[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електродвигуни стандарту DIN

Електродвигуни стандарту DIN - пристрої європейського стандарту, виконані згідно з усіма правилами та нормативами, встановленими в країнах ЄС. При цьому, вони мають доступну ціну і безліч переваг. Нашим покупцям ми пропонуємо електродвигуни даного стандарту, отримані нами від перевірених виробників. Ми гарантуємо оригінальність кожної одиниці товару!

Електродвигуни стандарту DIN: технічні характеристики і переваги

Двигуни стандарту DIN мають широку сферу використання: їх застосовують у вентиляційному і насосному обладнанні, встановлюють на компресори, конвеєри, екструдери, редуктори, а також інше промислове обладнання. Вони відрізняються простотою в обслуговуванні, рідко вимагають ремонту.

Двигуни DIN мають наступні переваги:

 • Високі показники ККД, а також економне споживання електроенергії.
 • Універсальність застосування за рахунок високих ступенів захисту за стандартами IP55 і IP54, а також використання знімних лам дозволяє знизити витрати на експлуатацію та зберігання пристрою.
 • Двигуни мають кілька варіантів розташування клемних коробок - справа, зверху і зліва. Це дозволяє встановити двигун в такому положенні, яке вам необхідно в конкретній ситуації.
 • Збільшений термін служби пристрою, високий ступінь надійності і стійкість до впливу високих температур. Обмотка двигуна витримує перегрів до 80 градусів.
 • Низький рівень шуму під час роботи - пристрій можна встановлювати там, де потрібно дотримуватися певний рівень шуму.
 • Виконання закритого типу з можливістю обдування.
 • Наявність різьблення на торці вала.

Кожен двигун, виконаний за стандартом DIN, проходить передпродажну перевірку згідно з європейськими та міжнародними вимогами. Це дозволяє виключити можливий шлюб або недоліки ще на етапі їх виробництва. Тобто, у продаж надходять тільки якісні екземпляри.

Опціонально під потреби конкретного виробництва двигуни стандарту DIN можуть мати такі зміни:

 • Наявність електромагнітного гальма з ручкою растормаживания і незалежним харчуванням.
 • Додатковий захист статора і підшипників від високих температур.
 • Незалежна вентиляція.

Всі електродвигуни стандарту DIN оснащені радіальними вентиляторами з алюмінієвого сплаву або міцної пластмаси. Працюють вони не залежно від того напрямку, в якому працює ротор.

Купити електродвигун стандарту DIN ви можете в нашому інтернет-магазині. Разом з пристроєм ви отримаєте все, що необхідно для його підключення, а також докладну інструкцію з його експлуатації. Рекомендуємо вивчити її перед тим, як приступить до монтажу і використання пристрою. Підключення повинен здійснювати людина з профільними знаннями в даній області.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з товаром, вкажіть ваші дані для доставки, виберіть варіант оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів в чаті сайту або по телефону.

Останні відгуки в категорії "Електродвигуни стандарту DIN"


 • У цій категорії немає відгуків