[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Turbovent

Розвиток торгової марки Турбовент стартував в 2002 році. Завдяки постійному вдосконаленню виробництва і впровадженню нових технологій на поточний момент асортимент наповнений тільки якісними і надійними товарами, які встигли оцінити тисячі клієнтів. Діяльність компанії Турбовент пов'язана не тільки з виробництвом обладнання – покупці також можуть придбати товари від світових виробників. ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " є офіційним партнером компанії Turbovent, що дозволяє виставляти найвигідніші ціни на ринку і поставляти все обладнання з гарантією від виробника.

У нашому каталозі відібрані тільки високоякісні вентилятори і побутове припливно-витяжне обладнання за привабливою вартістю. Завдяки налагодженій системі пошуку зручно шукати товари в певних категоріях, не вивчаючи весь каталог в пошуку певної позиції. Також на сайті можна ознайомитися з детальною інформацією щодо умов співпраці-оплати та доставки. Якщо у вас залишилися питання, пропонуємо скористатися контактними даними і зв'язатися з менеджером для безкоштовного консультування, а також допомоги у виборі підходящого.

Якщо ви перебуваєте в пошуку високоякісного промислового вентилятора або побутового припливно-витяжного обладнання, придбання продукції компанії Turbovent буде кращим рішенням.

Турбовент - це прямий імпортер обладнання від постачальників світового рівня і за сумісництвом виробник оригінальних вентиляційних конструкцій. Партнерство з великими фірмами відкриває можливість гнучкого вибудовування цінової політики, а також взаємодії та обміну досвідом з лідерами ринку. У каталозі компанії регулярно з'являються нові енергоефективні моделі, а клієнти отримують вигідні умови покупки. На всю продукцію надається розширена гарантія, що дозволяє експлуатувати техніку, не думаючи про фінансові витрати в разі несправності.

Крім вентиляторів Турбовент, в асортименті є великий вибір:

 • канальних димососів;
 • тепловентиляторів;
 • частотних перетворювачів;
 • комплектуючих деталей для вентиляційних агрегатів.

Всі ціни вказані з невеликою надбавкою, щоб замовлення було максимально вигідним для покупців.

Особливості обслуговування

Для клієнтів, які спочатку знають, яка модель обладнання їх цікавить, оформлення замовлення стає невеликою формальністю. Досить скористатися зручним сортуванням продукції і знайти потрібну пропозицію з вигідними умовами оплати і доставки.

Якщо ж ви не знаєте, яка саме конструкція потрібна для вентиляції приміщення, менеджери інтернет-магазину з радістю проведуть консультацію і допоможуть підібрати обладнання в залежності від призначення і місця установки. Все що від вас вимагається в такому випадку-відправка докладних відомостей про приміщення (площа, розміри) і інтенсивності забруднення повітря (вид діяльності), для вибору номінальної потужності техніки.

Чому системи вентиляції відіграють важливу роль?

За допомогою ефективної вентиляції формується нормальний мікроклімат в приміщеннях, що грає важливу роль для підтримки здорового організму. Вона виконує наступні функції.

 1. Регулює рівень вуглекислого газу.
 2. Контролює вологість повітря.

Через велику концентрацію вуглекислого газу організм не має можливості функціонувати нормально. З цієї причини вкрай важливо забезпечити регулярний приплив свіжого повітря, насиченого киснем. А завдяки тому, що в приміщенні дотримується баланс вологості повітря, на поверхнях не утворюється і не накопичується цвіль.

Крім того, забезпечення гарної вентиляції надає можливість регулювання температурного режиму і фільтрації циркулюючих повітряних мас.

Роль вентилятора в системі циркуляції повітря

Основне призначення припливно-витяжних систем-забір забрудненого повітря і його подальша очистка. Головний інструмент, реалізований поставлені завдання - це вентилятори для вентиляційних систем. Вони можуть бути осьового, високотемпературного і відцентрового типу.

Вентилятор від компанії Турбовент може застосовуватися не тільки для ефективної роботи вентиляційної системи, він також виступає в ролі агрегату, який дозволяє безперебійно функціонувати пневматичному обладнанню, нагнітаючи для цього повітря. Нерідко за допомогою такого обладнання забезпечується робота на транспортувальних лініях з сипучими матеріалами, компресорах.

Найбільша популярність серед продукції бренду у осьових і відцентрових вентиляторів, оскільки за допомогою таких типів механізмів охоплюється максимальна кількість завдань. І хоча орієнтованість цих конструкцій загальна, відцентрові і осьові моделі мають конструктивні і функціональні відмінності.

Використання відцентрових агрегатів дозволяє забезпечити безперебійний повітряний потік завдяки потужному електромотору і спрямованому воздуховоду. Вони призначені для перекачування великих обсягів.

Основне завдання осьових моделей-це провітрювання, охолодження або прогрів технічного, або житлового приміщення. Серед істотних відмінностей таких вентиляторів їх компактність, але конструкція має характерні особливості, що не дозволяють витримувати підвищене аеродинамічне навантаження.

Переваги компанії Турбовент

Багаторічна історія компанії дозволила виробити ефективну стратегію для безперервного розвитку. Серед ключових відмінностей бренду Turbovent:

 • мінімальний рівень цін;
 • поставка якісного товару;
 • постійно розширюється асортимент;
 • різноманітні моделі в каталозі;
 • впровадження інноваційних технологій в розробки;
 • надання річної гарантії кожному покупцеві.

Пропонуємо відвідати каталог з товарами від компанії і вибрати високоефективне обладнання для облаштування приміщення. Купуючи продукцію бренду Турбовент, можна не сумніватися в її якості і тривалості експлуатації.