[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Helios

HELIOS - це популярний європейський виробник вентиляційної техніки. В асортименті представлена велика програма з серійним обладнанням для задоволення будь-яких вимог, пов'язаних з тиском і потужністю. Постійне вдосконалення використовуваних технологій і впровадження інновацій дозволяє компанії утримувати лідируючі позиції, як на вітчизняних, так і на міжнародних ринках.

Каталог щорічно доповнюється новими позиціями, і на поточний момент він містить більше 3000 типів обладнання. Завдяки такому великому вибору кожен клієнт має можливість вибрати відповідну конструкцію в залежності від її призначення та експлуатаційних умов.

Також компанія поставляє мінівентилятори для монтажу на стінах, стелі та вікнах, сучасні моделі однотрубних вентиляційних систем і систем вентральної вентиляції, осьових і відцентрових вентиляторів і безліч інших агрегатів для житлових і виробничих приміщень.

ТОВ» ВЕНТ АЛЬЯНС " - це офіційний представник компанії Helios на території України. Ми пропонуємо придбати продукцію від світового виробника за привабливою ціною і з гарантією. Для докладної консультації можна зв'язатися з менеджером інтернет-магазину.

За словами представників компанії Helios, свіже і здорове повітря - це їхня пристрасть, яка рухає і захоплює протягом багатьох десятиліть. Будучи одним з провідних виробників вентиляторів і систем вентиляції, бренд постійно встановлює рекорди в цій індустрії, і з упевненістю може гарантувати допомогу виборі правильного рішення навіть для найскладніших проектів.

В асортименті є абсолютно все: від компактного побутового вентилятора для окремих приміщень до систем вентиляції з рекуперацією тепла і без неї, а також комплексних вентиляційних рішень для промислових і комерційних приміщень. Світ продукції Helios пропонує вам комплексні, орієнтовані на ефективну роботу, Вентиляційні системи з ідеально підібраними аксесуарами і функціями, які істотно полегшують роботу з обладнанням.

Продукція від компанії продумана до найменших деталей. Так, дизайн конструкцій отримав визнання у всьому світі завдяки своїй стриманості і універсальності, так як він вдало вписується навіть в самі хитромудрі інтер'єри.

Особливості компанії

Компанія має ряд відмінних рис, які дозволяють досягати висот протягом багатьох років.

  1. Доступність по всьому світу: продукція експортується в більш ніж 60 країн-з Німеччини та зі складів за кордоном.
  2. Helios ECgreenVent-100% екологічне обладнання: завдяки системам вентиляції від цієї компанії з ЄС-технологією, споживання енергії значно знижується і, таким чином, вноситься вагомий внесок у захист навколишнього середовища.
  3. Приміщення компанії займають понад 100 000 м2 землі з 50 000 м2 чистої виробничої площі, але продовжують розширюватися.
  4. Високопродуктивна Логістика фірми забезпечує доставку 98% всієї стандартної продукції зі складу в найкоротші терміни.
  5. Власники компанії не планують знижувати виробничі масштаби - вони сповнені енергії і натхнення, тому готові і далі радувати покупців якісною вентиляцією за приємними цінами.

Вагомою перевагою сучасної продукції Helios є підтримка бездоганної якості продукції, що підтверджують численні нагороди з престижних виставок і конкурсів. До того ж, як давно відомо, у всіх країнах світу - товари, зроблені в Німеччині, завжди відповідають високим стандартам. Німецьке обладнання користується великим попитом серед споживачів.

Вентиляційна техніка бренду Helios є надійною і абсолютно безпечною. Для виготовлення використовуються виключно першокласні і зносостійкі матеріали, що є гарантією тривалої і безперебійної роботи. Крім того, у виробництво постійно впроваджуються інноваційні технології. Це стосується пристроїв автоматики, економного енергоспоживання, автоматичного контролю стану повітря та інших зручних механізмів.

Розробники посилено працюють, щоб спростити взаємодію з вентилятором і його настройку до максимуму. Функціонал вентиляційної системи повністю забезпечує створення комфортного мікроклімату в приміщенні

Історія розвитку компанії

Діяльність компанії Helios спрямована на проектування і розробку вентиляційного обладнання та комплектуючих деталей для досягнення його максимальної ефективності. Співробітники компанії точно знають, що потрібно клієнтам, адже вона розвивається в цій сфері більше 60 років.

Клієнти компанії використовують якісну продукцію, яка створена для задоволення будь-яких потреб. У каталозі Helios найрізноманітніші моделі, що відрізняються за способом застосування, характеристикам і вартості. Ви зможете придбати як кімнатне обладнання з невеликим рівнем продуктивності, так і потужні промислові системи.

Як підтверджує інформація на офіційному сайті, виробництво перших вентиляторів цього бренду стартувало в 1950 році. Далі можна було спостерігати за стрімким розвитком компанії, нарощуванням виробничих потужностей, відкриттям філій у різних містах більшості країн світу. Така цілеспрямованість призвела до провідних позицій ринку вентиляційних систем.

Основні переваги Helios

Широкий асортимент моделей. У каталозі безліч компактних настінних і стельових вентиляторів, виробничих систем з функцією рекуперації тепла, центральних вентиляційних систем і т. д.

Безкомпромісна якість. Оскільки вся продукція виробляється в Німеччині, сумнівів щодо її якості не виникає. Це найкращий варіант для вирішення ваших завдань.

Інноваційні технології. Підтримка бездоганної репутації забезпечується постійним впровадженням останніх розробок і сучасних технологій.

Пропонуємо вибрати обладнання від компанії Helios і самостійно переконатися в його відмінних експлуатаційних характеристиках.