[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електричні нагрівачі

Електричні нагрівачі канального типу використовуються для підігріву припливного повітря, що надходить в вентиляційне обладнання. У продажу запропоновано відразу кілька моделей, які відрізняються особливостями перетину:

  • прямокутні моделі розміром до 1000х500 мм;
  • круглі моделі розміром до 315 мм.

Також, запропоновані нагрівачі, в назві яких є позначка у вигляді літери «У». Це означає, що пристрої мають вбудований блок управління, який відповідає за контроль температурних показників, а також є канальний датчик.

Всі моделі діляться на дві великі категорії - це одно- і трифазні пристрої. Вони мають надійні корпусні частини, виконані зі сталі - легкий матеріал, який має першокласний захист від корозії. Усередині даного корпусу встановлений ТЕН.

У кожному з нагрівачів є по два датчика нагрівання, доповнені режимом виключення. Термовимикачі відрізняються наявністю автоматичного повернення з температурними показниками 50 градусів, а також з ручним поверненням при температурі 90 градусів.

Типи електронагрівачів канальних

Абсолютно всі моделі використовуються для експлуатації разом з іншими компонентами вентиляційної системи: фільтр, вентилятори та інше. Не рекомендується проводити запуск пристрою окремо від інших конструкцій.

В процесі вибору відповідної моделі важливо враховувати мінімальні показники витрати повітряних потоків через канал електричного нагрівача. Ознайомитися з такими інформаційними даними можна в технічному паспорті до нагрівача.

Нагрівачі канальні круглого типу з можливістю регулювання

Представлена ​​модель доповнена можливістю регулювання температурних режимів. Потужність такого пристрою варіюється від 0,6 кВт до 100 кВт.

Можливість швидкого регулювання і повного контролю температури сприяє тому, що прилад з легкістю підтримує заданий температурний режим, який зберігається у вентиляційному каналі.

Експлуатація нагрівачів можлива в умовах закритих приміщень, де температура повітря варіюється від -30 до +40 градусів за умови, що вологість не перевищує 80%.

Нагрівачі канальні круглого типу без регулювання

Сучасні пристрої використовуються в системах вентиляції, що мають круглий перетин - від 100 до 315 мм. Всі корпуси моделей виконані з оцинкованої сталі листового типу, а Тени виготовлені зі сталі з нержавіючим покриттям. В результаті матеріал не піддається впливу корозії навіть при високій вологості.

Калорифери додатково укомплектовані термостатами, які захищають обладнання від можливого перегріву.

Основний захист полягає в тому, що пристрій має автоматичний перезапуск і спеціальний захист з ручним перезапуском системи. Одно- та трифазні нагрівачі відрізняються різними показниками потужності.

Нагрівачі канальні прямокутного типу

Моделі з прямокутним перетином використовують для каналів з розмірами від 400х200 мм до 1000х500 мм. Тени також виконані зі сталі з антикорозійним напиленням.

Важливо проводити монтаж даного пристрою перед вентилятором в напрямку - по ходу руху повітряних потоків. Це допоможе запобігти небажаному нагрів електричного двигуна, який і так нагрівається під час тривалої експлуатації. Таким чином, можна продовжити термін служби обладнання.

Виробник вказує, що за умови правильної установки нагрівач може прослужити від 2-х років і більше.

Останні відгуки в категорії "Електричні нагрівачі"


  • У цій категорії немає відгуків