Бытовые вентиляторы от компании ВЕНТ АЛЬЯНС
Сучасні побутові вентилятори використовуються для витяжної і припливної вентиляції ванних кімнат, санвузлів, житлових приміщень, торгових залів в магазинах, в офісних приміщеннях, а також в інших приміщеннях побутового типу. Така популярність застосування даного обладнання пояснюється ефективною роботою представлених пристроїв.
У продажу представлені різноманітні модифікації вентиляторів, які можуть бути доповнені вбудованими датчиками рівня вологості, датчиками руху, таймерами. Діаметр підключення, як правило, запропонований в трьох різних види: 100, 125 і 150 мм. Винятком з цього списку вважаються серії віконних вентиляційних пристроїв.
Вентилятори ВЕНТС прийнято встановлювати в приміщення, де відзначають регулярні зміни рівня вологості. В результаті, сучасне обладнання дозволяє зберегти в приміщенні ідеальний мікроклімат. Такі пристрої видаляють вологе повітря з одного приміщення, запобігаючи його попадання в інше.
Монтаж побутових моделей здійснюється в представлене отвір витяжної каналу. Виділяють два основних способи установки: установка патрубком прямо в отвір каналу або за допомогою воздуховода - пластикового або гнучкого.
Різновиди сучасних вентиляторів
Всі побутові вентилятори класифікуються залежно від набору функцій, продуктивності, властивостей, способу монтажу, а також інших особливостей.
- Безшумні моделі - осьові витяжні вентилятори, які характеризуються мінімальним рівнем шуму і відрізняються мінімальним рівнем споживання електроенергії.
- Витяжні пристрої канального типу - використовуються для фіксації в отвір вентиляційного каналу. Продуктивність таких пристроїв досягається порядку 298 м3 / год.
- Настінні і стельові конструкції можуть бути вмонтовані, як на стіну, так і в підвісні стелі.
- Дизайнерські моделі відрізняються наявністю передніх грат, представлених в різному оформленні.
- Вентилятори з підсвічуванням на лицьовій стороні. У таких конструкціях застосовують світлодіодні лампи.
- Віконні вентилятори призначені для фіксації в віконних отворах в стіні. Продуктивність цих моделей становить 455 м3 / год.
Як вентиляторів підвищеного ступеня потужності прийнято використовувати відцентрові пристрої, які прийнято монтувати в кухнях і ванних кімнатах великих габаритів.
Корисні функції вентиляторів
Витяжки для ванни і санвузла доповнені різними корисними функціями, що позитивно позначаються на продуктивності пристрою в цілому.
- Для установки в ванну кімнату рекомендується застосовувати пристрій з вбудованим таймером затримки відключення і датчиком, який контролює рівень вологості. В результаті, пристрій автоматично включається, якщо рівень вологості перевищив допустиму норму. Вимкнення також здійснюється автоматично з затримкою за встановленим таймером. Примусово включення обладнання відбувається завдяки окремо встановленому вимикача.
- Для санвузлів вибирають моделі, укомплектовані таймером затримки відключення. Процес роботи виглядає наступним чином: включення може походити від кімнатного вимикача або ж від окремо виведеного вимикача. Після того, як сталося відключення роботи завдяки зовнішньому вимикача, вентилятор продовжує працювати певний час (яке було виставлено на таймері), а потім - відключається. Таймер пропонує виставити будь-який час в межах від 2-х до 30-ти хвилин.
При стельовому або настінному монтажі показники продуктивності залишаються незмінними.