[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ardesto

Ardesto-це компанія, що поставляє надійну побутову техніку, кліматичне обладнання, посуд та аксесуари для дому. Розташування виробничих потужностей поширилося на Європу, Туреччину і Китай. Сам бренд зареєстрований в Україні.

Співробітники докладають максимальних зусиль, щоб створювати комфорт в будинках клієнтів. Продукція призначена для поліпшення і спрощення життя – вона дозволяє отримати більше вільного часу для відпочинку.

Обладнання виготовляється з міцних високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу і безперебійну експлуатацію. Крім того, під час виробництва враховуються всі світові стандарти, і кожен товар від компанії Ardesto проходить численні перевірки на всіх етапах виготовлення, отримуючи сертифікацію українського та Європейського рівнів.

«Вент Альянс " є офіційним представником бренду Ardesto, що дозволяє пропонувати високоякісне обладнання за привабливими цінами. Разом із замовленням власник отримує гарантію, що дозволяє використовувати обладнання, не турбуючись про його справність. Зв'язавшись з нашим менеджером, Ви зможете отримати всі відповіді на питання, що стосуються асортименту та умов співпраці.

Виробник Ardesto - це всесвітньо відомий надійний бренд, який встиг завоювати довіру покупців за відносно недовгий час існування. В асортименті якісна і довговічна побутова техніка, кліматичне обладнання, а також посуд і аксесуари для дому. Найбільшою перевагою товарів цього бренду є цінова політика, яка доступна для всіх верств населення. У каталозі завжди є моделі для будь-якого бюджету. За допомогою техніки від Ardesto можна доповнити і навіть прикрасити існуючий інтер'єр, адже вона виготовляється в привабливому сучасному дизайні.

Для виготовлення продукції закуповуються виключно високоякісні матеріали, щоб кожен клієнт залишився задоволений експлуатаційними характеристиками. Заводи оснащуються відповідно до діючих світових стандартів, а товари від компанії не відпускаються в продаж без проходження обов'язкових перевірок. Кожен етап виробництва строго контролюється фахівцями, тому виключається допуск навіть найменших помилок.

На території різних міст країни розташовані сертифіковані центри, що забезпечує високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування обладнання.

Асортимент продукції компанії

Інженери торгової марки безперервно відстежують розвиток технологій, щоб утримувати лідерські позиції на ринки. Сучасні тенденції та інноваційні розробки оперативно впроваджуються в нові лінійки товарів. Як приклад такої продукції можна розглянути кілька популярних позицій з каталогу.

Обігрівачі Ardesto HCP-1000R.це принципово нове обладнання, що володіє рядом вагомих переваг.

 1. Наявність продуманої конструкції, що забезпечує безперебійну передачу тепла.
 2. Впровадження терморегулятора для швидкого і зручного контролю температури в приміщенні.
 3. Виготовлення міцного металевого корпусу, на який в два шари нанесено порошкове покриття.
 4. Виготовлення нагрівального елементу з кераміки, за рахунок чого він не схильний до пересушування повітря і виділення шкідливих речовин.
 5. Комплектація доповнена тепловідбиваючим екраном, що дозволяє обігрівати приміщення набагато швидше.

Спліт системи з інверторними компресорами

Конструкція кондиціонера включає компресор GMCC, який закуповується у відомої торгової марки-Toshiba. Таке впровадження дозволило створити потужні і економічно вигідні агрегати.

Серед додаткових переваг:

 • наявність вбудованого LED дисплея;
 • робочі температури в широкому діапазоні-від -15 + 50 градусів;
 • зручні додаткові функції за типом турбо режиму, таймера, і т. д.;
 • дотримання високих стандартів якості, сертифіковані матеріали.

Кондиціонери мобільного типу

Не для всіх покупців зручні настінні моделі, але співробітники компанії знайшли рішення для цього завдання – придбання ефективних пересувних кондиціонерів.

Серед ключових особливостей:

 • можливість функціонування за рахунок екофреону R 290;
 • прийнятні ціни;
 • наявність декількох режимів роботи: охолодження, обігріву, осушення;
 • за допомогою дисплея зручно регулюється швидкість і інтенсивність при охолодженні або вентилюванні;
 • висока енергоефективність.

Вентилятори підлогового типу

Таке обладнання вкрай зручно за рахунок пульта дистанційного керування. Конструкція схильна до тривалої служби, так як при виготовленні використовуються довговічні матеріали. Не менш вагомою перевагою є наявність надійних опор хрестоподібного типу, що надає стійкості приладів. Також користувачам доступна ручна настройка.

Переваги продукції бренду Ardesto

Техніка та обладнання від компанії однозначно варті Вашої уваги, адже вони мають численні переваги.

 1. Високий рівень якості. Співробітники докладають максимальних зусиль для того, щоб девайси були якісними, надійними і довговічними. Вся продукція володіє ідеальними показниками, адже компанія прагне до безумовного лідерства на ринку.
 2. Великий вибір. Споживачі зможуть вибрати товар, в залежності від фінансових можливостей і особистих переваг. У каталозі безліч найрізноманітніших пропозицій для реалізації завдань будь-якої складності.
 3. Доступна вартість. Незважаючи на те, що обладнання продається за порівняно низькими цінами, воно володіє відмінними експлуатаційними характеристиками.
 4. Гарантія продуктивності і функціональності. Всі моделі ефективні в роботі і споживають мінімум електроенергії. Вони розраховані на приміщення з різними площами, тому можуть обслуговувати великі будівлі.

Пропонуємо відвідати каталог і замовити якісні товари на вигідних умовах.