[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога використовується для створення затишної атмосфери в квартирі. Централізоване опалення далеко не завжди може забезпечити комфортний температурний режим. Особливо в кутових квартирах або розташованих на останньому поверсі багатоповерхівки. До того ж тепло від батареї йде вгору: підлога не прогрівається, а від цього незатишно.

Сучасний варіант організації ефективного та економічного обігріву квартири-система Тепла підлога. Він може стати як самостійним джерелом тепла, так і допоміжним.

Як основну систему опалення санвузла, коридору, кухні електро підлоги, як правило, встановлюють в заміських котеджах. Його потужності цілком вистачає для того, щоб створити в цих невеликих приміщеннях комфортний мікроклімат.

Переваги електро підлоги:

 • обладнаний універсальною електричною схемою;
 • його можна встановити під будь-яким видом підлогового покриття: керамічна плитка, дерево або натуральний камінь;
 • рівномірно розподіляє тепло;
 • нагріває нижній шар повітря, а потім потік тепла піднімається, створюючи в приміщенні комфортну температуру;
 • пристосований для використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (ванна кімната, душова, басейн);
 • за допомогою регулятора температури можна вибирати режим обігріву.

електро підлоги можна інтегрувати в систему Розумний будинок і налаштувати включення за встановленим графіком, що дозволить економити електроенергію.

Вибір і установка теплої підлоги

Тепло генерує спеціальна система з одно -, двожильних кабелів або нагрівальних матів з сітчастою основою. Нагрівальні елементи не сушать повітря, так як безпосередньо не контактують з ним.

Є кілька різновидів теплої підлоги:

 • кабельний або плівковий підлогу з конвекційним типом обігріву;
 • плівковий або стрижневий з інфрачервоним обігрівом.

У одножильного кабелю дві сторони підключаються до регулятора температури. Якщо використовується Двожильний кабель, одну сторону підключають до кінцевої муфті, а другу - до регулятора. Одножильний коштує дешевше, але монтується складніше.

Установка електро підлоги вимагає дотримання певних умов. Як правило, його монтують під час капітального ремонту, вибравши систему монтажу: під підлогове покриття, в стяжку і т.д. важлива умова безпечної роботи системи - установка теплоізоляції.

При виборі типу електричної теплої підлоги потрібно визначитися з обсягом завдань, які йому належить вирішувати. Якщо він буде єдиним джерелом опалення приміщення, варто вибрати кабель потужністю 160-190 Вт/кв. м.

Перед установкою важливо розрахувати необхідну кількість кабелю і переконатися, що електропроводка витримає навантаження (потужність теплої підлоги 120-150 Вт/кв.м). Всі види кабельного статі можна встановлювати в стяжку. Також можливий варіант укладання поверх підстави під плитку. Під ламінат і лінолеум укладають плівковий тепла підлога.

Електрична тепла підлога: особливості

Тепла підлога-це система, яка включає в себе:

 • нагрівальні секції або мати;
 • термодатчик для регулювання температури;
 • панель управління.

Для виробництва матів для теплої підлоги використовуються різні типи кабелю: зональний, резисторний, саморегулюючий. Потужність - до 2700 Вт/кв. м, довжина-понад 150 м.

Управляти роботою теплої підлоги допомагає термостат. Це може бути просте електромеханічний пристрій або електронний прилад управління з панеллю індикації. За допомогою термодатчика виставляється і фіксується необхідна температура підлоги.

Щоб вибрати оптимальний тип електричної підлоги і коректного підрахувати загальну вартість системи, ви можете звернутися за консультацією до наших менеджерів.

Останні відгуки в категорії "Електрична тепла підлога"


 • У цій категорії немає відгуків