vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Температурні регулятори

Цена
- грн

Температурні регулятори - пристрої, призначені для контролю і регулювання показників в автоматичних системах управління різними процесами. Дані прилади дозволяють техніці своєчасно реагувати на зміни і підлаштовуватися під них. Таким чином, мінімізується втручання людини, що істотно спрощує обслуговування таких пристроїв.

🌀 Функції та сфера застосування температурних регуляторів

Терморегулятори виконують різні функції, перелік яких залежить від конкретної моделі. Так, вони можуть відображати поточне значення температури то, що задано в настройках, показують відхилення значення і стан роботи самого приладу. Регулятори автоматизують процес, спрощуючи управління системою.

Ці пристрої необхідні для забезпечення різних процесів - нагрівання та охолодження, підтримання параметра, заданого раніше. Дані пристрої вбудовують в автоматичні керуючі системи для контролю за роботою.

Дані обладнання використовуються в самих різних областях промисловості для контролю різних процесів:

 • У системах опалення та гарячого водопостачання;
 • У системах вентиляції і кондиціонування приміщень та будівель;
 • У холодильних установках;
 • В системі аварійної сигналізації;
 • При термічній обробці матеріалів.

Багато моделей температурних контролерів працюють з іншими видами подібних приладів - датчиками струму, тиску, вологомірами і т.п. Таким чином, дане обладнання використовують не тільки в побутовій сфері, але також в галузі машинобудування, металургії, в сфері ЖКГ, переробної промисловості.

🌀 Які переваги мають температурні регулятори?

Використання температурних датчиків дозволяє автоматизувати обраний процес, зменшивши втручання в його роботу. Таким чином, один раз задавши параметри, можна бути впевненим, що система буде орієнтуватися на них в процесі роботи.

Переваги:

 • Одночасно фіксують температуру і регулюють її.
 • Мають високу точність вимірювання даних.
 • Дають широку можливість управління параметрами.
 • Є можливість багатоканального вимірювання.
 • Можливість управління різними параметрами виробничого процесу.
 • Простота настройки і управління.

Завдяки широкому модельному ряду можна підібрати для різних систем і вирішення різних завдань. Зверніть увагу: якщо потрібна висока точність управління, краще звернути увагу на моделі, які мають мінімальні похибки в показаннях.

🌀 Особливості монтажу температурних регуляторів

Терморегулятори призначені для встановлення на стінах. Вони підходять для роботи всередині приміщень - зовні дані можуть бути неточними. Крім того, там будуть впливати негативні погодні фактори.

Температурні датчики рекомендується встановлювати на висоті мінімум 1,5 метрів від підлоги. Не можна ставити такий регулятор поруч з дверима і вікнами, а також з приладами охолодження та опалення. Це може привести до некоректного відображення даних.

Установкою температурного регулятора повинна займатися людина з профільними знаннями і навичками. Від правильності монтажу залежить точність роботи приладу, безпеку всієї системи. Кожен регулятор поставляється з докладною інструкцією по експлуатації, яку необхідно вивчити перед його установкою і застосуванням. У комплект входить все необхідне для використання регулятора. Зверніть увагу, що функціональність залежить від конкретної моделі.

Останні відгуки в категорії "Температурні регулятори"


 • У цій категорії немає відгуків