[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канальные вентиляторы бытовые

Цена
- грн
Розмір патрубка, мм

Канальні - універсальне рішення для приватних і промислових приміщенні. Основне завдання даного пристрою - оптимальна робота з вентиляційними системами різної протяжності. Номінальної потужності всього устаткування досить для того щоб очистити повітря і провітрити приміщення.

Монтаж представлених вентиляторів здійснюється в заздалегідь підготовлений розрив вентиляційного каналу. Продуктивність величезного модельного ряду становить до 375 м3 / год.

Осьові пристрої застосовуються разом із сучасною системою пластикових ПВХ каналів або ж гнучких каналів. Найчастіше пристрої даного типу є актуальними, коли необхідно заховати вентилятор за стелею. Фіксація цього пристрою відбувається в міжстельовому просторі: до стелі або до поверхні стіни. З двох сторін необхідно прикріпити повітропровід гнучкого або жорсткого типу (в залежності від особливостей конструкції). Один з обраних повітропроводів виходить у витяжну шахту, а другий - фіксується до витяжної решітці в певному приміщенні.

Крім того, такі вентилятори ВЕНТС можуть експлуатуватися для активної припливної вентиляції. В такому випадку, через зовнішню решітку повітропровід подає потоки повітря з вулиці в приміщення.

Представлена ​​серія є осьової, а значить - низьконапірної. До таких пристроїв можна підключати повітроводи оптимальної довжини і невеликий розгалуженості.

Модельний ряд канальних вентиляторів

Осьові вентилятори канального типу представлені трьома різними серіями:

 1. ВЕНТС ВКО і ВКОк - моделі з показниками продуктивності до 358 м3 / год. Такі пристрої використовуються для припливної та витяжної вентиляції. Монтаж пристроїв здійснюється за допомогою повітропроводів розміром 100, 125 і 150 мм.
 2. ВЕНТС ВКО1 і ВКО1к - сучасна серія вентиляторів, показники продуктивності яких до 365 м3 / год. Двигун всіх вентиляторів відрізняється мінімальним споживанням електроенергії.
 3. ВЕНТС Квайтлайн - оригінальні безшумні вентилятори, які характеризуються високою продуктивністю (до 375 м3 / ч).

Характеристики канальних вентиляторів ВЕНТС

Канальні пристрої можна зустріти в будь-яких приміщеннях: починаючи з ванних кімнат і, закінчуючи кухонними приміщеннями. Серія осьових моделей наділена високою продуктивністю, має мінімальні вібрації і низький рівень шуму. Це особливо важливо для приміщень, в яких необхідно зберігати тишу і одночасно контролювати якість вступників потоків повітря.

За своєю конструкцією дана серія відрізняється наступними перевагами:

 • Застосування корпусних частини і крильчатки, виконаних з міцного АБС пластика, який стійкий до негативного впливу ультрафіолету.
 • Завдяки продуманій і вдосконаленої конструкції крильчатки, а також високого ступеня захисту від вологи IP X4, вдається продовжити експлуатаційний термін пристрою і оптимізувати ефективну роботу електродвигуна.
 • Вся серія вентиляторів укомплектована потужними електромоторами, які дозволяють економити електроенергію. Крім того, такі вентилятори можуть функціонувати протягом довгого часу без зупинки. Всі мотори мають надійний захист від перегріву і не потребують регулярного технічного обслуговування.

Кожен користувач має можливість ознайомитися з модельним рядом кожної серії вентиляторів і підібрати ідеальну модель для продуктивної роботи. Простий спосіб монтажу і управління дозволяє моментально запустити пристрій в роботу.

Останні відгуки в категорії "Канальные вентиляторы бытовые"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Олександр

  Працює на відміно. rn
  ВЕНТС 150 ВКО Л турбо

 • Павел

  Тихий и долговечныйrn
  ВЕНТС 125 ВКО

 • Андрей

  Беру не первый раз, хороший товар
  Канальный вентилятор Soler&Palau TDM-100

 • Алексей

  Отличный выбор за такую цену, спасибо
  ДОМОВЕНТ 100 ВКО

 • Артем

  Качество отличное
  ВЕНТС 125 ВКО пресс