[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Витяжні вентилятори для ванних кімнат і санвузлів

Витяжні вентилятори вкрай необхідні в тих приміщеннях, де відзначають підвищений рівень вологості і часті перепади температур. Як правило, мова йде про санвузли і ванних кімнатах. Саме тут стандартна витяжка не здатна переміщати потоки повітря в тій кількості, щоб створити сприятливий мікроклімат в приміщенні.

Для ванної кімнати прийнято використовувати наступні типи вентиляторів:

 • Відцентровий. Модель, яка характеризується високою ефективністю вентиляції, рівномірно розподіляючи потоки повітря по всій кімнаті. Конструкція призначена для приміщень від 8 м2, а також у висотних будинках - де відзначають велику протяжність шахт.
 • Осьової. Наявність зовнішнього ротора, за рахунок якого починають працювати лопаті, створюючи ефективну циркуляцію. Це відмінне рішення для санвузлів.
 • Канальний. Головна перевага такого вентилятора - монтаж здійснюється, безпосередньо, в повітропровід в порівнянні з двома попередніми моделями, які мають накладної спосіб монтажу.

Осьові і відцентрові вентилятори також прийнято класифікувати за місцем установки - на стіну або стелю. Фіксація здійснюється за рахунок саморізів або спеціального клею.

Особливості вибору вентиляторів для санвузла

Вибираючи побутові вентилятори для ванних кімнат і санвузлів, варто враховувати певні особливості представленого асортименту. Особливу увагу слід приділити трьом головним критеріям, які мають прямий вплив на комфорт і продуктивність в цілому:

 • Показники потужності. Цей критерій впливає на те, яка кількість повітря обладнання здатне викачати з приміщення за одиницю часу. Якщо мова йде про стандартні ванних кімнатах, тоді досить вибрати моделі з показниками продуктивності від 60 до 100 м3 / год.
 • Захист. В першу чергу, побутової вентилятор повинен мати високий захист від вологи, що особливо важливо для ванних кімнат і санвузлів, де немає природної вентиляції повітря в вигляді вікон. Саме тому рекомендується вибирати моделі, які спеціально призначені для ванних кімнат (про це вказує компанія-виробник).
 • Рівень шуму. Це ще один важливий аспект, який впливає на комфортні умови перебування в кімнаті. Оптимальними показниками прийнято вважати - від 25 до 35 дБ.

Як правило, практично весь модельний ряд витяжних вентиляторів має відносно невеликий рівень шуму, який не перевищує 30 дБ.

Конструктивні переваги вентиляторів для ванних кімнат і санвузлів

Витяжні вентилятори для ванних кімнат і санвузлів призначені для регулярної або тимчасової вентиляції. Їх монтаж здійснюється, безпосередньо, в вентиляційні шахти або має на увазі з'єднання з повітроводами розміром 100, 125 або 150 мм.

Передня панель може бути доповнена різними малюнками (декоративні вентилятори) і виконана зі сталі. Нержавіюче покриття забезпечує надійний захист від корозії, що позитивно позначається на терміні експлуатації всього обладнання.

Корпусні частину і крильчатка виготовлені з АБС пластика. Головна перевага такого пластика - стійкість до негативного впливу ультрафіолету. Продумана конструкція крильчатки сприяє збільшенню ефективності роботи вентилятора і продовжує термін служби роботи двигуна. Двигун не потребує регулярного обслуговування і відрізняється низьким енергоспоживанням. Захист від перегріву дозволяє експлуатувати вентилятор протягом довгого часу без зупинки, зберігаючи в приміщенні оптимальний мікроклімат.

Останні відгуки в категорії "Витяжні вентилятори для ванних кімнат і санвузлів"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Иван

  Хороший вентилятор, а главное тихий.
  ВЕНТС 100 Квайт

 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Добрий день, дана модель не укомплектована клапаном, можна встановити окремо.
  Вытяжной вентилятор AirRoxy dRim 125 S BB

 • Анна Герман

  хороший надежный вентилятор по вменяемой цене
  ВЕНТС 150 ЛД Авто турбо

 • Сергій
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Доброго дня, Сергій данний вентиляторо можна укомплектувати як склом так і пластиком, по Вашим побажанням.
  Вытяжной вентилятор AirRoxy dRim 125 S BB