[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Rosenberg

Компанія Rosenberg поставляє повноцінне обладнання для оснащення різних вентиляційних систем. На поточний момент у виробничих цехах практикується також виготовлення окремих частин, двигунів та інших складових вентиляторів різного призначення. Саме постійне розширення асортименту і вдосконалення вже наявних напрацювань дозволяє бренду Rosenberg зберігати високу якість продукції і підтримувати репутацію кращого вирішення технічних завдань, незалежно від ступеня їх складності.

Сьогодні інженери компанії виробляють також окремі частини, Двигуни та інші складові вентиляторів різного типу. Завдяки цьому обладнання Rosenberg відрізняється високою якістю і дозволяє вирішувати технічні завдання будь-якого рівня складності.

ТОВ "ВЕНТ АЛЬЯНС" є офіційним партнером компанії Rosenberg, тому в нашому каталозі ви зможете знайти безліч моделей вентиляційних систем і комплектуючих деталей до них за привабливою ціною. Крім того, вся продукція поставляється з гарантією від виробника. Пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами, щоб отримати відповіді на всі ваші запитання щодо асортименту.

Концерн Rosenberg Ventilatoren GmbH - це найбільший виробник світового масштабу, які протягом багатьох років поставляє вентиляційне обладнання на вітчизняні та міжнародні ринку. Також компанія пропонує техніку для холодопостачання та кондиціонування, повітряно-опалювальні вироби та повітряні завіси.

В асортименті бренду Rosenberg можна знайти безліч припливно-витяжних систем, систем загального кондиціонування, і комплексних вентиляційних систем в різних цінових діапазонах. Обладнання може бути застосоване для промислового і житлового сектора, транспортної сфери (вентиляційні конструкції для кораблів), лабораторій, ресторанів, готелів, цехів з легкою і важкою промисловістю, складів та ін.

Головні переваги компанії

Спеціалізація компанії Rosenberg - це розробка, виробництво і продаж вентиляційної техніки. Крім того, серед завдань цього німецького бренду розробка кондиціонування, холодопостачання, опалення та повітряних завіс. У виробництво впроваджуються інноваційні технології, що дозволяє створювати найбільш ефективні агрегати.

Постійна праця над новими розробками дозволяє компанії створювати унікальні технології, якими сьогодні керується бренд. З урахуванням професіоналізму працівників компанії, орієнтування на високу якість і безперервного вдосконалення виробничих процесів, вихід бренду Rosenberg в ряд лідерів світового ринку цілком очевидний.

Особливості продукції

У компанії Rosenberg досить широка виробнича база. Завдяки цьому факту в асортименті представлені різні моделі модульних систем подачі і обробки повітря. Це стосується витяжних установок і кондиціонерів, а також холодильних машин. Створення широкого асортименту з високоякісною продукцією дозволяє сучасному покупцеві вибирати потрібний рівень продуктивності, функціональність, ступінь напруги та інші показники для кожного конкретного випадку.

На поточний момент виробник спеціалізується на виготовленні та постачанні наступних конструкцій:

  • Вентиляційні системи для каналів круглого і прямокутного типу;
  • Вентиляційні системи для роботи в агресивному середовищі;
  • вентилятори для дахів і кухонних приміщень;
  • вентилятори відцентрового і осьового типу.

Кожна різновид техніки має характерні відмінності, а також додатково класифікується за типом конструкції, функцій і т.д. можливість ознайомитися з каталогом в електронному режимі і вивчити всі характеристики обладнання, не виходячи з дому, дуже зручна для покупців, особливо якщо вони з відповідальністю підходять до свого вибору.

Співробітники компанії Rosenberg намагаються забезпечити максимальну простоту і зручність експлуатації свого обладнання, завдяки чому всі клієнти можуть з упевненістю купувати техніку цього бренду, не сумніваючись у високому рівні її якості.

Яких принципів дотримується компанія?

Після старанної і плідної роботи, а також постійного вдосконалення, бренд Rosenberg став повноцінним концерном на території багатьох країн. Над створенням продукції трудяться численні співробітники, на яких лежить забезпечення функціоналу і повної життєдіяльності фірми. З цієї причини компанія функціонує, грунтуючись на певному робочому кодексі з основними принципами ведення діяльності.

  1. Сьогодні фірма займається розробкою і безперервним виробництвом повної комплектації вентиляційної техніки, а саме: зволожувачів, вентиляторів, повітряних фільтрів та інших комплектуючих деталей, що гарантують успішну роботу вентиляційної системи.
  2. Всі етапи обробки повітря здійснюються з максимальною економічністю, так як споживають помірну кількість електроенергії.
  3. Випущена продукція є повністю безпечною для споживачів. При її придбанні в комплекті йдуть всі необхідні гарантійні документи.
  4. Конструкція зручна в монтажі і має інтуїтивно зрозумілий спосіб установки.

Співробітники компанії постійно працюють для створення зручних умов експлуатації обладнання. У кожного покупця є можливість перевірити це самостійно. Найкращим показником успішності бренду є незмінно високий рівень попиту на продукцію, адже висока німецька якість вже давно визнана у всьому світі.

Після придбання вентиляційного обладнання від Rosenberg вам не доведеться думати про регулярні витрати на ремонтні роботи і трудомісткий догляд. Достатньо лише періодично очищати поверхню і механізм від накопичених забруднень, щоб техніка служила довго і безперебійно. В такому випадку максимальна ефективність очищення повітря гарантована.