[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Температурні регулятори

Цена
- грн

Температурні регулятори - пристрої, призначені для контролю і регулювання показників в автоматичних системах управління різними процесами. Дані прилади дозволяють техніці своєчасно реагувати на зміни і підлаштовуватися під них. Таким чином, мінімізується втручання людини, що істотно спрощує обслуговування таких пристроїв.

Функції та сфера застосування температурних регуляторів

Терморегулятори виконують різні функції, перелік яких залежить від конкретної моделі. Так, вони можуть відображати поточне значення температури то, що задано в настройках, показують відхилення значення і стан роботи самого приладу. Регулятори автоматизують процес, спрощуючи управління системою.

Ці пристрої необхідні для забезпечення різних процесів - нагрівання та охолодження, підтримання параметра, заданого раніше. Дані пристрої вбудовують в автоматичні керуючі системи для контролю за роботою.

Дані обладнання використовуються в самих різних областях промисловості для контролю різних процесів:

 • У системах опалення та гарячого водопостачання;
 • У системах вентиляції і кондиціонування приміщень та будівель;
 • У холодильних установках;
 • В системі аварійної сигналізації;
 • При термічній обробці матеріалів.

Багато моделей температурних контролерів працюють з іншими видами подібних приладів - датчиками струму, тиску, вологомірами і т.п. Таким чином, дане обладнання використовують не тільки в побутовій сфері, але також в галузі машинобудування, металургії, в сфері ЖКГ, переробної промисловості.

Які переваги мають температурні регулятори?

Використання температурних датчиків дозволяє автоматизувати обраний процес, зменшивши втручання в його роботу. Таким чином, один раз задавши параметри, можна бути впевненим, що система буде орієнтуватися на них в процесі роботи.

Переваги:

 • Одночасно фіксують температуру і регулюють її.
 • Мають високу точність вимірювання даних.
 • Дають широку можливість управління параметрами.
 • Є можливість багатоканального вимірювання.
 • Можливість управління різними параметрами виробничого процесу.
 • Простота настройки і управління.

Завдяки широкому модельному ряду можна підібрати для різних систем і вирішення різних завдань. Зверніть увагу: якщо потрібна висока точність управління, краще звернути увагу на моделі, які мають мінімальні похибки в показаннях.

Особливості монтажу температурних регуляторів

Терморегулятори призначені для встановлення на стінах. Вони підходять для роботи всередині приміщень - зовні дані можуть бути неточними. Крім того, там будуть впливати негативні погодні фактори.

Температурні датчики рекомендується встановлювати на висоті мінімум 1,5 метрів від підлоги. Не можна ставити такий регулятор поруч з дверима і вікнами, а також з приладами охолодження та опалення. Це може привести до некоректного відображення даних.

Установкою температурного регулятора повинна займатися людина з профільними знаннями і навичками. Від правильності монтажу залежить точність роботи приладу, безпеку всієї системи. Кожен регулятор поставляється з докладною інструкцією по експлуатації, яку необхідно вивчити перед його установкою і застосуванням. У комплект входить все необхідне для використання регулятора. Зверніть увагу, що функціональність залежить від конкретної моделі.

Останні відгуки в категорії "Температурні регулятори"


 • У цій категорії немає відгуків