[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Термия

В інтернет-магазині Вент Альянс представлений широкий асортимент техніки за привабливою вартістю. Ми поставляємо тільки якісне обладнання для поліпшення мікроклімату приміщень від найпопулярніших виробників. Відвідавши каталог, ви зможете ознайомитися з різноманітною продукцією від компанії " Термія»:

  • електричні конвектори;
  • комплектуючі деталі;
  • інфрачервоні обігрівачі;
  • масляні обігрівачі;
  • електричні котли.

Ми дбаємо про регулярне оновлення асортименту, доповнюючи його новими серіями і моделями обладнання. У кожній картці міститься докладний опис характеристик товару, його експлуатаційних можливостей і дизайну. Для більш детального вивчення прикріплюються реальні фото. Кожне замовлення поставляється з офіційною гарантією від виробника, що забезпечує успішну і безперебійну роботу приладу протягом тривалого часу.

Якщо при виборі ви зіткнулися з труднощами, пропонуємо скористатися контактними даними і зв'язатися з нашим менеджером. В ході безкоштовної консультації Ви отримаєте відповіді на всі питання, що стосуються товару, і допомогу в підборі техніки з необхідними характеристиками.

Компанія Термія - це один з найбільших лідерів на ринку теплового обладнання. У бренду сформувалася бездоганна репутація і безумовна довіра від покупців. Запорукою формування ідеального іміджу став постійний розвиток, виробництво з використанням інноваційних технологій, вивчення попиту і потреб сучасних споживачів. Популярність продукції поширилася не тільки на вітчизняні, а й на зарубіжні ринки, так як підходить для всіх клієнтів, незалежно від фінансових можливостей.

Особливості виробництва

Компанія "Термія" здобула популярність на ринку в ролі якісного бренду, що поставляє продукцію з відмінними експлуатаційними характеристиками. У процесі виготовлення враховуються високі запити, а штат складається тільки з професійних фахівців, що дозволяє постійно підвищувати планку. Для проектування обладнання та дослідницької діяльності використовуються спеціальні сучасні лабораторії. На озброєнні у компанії потужна технічна база.

Як згадувалося раніше, в асортименті безліч моделей електрообігрівальних комплексів, радіаторів, теплових пристосувань і сталевих радіаторів в різних цінових сегментах.

Удосконалювати якість випущених продукцій дозволяє впровадження інноваційних технологій, які добре зарекомендували себе у багатьох світових виробників. Використовувана сировина-це високоякісні матеріали, що мають високі експлуатаційні властивості. Вони повністю екологічні, не завдають шкоди навколишньому середовищу і організму.

Будь-яка серія товарів від компанії "Термія" є гармонійним поєднанням виняткової якості, надійності, ефективності та довговічності. Примітно, що виробник цінує кожного клієнта, що послужило причиною для розробки найбільш доступної цінової політики. На поточний момент обладнання даного бренду-це оптимальне співвідношення ціни і якості, яке приваблює споживачів з усього світу.

Перш ніж продукція виявляється на вітрині, вона піддається неодноразовим перевіркам і тестам по багаторівневим системам. Всі товари мають відповідні сертифікати якості, що підтверджують дотримання всіх стандартів безпеки і технічних регламентів. Завдяки такому підходу, замовляючи техніку, покупці можуть бути впевнені в заявлених характеристиках, а також тривалій і безперебійній службі.

Асортимент товарів

Бренд Термія - це високоякісне опалювальне обладнання в широкому асортименті.

Теплові гармати, вентилятори і завіси. Встановлюються в приміщеннях промислового та комерційного призначення. За рахунок наявності запобіжної автоматики виключено коротке замикання силових установок. Найчастіше купуються для великих підприємств і будівельних компаній без стаціонарних опалювальних систем.

Електричні конвектори. Підійдуть для житлових приміщень, офісів, державних установ. Серед ключових відмінностей потужність, максимальна продуктивність і установка. У каталозі є моделі Тенового і спірального типу. Природна конвекція повітря забезпечує максимальну інтенсивність повітрообміну. У конструкцію вбудовані всі необхідні захисту, що виключають перегрів і перекидання.

Електричні котли. Мають різну потужність і способи установки. Впроваджена автоматика, що дозволяє контролювати температуру. Прилади не потребують дорогого обслуговування - для підтримки робочого стану буде достатньо одного технічного контролю в сезон. Обігрівають житлові та комерційні приміщення. Завоювали велику популярність серед споживачів.

Оливний радіатор. Є повністю пожежобезпечними. Надходження повітря до перегрітих частин виключено. Мають велику інертність, що дозволяє підтримувати оптимальний рівень тепла навіть після припинення роботи. Оснащені сучасною автоматикою і захистом від перегріву. Обмеження у використанні відсутні-прилади можуть використовуватися для заправних станцій і дитячих установ. -

Інфрачервоні обігрівачі. З метою захисту електричної спіралі встановлено жароміцне скло, завдяки якому ризик займання знижується до мінімального. Призначені для швидкого обігріву об'єктів в межах одного напрямку.

Плінтусні конвектори. Забезпечує якісний нагрів плінтуса і допоможе застосовуватися для будь-яких приміщень. Завдяки оптимальному розташуванню гарячі потоки охоплюють весь об'єкт. Існує дві модифікації: для електричних і рідинних опалювальних систем.

Пропонуємо відвідати каталог і вибрати якісну опалювальну техніку від бренду «Термія» за привабливою ціною і з офіційною гарантією.