[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Електродвигуни

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір електродвигунів різного виконання, призначені для вирішення широкого спектра завдань. У нашому каталозі - тільки якісні пристрої від перевірених виробників, виконані згідно з усіма стандартами безпеки. Ми пропонуємо прийнятні ціни на весь асортимент! Замовте необхідне вам пристрій з доставкою!

В наявності електродвигуни наступного типу:

  • трифазні;
  • однофазні;
  • вибухозахищені;
  • кранові;
  • Стандарту DIN;
  • З підвищеним ковзанням.

Кожна модель має докладний опис із зазначенням технічних характеристик, умов використання та технічного обслуговування.

Трифазні електродвигуни

Дані пристрої застосовуються в галузі будівництва, різних галузях промисловості, а також в побуті. Вони не вимагають частого і складного ремонту, здатні витримувати великі навантаження і легко запускаються.

Трифазний електродвигун складається з рухомого ротора і нерухомого статора. Між ними знаходиться повітряний зазор розміром близько 2 мм. Статор пристрою володіє трьома обмотками, які розташовані під кутом в 120 градусів. Всередині розташований муздрамтеатр. Коли на обмотки подається змінна напруга, в них утворюється обертове магнітне поле, яке і виробляє в роторі індукційний струм. При взаємодії магнітних полів ротора і статора утворюється крутний момент.

Вибухозахищені електродвигуни

Дані пристрої застосовуються в тих областях виробництва і промисловості, які мають небезпечні умови. Найчастіше мова йде саме про вибухонебезпечні умовах, для яких і були розроблені дані типи двигунів.

Корпус пристрою забезпечує надійний захист від несприятливих факторів зовнішнього середовища, а також є тією самою захистом від вибуху. Така оболонка виконана зі спеціального матеріалу, який в разі виникнення небезпечної ситуації не дасть його деталей розлетітися навколо.

Крім захищеності корпусу, двигун також має вибухозахищені кабелі. Пристрій має фільтри, завдяки яким потенційно небезпечні частки не потрапляють всередину.

Однофазні електродвигуни

Однофазні електродвигуни мають широку сферу застосування. Вони затребувані в побуті - для роботи побутової техніки та приладів низької потужності, які працюють від однофазного змінного струму. Такі двигуни необхідні там, де немає можливості забезпечити трифазне харчування.

Однофазні електродвигуни мають конденсатори - і в цьому їх головна перевага перед іншими пристроями. Це дозволяє встановлювати їх там, де немає доступу до трифазної мережі. Обмотка статора - двофазна. Одна з них - пускова - відповідає тільки за пуск пристрою, а друга - відповідає за створення магнітного поля.

Працює пристрій за принципом індукції. У процесі відбувається постійне вирівнювання статора в одному напрямку, а також зміна полюсів при кожному циклі. Такий двигун потребує постачанні спеціальним пусковим пристроєм.

Електродвигуни стандарту DIN

Це пристрої, виконані згідно з усіма правилами та нормативами, встановленими в країнах ЄС. Двигуни стандарту DIN мають широку сферу використання: їх застосовують у вентиляційному і насосному обладнанні, встановлюють на компресори, конвеєри, екструдери, редуктори, а також інше промислове обладнання.

Такі двигуни відрізняються високими показниками ККД і економним споживанням електроенергії. Також вони мають кілька варіантів для кріплення клемних коробок, за рахунок чого їх можна встановити саме так, як це необхідно. Високий ступінь захисту від несприятливих факторів зовнішнього середовища дозволяє знизити витрати на їх обслуговування і зберігання. Обмотка двигуна розрахована на вплив високих температур. В процесі вони дають низький рівень шуму.

Кранові двигуни

Електродвигуни кранового типу можуть працювати з значними перевантаженнями, частими реверсами і гальмування, пусками. Вони мають закрите виконання з ізоляційними матеріалами високого класу стійкості до нагрівання. Висока перевантажувальна здатність досягається за рахунок великого магнітного потоку.

Електродвигуни кранового типу встановлюють на кранових механізмах, застосовують для обладнання механізмів підйому. Вони незамінні у випадках, коли потрібно плавне і широке регулювання швидкості роботи. Двигуни підходять для тих приводів, які мають велике число включення в годину.

Електродвигуни з підвищеним ковзанням

Пристрої виконані на основі стандартних промислових моделей. Застосовуються вони там, де потрібно працювати з механізмами, що мають частий пуск. Двигун відрізняється тим, що має підвищене ковзання приводу.

Електродвигуни з підвищеним ковзанням створені спеціально для роботи приводу механізмів, які мають високу інерційність і ступінчасте регулювання частоти. Вони призначені для пристроїв, що працюють в повторно-короткочасному режимі або з пульсуючим навантаженням, з частими реверсами або пусками.

Останні відгуки в категорії "Електродвигуни"