[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Tosot

Tosot-це бренд, який був заснований найбільшим китайським виробником кондиціонерів. Не так давно компанія GREE реалізувала цей проект, і протягом декількох років він заслужив велику популярність на міжнародному ринку. Починаючи з 2005 року, продукція зайняла лідерську позицію і перевершила багатьох гідних конкурентів. Висока якість і доступні ціни-це ключові переваги, які залучають клієнтів по всьому світу.

В асортименті компанії Tosot кондиціонери різного призначення. Вони призначені для побутового, напівпромислового, і промислового використання. Також представлена лінійка з мультизональними і охолоджувальними моделями обладнання. Більше 33% кондиціонерів, які купуються в цьому світі, вироблені на заводах цієї компанії.

ТОВ "Вент Альянс" є офіційним представником компанії на території України, що дозволяє поставляти високоякісне обладнання за привабливими цінами. Крім того, разом із замовленням кожен клієнт отримує гарантію від виробника. Наші менеджери готові відповісти на всі питання, що стосуються асортименту і допомогу з вибором відповідної пропозиції, враховуючи бажану вартість і технічні характеристики.

Tosot-китайський бренд енергоефективних кондиціонерів повітря. Власником цієї марки є світовий лідер з виготовлення сучасних систем кондиціонування-компанія Gree (повне найменування " Gree Electric Appliances, Inc. of Zhuhai»). Протягом перших трьох років запуску виробництва заводи спеціалізувалися на виготовленні компресорів.

Починаючи з 2008 року, стартував новий, більш глобальний етап розвитку компанії і в асортименті з'явився сучасний модельний ряд систем кондиціонування повітря. Але тільки в 2009 році покупці змогли особисто ознайомитися з продукцією в торгових точках Іраку. Далі обладнання почало поширюватися на всі світові та зарубіжні ринки. У країнах СНД продукція бренду Tosot з'явилася лише в 2011 році.

Марка Tosot включає широкий асортимент кліматичної техніки різного призначення. У каталозі можна знайти численні моделі побутових спліт-систем, мульти спліт-систем з блоками настінного, касетного, консольного, напольно-стельового і канального типу, а також мульти зональних систем кондиціонування.

Особливості обладнання бренду Tosot

Продукції бренду Tosot властива багато ефективність, що є вагомою перевагою. Також їй було присвоєно найвищий клас а+++. Вона здатна працювати в різних кліматичних умовах, виконана в стильному і елегантному дизайні, і крім того-володіє розширеними функціональними можливостями. Максимальний комфорт при взаємодії з обладнанням забезпечується за допомогою зручного і інтуїтивно зрозумілого управління. Перемикати режими і змінювати налаштування можна за допомогою локальної мережі Інтернет, адже в конструкцію вбудований високошвидкісний WI-FI модуль.

Китайська експортна комісія присвоїла компанії Gree Electric Appliances премію за політику щодо якості. Саме з цієї причини продукція завжди виготовляється в найвищій якості і не вимагає додаткових перевірок перед поставкою на ринок.

Ключові відомості про бренд:

 • компанія націлена на забезпечення максимально високої якості за прийнятними цінами;
 • спеціально навчені фахівці займаються розробкою і впровадженням інноваційних технологій;
 • систему контролю налагодили до ідеалу, починаючи зі збірки, і закінчуючи постачанням готового товару;
 • компанії було присвоєно 385 місце в рейтингу великого журналу Forbes;
 • колекція бренду включає 80 нагород на міжнародному рівні.

Історія розвитку компанії доводить, що продукції Tosot можна сміливо довіряти, не турбуючись про виникнення несправностей.

Висока планка якості

Компанія Gree Electric Appliances має відмінну репутацію постачальника високоякісного обладнання. Також вона відома, як Стабільний і надійний партнер. Згідно з діючою системою контролю якості, всебічна перевірка здійснюється на кожному етапі виготовлення техніки, включаючи закупівлю, складання та упаковку.

Бренд Tosot - це ексклюзивний володар міжнародної сертифікації, яку присвоює експортна комісія Китаю. Згідно з цим документом, вся продукція з асортименту виготовляється відповідно до діючих стандартів якості, що дозволяє виключити експортний контроль.

Концепція Tosot включає п'ять найважливіших положень-це технологія, оригінальність, стиль, відмінна якість і довіру. Їх чітке дотримання дозволяє бренду створювати максимально зручне обладнання, що задовольняє потреби клієнтів з різних куточків планети.

Переваги кондиціонерів Tosot

Конструкція кондиціонера може змінювати ефективність роботи в залежності від погодних умов. Саме з цієї причини в асортименті представлено безліч найрізноманітніших моделей, які не вимагають особливих умов використання. Більш ніж в 300 лабораторіях співробітники старанно працюють над створенням техніки, яка здатна забезпечити комфорт перебування в приміщенні при будь-якому кліматі.

Серед ключових відмінностей кондиціонерів Tosot:

 • сучасний дизайн;
 • мінімальний рівень шуму, незалежно від режиму роботи;
 • енергозбереження класу а++ + ;
 • розширені можливості управління;
 • швидке охолодження і обігрів приміщень;
 • можливість фіксації останніх показників.

За весь час існування компанія отримала понад 2000 патентів. Інженери забезпечують оперативне впровадження передових досягнень у виробничий процес, щоб клієнтам діставалася лише найсучасніша і зручна техніка.

Пропонуємо вивчити каталог і вибрати якісне кліматичне обладнання від виробника за вигідною вартістю. Разом із замовленням кожен покупець отримує офіційну гарантію, що забезпечує тривале і безперебійне використання кондиціонера.