[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Бытовые вентиляторы от компании ВЕНТ АЛЬЯНС

Цена
- грн

Сучасні побутові вентилятори використовуються для витяжної і припливної вентиляції ванних кімнат, санвузлів, житлових приміщень, торгових залів в магазинах, в офісних приміщеннях, а також в інших приміщеннях побутового типу. Така популярність застосування даного обладнання пояснюється ефективною роботою представлених пристроїв.

У продажу представлені різноманітні модифікації вентиляторів, які можуть бути доповнені вбудованими датчиками рівня вологості, датчиками руху, таймерами. Діаметр підключення, як правило, запропонований в трьох різних види: 100, 125 і 150 мм. Винятком з цього списку вважаються серії віконних вентиляційних пристроїв.

Вентилятори ВЕНТС прийнято встановлювати в приміщення, де відзначають регулярні зміни рівня вологості. В результаті, сучасне обладнання дозволяє зберегти в приміщенні ідеальний мікроклімат. Такі пристрої видаляють вологе повітря з одного приміщення, запобігаючи його попадання в інше.

Монтаж побутових моделей здійснюється в представлене отвір витяжної каналу. Виділяють два основних способи установки: установка патрубком прямо в отвір каналу або за допомогою воздуховода - пластикового або гнучкого.

Різновиди сучасних вентиляторів

Всі побутові вентилятори класифікуються залежно від набору функцій, продуктивності, властивостей, способу монтажу, а також інших особливостей.

 • Безшумні моделі - осьові витяжні вентилятори, які характеризуються мінімальним рівнем шуму і відрізняються мінімальним рівнем споживання електроенергії.
 • Витяжні пристрої канального типу - використовуються для фіксації в отвір вентиляційного каналу. Продуктивність таких пристроїв досягається порядку 298 м3 / год.
 • Настінні і стельові конструкції можуть бути вмонтовані, як на стіну, так і в підвісні стелі.
 • Дизайнерські моделі відрізняються наявністю передніх грат, представлених в різному оформленні.
 • Вентилятори з підсвічуванням на лицьовій стороні. У таких конструкціях застосовують світлодіодні лампи.
 • Віконні вентилятори призначені для фіксації в віконних отворах в стіні. Продуктивність цих моделей становить 455 м3 / год.

Як вентиляторів підвищеного ступеня потужності прийнято використовувати відцентрові пристрої, які прийнято монтувати в кухнях і ванних кімнатах великих габаритів.

Корисні функції вентиляторів

Витяжки для ванни і санвузла доповнені різними корисними функціями, що позитивно позначаються на продуктивності пристрою в цілому.

 • Для установки в ванну кімнату рекомендується застосовувати пристрій з вбудованим таймером затримки відключення і датчиком, який контролює рівень вологості. В результаті, пристрій автоматично включається, якщо рівень вологості перевищив допустиму норму. Вимкнення також здійснюється автоматично з затримкою за встановленим таймером. Примусово включення обладнання відбувається завдяки окремо встановленому вимикача.
 • Для санвузлів вибирають моделі, укомплектовані таймером затримки відключення. Процес роботи виглядає наступним чином: включення може походити від кімнатного вимикача або ж від окремо виведеного вимикача. Після того, як сталося відключення роботи завдяки зовнішньому вимикача, вентилятор продовжує працювати певний час (яке було виставлено на таймері), а потім - відключається. Таймер пропонує виставити будь-який час в межах від 2-х до 30-ти хвилин.

При стельовому або настінному монтажі показники продуктивності залишаються незмінними.

Останні відгуки в категорії "Бытовые вентиляторы от компании ВЕНТ АЛЬЯНС"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Иван

  Хороший вентилятор, а главное тихий.
  ВЕНТС 100 Квайт

 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Добрий день, дана модель не укомплектована клапаном, можна встановити окремо.
  Вытяжной вентилятор AirRoxy dRim 125 S BB

 • Анна Герман

  хороший надежный вентилятор по вменяемой цене
  ВЕНТС 150 ЛД Авто турбо

 • Сергій
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Доброго дня, Сергій данний вентиляторо можна укомплектувати як склом так і пластиком, по Вашим побажанням.
  Вытяжной вентилятор AirRoxy dRim 125 S BB