[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck

Компанія Ruck пропонує безліч різних вентиляційних рішень, здатні забезпечити якісним повітрям побутові та комерційні об'єкти. Вони пропонують скористатися якісними канальними вентиляторами, побутовими вентиляційними установками, промисловими вентиляторами та ін. Якщо ви перебуваєте в пошуку надійних рішень для вентиляційних систем – сміливо розглядайте продукцію Ruck.

Всі конструкції виготовляються в Німеччині, що гарантує відмінні експлуатаційні характеристики і бездоганну збірку. На сайті нашої компанії ви зможете вибрати відповідну модель за привабливою ціною і придбати її на вигідних умовах. Продукція поставляється з гарантією від офіційного виробника, що є вагомою перевагою.

ВЕНТ АЛЬЯНС-це компанія, яка дорожить кожним клієнтом. В асортименті тільки якісне обладнання, розраховане на тривалу і безперебійну експлуатацію. Надійні конструкції не вимагають дорогого догляду і ремонту. Ми пропонуємо зв'язатися з менеджерами для проведення безкоштовної консультації. Співробітники готові відповісти на всі ваші запитання, а також допомогти з вибором і оформленням замовлення.

Багато виробників, яких цікавить якісне вентиляційне обладнання, давно знайомі з брендом Ruck. Фірма розташована в Німеччині і почала своє існування в 1992 році. На даний момент компанія відноситься до найбільших виробників вентиляційних систем на території Європи. Спочатку компанія не використовувала власні напрацювання-в процесі виробництва удосконалювалися вже існуючі моделі вентиляторів. Після розширення масштабів виробництва розробники заповнили ринки власним вентиляційним обладнанням.

Для представників компанії Ruck вкрай важливо, щоб продукція, що випускається була високоякісною. З цією метою використовуються тільки надійні і міцні комплектуючі деталі. У виробничому приміщенні розміщені новітні прилади, що виконують акустичні вимірювання. З їх допомогою випускається обладнання виявляється під повним контролем.

Основною метою функціонування Ruck є постійний розвиток продукції та надання клієнтам кращих функціональних характеристик. Все обладнання має гармонійне співвідношення ціни і якості. Успіх у постачанні товарів на різні світові ринки досягається за рахунок постійного здійснення вже існуючих моделей і виготовлення нових.

У запасі компанії безліч інноваційних схем, що дозволяють створювати вентилятори і всі необхідні комплектуючі деталі для їх якісного функціонування. Це стало запорукою налагодження відносин представників фірми і потенційних клієнтів. Не менш продуманою є різнопланова продукція. Вона розрахована не тільки на задоволення промислових потреб, але і для забезпечення житлових приміщень.

Продукція компанії

Основний напрямок в діяльності компанії Ruck Ventilatoren - це виготовлення вентиляційних систем. На даний момент каталог налічує безліч позицій, що відрізняються вартістю і особливостями конструкцій. Бренд поставляє різноманітну продукцію:

 • вентилятори для круглих каналів Ruck;
 • вентилятори для прямокутних каналів;
 • Кухонні вентилятори;
 • шумоізольовані вентилятори;
 • припливно-витяжні установки.

Кожне з цих напрямків має відмінні базові характеристики. До особливостей конструкцій відносять показники номінальної продуктивності, споживаної потужності, режими роботи та ін.також покупці звертають увагу на потужність і компактність конструкцій. При виникненні труднощів можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, вони допоможуть підібрати товар відповідно до ваших вимог і побажань.

Основні переваги компанії

Базові переваги фірми Ruck включають в себе наступні складові.

 1. Гарантія безкомпромісної якості. Країна виробництва продукції-Німеччина. Як відомо споживачам з усього світу, німецьке обладнання найнадійніше і високоточне. При виготовленні використовуються тільки високоякісні деталі.
 2. Наявність автоматизованої лабораторії. У цьому приміщенні є всі необхідні прилади для виготовлення і ретельного тестування всієї продукції. Наприклад, з цією метою може проводитися аеродинамічний, тепловий або акустичний тест електричного мотора.
 3. Використання новітнього ПО. Використання самостійно розроблених систем сприяє підвищенню якості та ефективності виробничих процесів.
 4. Впровадження інноваційних технологій. Нові моделі виготовляються з активним використанням сучасних технологій. Саме з цієї причини на фінішному етапі виробництва виявляються надійне і функціональне обладнання.
 5. Постійне розширення асортименту. Покупці зможуть розглядати найрізноманітніші моделі, що відносяться до різних цінових сегментів. З їх допомогою обладнуються житлові, комерційні та промислові приміщення.
 6. Розширення представництв на території України. На території нашої країни поставки продукції організовують офіційні представники, серед яких наша компанія.

Завдяки наявності представництв бренду Ruck в різних країнах світу фірма отримує можливість орієнтуватися на інтереси клієнтів, розбиратися в їх вимогах щодо товарів, що випускаються. Якщо ви перебуваєте в пошуку якісного обладнання, на нашому сайті можна знайти безліч привабливих пропозицій за доступними цінами.

Після покупки вентиляційного обладнання Ruck, кожен клієнт стає володарем офіційної гарантії. Завдяки такій умові навіть тривала експлуатація обладнання буде успішною. Пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами і вибрати ідеальну модель для створення здорового мікроклімату в приміщеннях.