[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Комутаційне обладнання та механізми управління

Цена
- грн

Сучасне комутаційне обладнання та механізми управління виконують важливу функцію замикання і розмикання електричної мережі, дотримуючись конкретну послідовність. Дані прилади вкрай необхідні для того, щоб забезпечити безперебійну роботу всіляких механізмів, що функціонують від мережі. Використовуючи такий набір, вдається виконувати обмін даними між декількома пристроями, які представляють собою повноцінну систему. В результаті здійснюється узгодження роботи представлених пристроїв відразу на декількох рівнях:

  • на фізичному - процес комутації робочих пристроїв;
  • на логічному - перетворення форматів даних, їх кодування, а також декодування інформаційних даних.

Без застосування комутаційного обладнання складно уявити повноцінну експлуатацію всієї багатокомпонентної системи. Особливо важливо застосування подібних пристроїв в результаті облаштування великогабаритних будівель, де працює величезна кількість електротехніки. Це можуть бути житлові будинки, офісні і торгові зали.

Різновиди комутаційного обладнання

З урахуванням основних функціональних можливостей кожного з пристроїв, їх можна розділити на кілька видів. Однак важливо враховувати той факт, що деякі сучасні пристрої можуть виконувати відразу кілька функцій економічно експлуатувати обладнання.

У список найпопулярніших входять:

  • реле - використовується в процесі перемикання ланцюга при зміні вхідного струму;
  • пускачі - використовуються для управління освітлювальними приладами, опалювальними приладами або двигунами;
  • контактори - одна з різновидів пускачів, які експлуатуються в схемі реверсу двигунів;
  • концевики - застосовують для контролю руху робочих механізмів або їх окремих рухомих частин в певній ділянці;
  • кнопки вкрай необхідні в разі подачі імпульсу напруги, коли відбувається включення / відключення пристрою оператором (за допомогою пульта дистанційного керування);
  • тумблера - використовуються в умовах низьковольтної ланцюга в якості перемикачів типу важеля, що фіксуються в потрібному положенні.

Сучасні комутаційні пристрої відрізняються невеликими габаритами, що робить їх практичними в процесі використання. Кожна з моделей наділена певними технічними характеристиками, які важливо враховувати при здійсненні покупки.

Основні завдання систем управління і комутаційних пристроїв

Головна мета даного обладнання полягає в поліпшенні якості та управління в процесі комплексного вирішення поставлених завдань.

З урахуванням таких позицій, сучасні пристрої допомагають вирішувати такі завдання:

  • Помітне зменшення експлуатаційних витрат, завдяки застосуванню комутаційного обладнання, яке вважається енергоємним і не потребує регулярного технічного обслуговування.
  • Якісне електропостачання.
  • Зменшення ваги і кількості пристроїв, що відповідають за процес управління. При цьому показники надійності електропостачання як і раніше залишаються на високому рівні.
  • Підвищена екологічна безпека під час роботи обладнання.

Всі системи управління діляться на дві великі категорії: це моделі призначеного для користувача інтерфейсу (панелі з кнопками або сенсорним управлінням) і контролери. Останні апарати використовуються, коли необхідно роздати керуючі сигнали інших пристроїв. Така злагоджена робота всіх приладів забезпечує зручну експлуатацію техніки.

Останні відгуки в категорії "Комутаційне обладнання та механізми управління"


  • У цій категорії немає відгуків