожувачем повітря, що дуже актуально влітку, коли він сухий.

Технічні характеристики

Підлоговий вентилятор має конструкцію, що складається з трьох частин - підстава, кронштейн і сама крильчатка вентилятора. Найважчим є підстава, адже воно забезпечує стійкість всієї конструкції. Зазвичай це - хрестовина або велике коло.

Верхня частина вентилятора може бути оснащена поворотним пристроєм для того, щоб забезпечувати обдув всього приміщення - в цьому випадку верхня частина з лопатями буде обертатися на 90 градусів.

Крильчатка вентилятора виготовлена ​​з якісних матеріалів, стійких до механічних навантажень. Поверх крильчатки поміщена решітка, яка носить захисну функцію. Так до обертових частин вентилятора буде закритий доступ для дітей або домашніх тварин.

Підлогові вентилятори мають тривалий термін експлуатації. Крім того, їх робота практично безшумна. А можливість вибрати режим обертання допоможе встановити той режим, який найбільш зручний в даний момент.

Як вибрати підлоговий вентилятор

Вибираючи підлоговий вентилятор, зверніть увагу на такі його характеристики:

  • Захист лопатей - вони обов'язково повинні бути оснащені гратами з дрібними осередками. Особливо це важливо, якщо в будинку є маленькі діти або тварини.
  • Стійкість опори - нижня частина конструкції повинна бути надійною, щоб працюючий вентилятор випадково не впав.
  • Наявність декількох режимів роботи - це дозволить обрати відповідну швидкість, адже не завжди необхідний, наприклад, потужний обдув.
  • Поворотна система - оснащений цим елементом, вентилятор буде ефективніше працювати, адже радіус обдування буде збільшений.
  • Кількість лопатей - чим їх більше, тим ефективнішим буде обдув. Але цей же фактор впливає і на рівень шуму.

Додатковою перевагою буде пульт управління. Якщо вам зручніше буде задавати роботу пристрою дистанційно, то пульт буде якраз до речі.

Останні відгуки в категорії "Підлогові вентилятори"